کد خبر: ۹۷۶۳
۶۴۰ بازدید
۰ دیدگاه

پیام تبریک احمدی نژاد به نیکلاس مادورو

۹۲/۱/۲۶
۲۱:۱۱
احمدی‌نژاد: ملت ونزوئلا بار دیگر وفاداری خود را به آرمان‌های بلند انسانی و انقلابی 'چاوز بزرگ' اعلام کردند.

عکس برگزیده رویترز از انتخابات ونزوئلا

پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست جمهوری نوشت: رئیس‌جمهور در پیامی به نیکلاس مادورو انتخاب وی به ریاست جمهوری ونزوئلا را تبریک گفته و تاکید کرد: ملت بزرگ ونزوئلا با انتخاب نزدیک‌ترین یار رهبر انقلابی و رئیس‌جمهور فقیدشان، وفاداری و اعتقاد عمیق خود را به اهداف و آرمان‌های بلند انسانی و انقلابی چاوز بزرگ اعلام کرده و در ادامه این راه پرافتخار یار و یاور دولت شما خواهند بود.

متن این پیام به شرح زیر است:
بسم‌الله الرحمن الرحیم
برادر عزیزم جناب آقای نیکلاس مادورو
رئیس جمهوری بولیواری ونزوئلا
برگزاری انتخاباتی پرشور و انتخاب شما را به ملت بزرگ این کشور و جنابعالی صمیمانه تبریک می‌گویم. این پیروزی سترگ مهر تأیید مجددی بر رهبری موفق رهبران عدالت‌طلب، آزادیخواه و استقلال‌طلب آمریکای لاتین و در راس ایشان جناب آقای هوگو چاوز در ونزوئلا، منطقه آمریکای لاتین و سرتاسر جهان است.

مردم ونزوئلا با این انتخاب، بار دیگر ضمن تصریح بر لزوم استمرار انقلاب بولیواری، بر خواسته‌های تاریخی همه ملت‌های عدالت‌طلب جهان در تداوم روند توسعه اجتماعی، اقتصادی، علمی و فرهنگی برای ساختن کشوری مستقل، آباد و متکی به توان و ظرفیت ملی تاکید کردند.

انتخاب جنابعالی در تداوم روند این حرکت سازنده در جهت برقراری نظمی نوین و عادلانه در عرصه بین‌الملل با توجه به نقش و جایگاه موثر ونزوئلا در حرکت عمومی عدالت‌طلبانه و آزادی‌خواهانه ملت‌های مستقل جهان از اهمیتی مضاعف برخوردار شده است.

ضمن تشکر از آحاد ملت ونزوئلا و اعلام حمایت از منتخب ملت ونزوئلا، بر آمادگی جمهوری اسلامی ایران جهت گسترش روزافزون همکاری‌ها با جمهوری بولیواری ونزوئلا تاکید کرده و امیدوارم در پرتو ایمان و اراده مشترک و با استفاده از ظرفیت‌های بالای دو کشور، بیش از پیش شاهد تحقق کامل اهداف مشترک در سطح منطقه و عرصه بین‌المللی باشیم.

رجای واثق دارم که همه شرکت‌کنندگان در انتخابات و ملت بزرگ ونزوئلا با انتخاب نزدیک‌ترین یار رهبر انقلابی و رئیس‌جمهور فقیدشان، بار دیگر وفاداری و اعتقاد عمیق خود را به اهداف و آرمان‌های بلند انسانی و انقلابی چاوز بزرگ و جنابعالی اعلام کرده و در ادامه این راه پرافتخار یار و یاور جنابعالی و دولت شما خواهند بود.

از خداوند متعال، استمرار سلامتی و موفقیت جنابعالی و سربلندی و بهروزی دولت و ملت دوست ونزوئلا و شادی روح رییس جمهور فقید کشورتان را مسألت دارم. درود بر آزادی، درود بر ملت‌ها و درود بر عدالت.

محمود احمدی‌نژاد
رئیس‌جمهوری اسلامی ایران

 

 


کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز