کد خبر: ۹۸۰۶
۵۶۷ بازدید
۰ دیدگاه (۰ تایید شده)

برگزاری دیدار سه تیم تبریزی در یادگار امام عملی نیست

۱۳۹۲/۱/۲۸
۱۶:۴۸
ورزش ایرانی: دبیر سازمان لیگ گفت: برگزاری دیدارهای سه تیم تبریزی در ورزشگاه یادگار امام عملی نیست.

علی کاظمی در گفت و گو با فارس، در خصوص حضور سه تیم تبریزی تراکتورسازی، گسترش فولاد و شهرداری تبریز در لیگ برتر عنوان کرد: این موضوع از لحاظ قانونی منعی ندارد، در آیین نامه به صراحت عنوان شده که تیم‌ها بر اساس رتبه بندی و شرایطشان در لیگ حاضر خواهند شد، در AFC هم تاکید شده تیم‌ها براساس امکانات و شرایطشان مورد ارزیابی قرار بگیرند.
وی درباره دیدارهای برگزار شده این سه تیم تصریح کرد: ما طبق ضوابط و مقررات ورزشگاه‌های سه تیم را مورد بررسی قرار خواهیم داد، هنوز تیم‌ها ورزشگاه‌های خود را به ما معرفی نکردند و پس از اینکه این اقدام را انجام دادند، ورزشگاه‌ها را بررسی می‌کنیم و حتما برای اینکه مسابقات لیگ برگزار شود شرایط را مورد ارزیابی قرار می‌دهیم.
دبیر سازمان لیگ افزود: قطعا بازی کردن سه تیم در ورزشگاه یادگار امام عملی نیست به هر حال باید ورزشگاه‌های هر سه تیم را مورد بررسی قرار دهیم تا بازی‌های لیگ در آنجا برگزار شود.
کاظمی درباره زمان برگزاری دیدار پلی آف یاد آور شد: ما باید با کمیته مسابقات جلسه‌ای برگزار کنیم و در این زمینه تصمیم بگیریم، قطعا پیش از پایان مسابقات لیگ برتر این جلسه را برگزار می‌کنیم تا زمان دیدار پلیآف مشخص شود.
وی درباره اعتراض ماجدی مبنی بر تغییر زمان دیدار تیم‌های پرسپولیس و سپاهان در حالی که درخواست تغییر زمان دیدارهای استقلال مورد موافقت قرار نگرفته بود خاطر نشان کرد: در هر حال همان طور که قبلا گفتم ما نمی‌توانیم صد در صد خواسته‌های تمام تیم‌ها را فراهم کنیم. طبق آیین نامه اگر درخواستی از باشگاه به سازمان لیگ برسد باید مورد بررسی قرار بگیرد، اگر این اقدام صورت نگرفت باشگاه موردنظر می‌تواند به فدارسیون حتی شکایت کند اما این درخواست‌ها مورد بررسی قرار می‌گیرد و اگر منطقی باشد عملی خواهد شد.
دبیر سازمان لیگ درباره تغییر زمان دیدار تیم‌های پرسپولیس و ملوان یاد آور شد: روز گذشته جلسه‌ای برگزار شد که مختص برگزاری دیدار فینال جام حذفی بود، هنوز درباره تغییر زمان این دیدار جلسه‌ای برگزار نشده و باید در آینده مورد بررسی قرار بگیرد.بیشتر: ورزش ایرانی: کاظمی: برگزاری دیدار سه تیم تبریزی در یادگار امام عملی نیست

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز