کد خبر: ۹۸۲۰
۱۰۹۷ بازدید
۲ دیدگاه (۲ تایید شده)

صحبت های محسن رضایی در تبریز

۱۳۹۲/۱/۲۸
۱۷:۱۵

 

 

 

 

محسن رضایی با اشاره به تعدد کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری گفت: تعدد کاندیدا ناشی از فقدان حزب در کشور است.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، این کاندیدای احتمالی انتخابات ریاست جمهوری یازدهم گفت: معیار های رجل سیاسی در کشور مشخص نیست و اگر ضابطه‌هایی برای تشخیص رجل سیاسی مشخص می‌شد، این تعدد به حداقل رسیده بود.

رضایی با اعلام حضور قاطع خود در این دوره از انتخابات گفت: در انتخابات دوره گذشته بسیار دیر برای این مسئولیت تصمیم گرفتم و کمتر از دو ماه فرصت داشتم، ولی امسال به موقع شروع کرده‌ایم.

وی گفت: در هیچ ائتلافی شرکت نمی‌کنم و با حضور حتی هاشمی رفسنجانی نیز کنار نخواهم کشید.

وی چهار سال آینده را جزء سخت ترین دوران کشور دانست و اظهار کرد: باید دولتی قوی ، هماهنگ و با برنامه داشته باشیم تا بتوانیم از این بحران عبور کنیم.

رضایی مدیریت کشور را نیازمند اصلاح اساسی دانست و افزود: مدیریت مرکزی ، مدیریت منطقه ای و مدیریت شهری می تواند راهکار برون رفت از این مدیریت متمرکز باشد.

کاندیدای دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ادامه داد:ورزش، اقتصاد و حتی هنر کشور سیاست زده شده است و باید این سیاست زدگی را از بین برد.

وی اظهار کرد: نگاه فرهنگی – اجتماعی – اقتصادی را جایگزین نگاه سیاسی امنیتی باید کرد.

رضایی با بیان این‌که به خاطر احساس خطر وارد عرصه انتخابات شده ام، گفت: اگر اینطور جلو برویم کشور به سمت پرتگاه می روند و زمان چاره اندیشی است؛ چراکه با روند فعلی زندگی برای مردم روز به روز سخت تر می‌شود.

وی افزود: مخالف سیاه نمایی وسفید نمایی هستم و همیشه به واقع بینی ها تاکید کرده ام و امروز صحنه اقتصاد با واقعیت موجود نیازمند تحول اساسی است.

رضایی گفت: نسخه‌هایی که برای اقتصاد ایران نوشته می شود، باید نسخه ها بومی بوده و در عین حال قابل عملیاتی باشد تا بتوانیم وضعیت موجود گرانی و تورم را کنترل کنیم.

وی اظهارداشت: در صورتی که در انتخابات موفق شوم، صنایع فعلی آذربایجان را نوسازی کرده و ماموریت برون مرزی این استان را با کشور های باکو و ترکیه پررنگ تر خواهم کرد تا با هدفگذاری چندین هزار دلاری بتوانیم به رونق اقتصاد این منطقه کمک کنیم.

رضایی ادامه داد: تمامی مسئولیت های شهر ها را به شهرداری ها خواهیم سپرد تا همگون رشد داشته باشند برای نمونه تبریز شهری با قدمت ویژه و دارای تمدن ایرانی اسلامی باید الگویی باشد برای دیگر شهر های کشور و باید مراکز نظامی، زندان ها و فرودگاها در این شهر به خارج از محدوده شهری انتقال پیدا کنند.

تا به امروز کادر سازی خارج از نهاد های کشوری بوده است ولی بنده با توجه به تخصص ام به نسل سوم و چهارم انقلاب اجازه ورود به عرصه اجرایی را خواهم داد.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۲/۱/۲۸ ۱۸:۳۱
[quote name="رزمنده دفاع مقدس"]سلام در مورد برادر محسن رضایی پیش بینی ام این است که ایشان علیرغم شایستگی شانس زیادی برای بدست گرفتن سکان ریاست جمهوری راندارد اما میتواند وزیر اقتصاد یا رئیس بانک مرکزی خوبی باشد ودر صورت احیا سازمان مدیریت وبرنامه ریزی مسئولیتش یه ایشان سپرده شود میتواند اثرگزاری بیشتری داشته باشد[/quote]
من هم با شما موافقم
احتمال رای اوردنشون خیلی کمه
برای "وزارت دفاع" احتمالا گزینه خوبی باشن
۹۲/۱/۲۸ ۱۳:۰۳
سلام در مورد برادر محسن رضایی پیش بینی ام این است که ایشان علیرغم شایستگی شانس زیادی برای بدست گرفتن سکان ریاست جمهوری راندارد اما میتواند وزیر اقتصاد یا رئیس بانک مرکزی خوبی باشد ودر صورت احیا سازمان مدیریت وبرنامه ریزی مسئولیتش یه ایشان سپرده شود میتواند اثرگزاری بیشتری داشته باشد

اخبار روز