کد خبر: ۹۸۹۲
۵۹۲ بازدید
۰ دیدگاه

شکست کامل برای تیم تبلیغاتی مشایی

۱۳۹۲/۱/۳۰
۲۳:۲۵
 

هیچ چیز آنطور که برنامه ریزی شده بود پیش نرفت به شهادت فیلم های منتشره از ورزشگاه آزادی خادمان نوروزی ترجیح دادند به جای سردادن شعارهایی در حمایت از رییس جمهور "توپ تانک فشفشه، ناهار ما چی می شه!" را بخوانند.
شکست کامل برای تیم تبلیغاتی مشایی
گروه سیاسی : هلیکوپتری که حتی برای نشستنش در ورزشگاه هم برنامه ریزی نشده و با طوفانی که به راه می اندازد صحنه را ترک می کند، مدعووینی که در انتظار ناهار و آب آشامیدنی شعار می دهند، مجری برنامه ای که از مردم می خواهد برای امام زمان(عج) یک دقیقه کف بزنند!، خروج عده ای از حاضران پیش از شروع مراسم و . . . همه اینها بخشی از حاشیه های مراسم روز گذشته ورزشگاه صد هزارنفری آزادی بود.

به گزارش افکارنیوز ، مراسم تقدیر از خادمان سفرهای نوروزی سرانجام روز گذشته با حضور محمود احمدی نژاد رییس جمهور در ورزشگاه صدهزار نفری آزادی با جمعیتی که به زحمت به ۴۰ هزار نفر می رسید برگزار شد.

گزارش رسانه ها و عکس های منتشره حاکی از بی نظمی مثال زدنی مراسم در پذیرایی از مدعووان علی رغم هزینه های فراوان انجام شده است، مراسمی که پیش از برگزاری آن انتقاد مراجع تقلید و نمایندگان مجلس را برانگیخته بود.

مهمترین نکته مراسم دیروز غیبت مشایی علیرغم پیش بینی های انجام شده بود.
رسانه ها و تحلیلگران سیاسی تا قبل از مراسم تجلیل از خادمان سفرهای نوروزی پیش بینی می کردند احتمالاً در این مراسم اسفندیار رحیم مشایی حضوری پررنگ خواهد داشت و به نوعی فعالیت های انتخاباتی خود را کلید می زند، پیش بینی که با توجه حضور این روزهای مشایی در کنار احمدی نژاد دور از انتظار نبود.

اسفندیار دولت اکنون و پس از مدتها غیبت در کنار رییس جمهور تقریباً همه جا دیده می شود، حضوری که شائبه کانیداتوری اش در انتخابات را به شدت تقویت کرده است. اما غیبت مشایی در مراسم دیروز را با توجه به هشدارهای چند روز گذشته رییس قوه قضاییه می توان نوعی عقب نشینی نیز تعبیر کرد.

مشایی ترجیح داد به جای نشستن در کنار احمدی نژاد و سان دیدن از مراسم حامیان دولت روز پنجشنبه را به بازدید از قطعه هنرمندان بهشت زهرا (س) بپردازد، بازدیدی که هم حاشیه های کمتری داشت و هم می توانست کمی از انتقادات گسترده اصولگرایان از جشن ورزشگاه آزادی بکاهد.

اما مراسم دیروز را از دیدگاهی دیگر می توان نمونه یک شکست کامل برای تیم تبلیغاتی دولت دانست. هیچ چیز آنطور که برنامه ریزی شده بود پیش نرفت به شهادت فیلم های منتشره از ورزشگاه آزادی خادمان نوروزی ترجیح دادند به جای سردادن شعارهایی در حمایت از رییس جمهور "توپ تانک فشفشه، ناهار ما چی می شه!" را بخوانند و یا در برخی موارد سخرنانان را "هو" کنند. استقبالی کم نظیر از محمود احمدی نژاد که ظاهراً پس از سفر سمنان دیگر باید به آن عادت کرده باشد.

دربیانی دیگر همانگونه که دانشجویان حامی خاتمی در مراسم ۱۶ آذرماه سال ۸۳ دست رد به سینه رییس دولت اصلاحات زدند، کسانی که انتظار می رفت در مراسم دیروز از احمدی نژاد حمایت کنند نیز ترجیح دادند به جای تشویق اعضای دولت با حمله به کارتن های حاوی ساندویچ و ترک ورزشگاه پیش از شروع مراسمی بی نظم پایان احمدی نژاد را کلید بزنند، رییس جمهوری که زمانی برای شنیدن وعده ها و شعارهایش دست از پا نمی شناختند و همه جا به دنبالش می دویدند ظاهراً به پایان خود نزدیک شده است.

 

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز