کد خبر: ۹۸۰۹
۸۱۷ بازدید
۱ دیدگاه (۱ تایید شده)

کتایون ریاحی تکذیب کرد + واکنش سلحشور

۱۳۹۲/۱/۲۸
۱۶:۵۶
سینما و تلویزیون > چهره‌ها- همشهری آنلاین:
کتایون ریاحی انتشار عکس‌های منسوب به خودش را در کنار

خواننده لس‌آنجلسی تکذیب کرد.

ایسنا نوشت: کتایون ریاحی با تکذیب چنین عکس‌هایی با بغض گفت: «عکس‌های منتشر شده از من در فضای مجازی صحت ندارد. متاسفم از اینکه در جامعه مترقی ایران، برخی از مردم از روی بی‌خبری و بی‌اطلاعی در صدد تخریب چهره‌های شناخته شده هستند.»

این بازیگر در پایان گفت: «بعضی‌ها با غرض‌ورزی در صدد از بین بردن محبوبیت افراد شناخته شده هستند و من برای آنها متاسفم.»
**************

واكنش سلحشور به تكذیبیه كتایون ریاحی

به گزارش نیمروز، فرج الله سلحشور در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجو گفت: در خصوص خبری كه روز گذشته در خصوص منتشر شدن عكس‌های كتایون ریاحی در فضای مجازی اظهارنظر كرده بود، گفت: من این عكس‌ها را ندیده‌ام و خبر دیروز را تأیید نمی‌كنم اما در مصاحبه‌ای كه داشتم از من پرسیده شد كه چنین اتفاقی برای خانم ریاحی افتاده كه من گفتم اگر این اتفاق افتاده باشد تأیید حرف‌های من در خصوص فساد در سینما است.

وی اضافه كرد: مصاحبه این بود كه كتایون ریاحی، بازیگر شما بوده و چنین اتفاقی برایش افتاده است كه من گفتم انشاء الله این غلط است و همچین اتفاقی نیفتاده است.

كارگردان یوسف پیامبر اضافه كرد: حالا هم كه كتایون ریاحی این خبر را تكذیب كرده و می‌گوید این اتفاق نیفتاده است خوشحال شدم.


کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۲/۱/۲۸ ۱۵:۴۹
این عکسی که این همه ، جنجال به پا کرده ، عکس همسر خواننده خارج از کشور (ا - ح) بوده ، جالب تر از همه اظهارات سلحشور در مصاحبه دیروزش بود که دنبال یک لغزش از بازیگران زن است تا آنها را بکوبد .

اخبار روز