کد خبر: ۹۴۸۲۶
۴۱۷ بازدید
۱۸ دیدگاه

ثبت رکورد جدید تولید در مجتمع فولاد میانه

۱۳۹۹/۱/۳۰
۱۲:۳۷

 

به گزارش روابط عمومی مجتمع فولاد میانه، مجتمع فولاد میانه در راستای تحقق شعار امسال مقام معظم رهبری با کسب رکوردهای ساعتی۱۱۴تن و روزانه ۲۶۹۰ تن در تاریخ ۲۶ فروردین ماه ضمن ثبت رکورد دید در تولید، قدم بزرگی جهت کسب رکورد تولید ماهیانه طرحهای هفت گانه برداشت.

مهندس ناجی مدیر مجتمع فولاد میانه و سرپرست شرکت فولاد آذربایجان ضمن تبریک این موفقیت اظهار امیدواری کرد با تلاش و همدلی پرسنل مجتمع و ادامه همین روند در روزهای آتی موفق به ثبت رکورد ماهیانه کشور شود.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۹/۲/۶ ۱۰:۴۱

جناب امیر کرونای گرام

با آرزوی سلامتی

آمار و نظرات تان نیز همانند پسوندتان خطرناک به نظر می رسد

 

اولا ظرفیت اسمی کارخانه نورد 550 هزار تن در سال می باشد، دوما در ضرب و تقسیم هایتان دقت کنید!! سوما رکورد تولید در قسمت احیا و تولید آهن اسفنجی چه ربطی به سایز بزرگ و کوچک و ... دارد ...

 

متعجب اون نفراتی هستم که چنین کامنت هایی رو لایک و تایید میکنند

۹۹/۲/۱ ۱۶:۰۵

باتشکر از زحمات عزیزان فولادی .خواهشمند است به جاده فولاد به جاده اصلی هم دستی بکشید که وضعیتش بد وبد هست

۹۹/۱/۳۰ ۱۵:۰۷

ظرفیت اسمی کارخانه نورد 850 هزار تن در سال است که اگر بر 365 تقسیم شود برابر 232.5 تن در روز خواهد بود یعنی اگر تمام مسائل ودستگاهها درست کارکنند ودست به دست هم دهند وبا هیچ مشکل فنی ، مالی و مدیریتی مواجه نشوند در طول هر روز 232.5 تن میتوان محصول تولید کرد پس تولید بیش از این یعنی فشار مضاعف بر کارخانه وخرابی و فرسودگی زود رس!از طرفی تولید محصولات با سایز بزرگتر در مقابل سایزهای کوچکتر و بالابردن ظاهری ظرفیت تولید یک نوع فریب دادن خود ویگران است.!

۹۹/۱/۳۰ ۱۴:۵۱

مبارک اقایون عزیز باشه

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز