کد خبر: ۹۴۶۷۶
۱۲۰ بازدید
۰ دیدگاه

شکست کرونا توسط مادربزرگ ۱۰۲ساله زنجانی

۹۹/۱/۱۷
۰۰:۳۸

مسؤول روابط عمومی مدیریت درمان تامین اجتماعی استان زنجان از بهبودی پیر زن 102 ساله زنجانی مبتلا به کرونا خبر داد.

خبرگزاری فارس: مسؤول روابط عمومی مدیریت درمان تامین اجتماعی استان زنجان از بهبودی پیر زن 102 ساله زنجانی مبتلا به کرونا خبر داد.

اکبر راشدین با اشاره به بهبودی خانم 102 ساله زنجانی مبتلا به کووید 19 اظهار کرد: این بیمار هشت روز پیش با وضعیت عمومی وخیم در بیمارستان امام حسین (ع) زنجان پذیرش شده بود.

مسؤول روابط عمومی مدیریت درمان تامین اجتماعی استان زنجان سال تولید خانم بهبود یافته را بر اساس شناسنامه 1297 اعلام و تصریح کرد: این بیمار با تلاش کادر درمان بیمارستان امام حسین (ع) و البته لطف خداوند بهبود یافته و حدود سه ساعت پیش از این مرکز درمانی مرخص شده است.

وی با بیان اینکه اعضای خانواده این بیمار بهبود یافته برای انتشار اسم و عکس بیمار خود رضایت ندادند، گفت: پیشگیری از عوارض اجتماعی دلیل این خانواده برای عدم رضایت بوده است.

راشدین در پاسخ به سوال خبرنگار فارس در مورد تعداد تخت‌های اختصاص یافته در تامین اجتماعی استان برای بیماران کووید 19 گفت: دو بیمارستان امام حسین و امید ابهر حدود 50 تخت بیمارستانی برای این بیماران تخصیص داده‌اند و کادر درمانی این مراکز همراه با سایر همکاران خود برای کمک به بیماران تلاش می‌کنند.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز