کد خبر: ۷۸۹۷۲
۸۸۱ بازدید
۳۰ دیدگاه (۱۹ تایید شده)

پایان تابستان ۹۷ افتتاح قطعه یک آزادراه تهران شمال / احتمال وضع عوارض ۱۰ هزار تومانی برای این قطعه

۱۳۹۶/۱۰/۱۲
۱۰:۴۲

مدیر پروژه آزادراه تهران-شمال، از افتتاح قطعه یک آزادراه تهران شمال تا پایان تابستان ۹۷ خبر داد و گفت: قطعه یک در حدود ۳۲ کیلومتر بوده و رقم پیشنهادی برای نرخ عوارض آن شاید رقمی کمتر از ۱۰ هزار تومان تعیین شود.

سیدبهلول حسینی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با رد  برخی شایعات مبنی بر منتفی شدن عملیات ساخت قطعه 3 آزادراه تهران شمال، گفت: این قطعه با 47 کیلومتر طول مسیر طولانی ترین قطعه این آزاد راه بوده و امکان احداث تونل در زیرزمین برای کوتاه تر شدن مسیر نیز وجود دارد.

مدیر پروژه آزادراه تهران-شمال، با بیان اینکه ساخت قطعه 3 آزادراه تهران شمال تا سه سال آینده در دستور کار قرار می گیرد، افزود: در حال حاضر بسیاری از سرمایه گذاران داخلی و خارجی برای حضور در این پروژه اعلام آمادگی کرده اند.

اعلام آمادگی سرمایه گذار ایتالیایی برای حضور در قطعه 3 آزادراه تهران شمال

وی ادامه داد: هر چند سرمایه گذار خارجی از کشور ایتالیا نیز برای حضور در قطعه 3 آزادراه تهران شمال اعلام آمادگی کرده است اما اولویت با بخش خصوصی و سرمایه گذار داخلی است.

حسینی همچنین با اشاره به آخرین وضعیت قطعه یک آزادراه تهران شمال، تصریح کرد: این قطعه قرار بود تا پایان سال جاری افتتاح شود اما به دلیل مشکلاتی این موضوع عملیاتی نمی شود.

افتتاح موقتی قطعه یک آزادراه برای ایام نوروز ممکن نیست

وی با تاکید بر اینکه افتتاح موقتی قطعه یک آزادراه تهران شمال برای ایام نوروز نیز عملیاتی نیست، گفت: ارتقاء ایمنی سازه ها، تغییراتی که در مسیر داده می شود و همچنین تفاهم با برخی معارضین حاشیه آزادراه افتتاح این قطعه را با تاخیر مواجه کرده است.

حسینی ادامه داد: پایان تابستان 97 زمان قطعی افتتاح قطعه یک آزادراه تهران شمال است تا به این ترتیب تردد به شمال کشور به راحتی و بدون تردد از کرج و حذف ترافیک این مسیر انجام شود.

مدیر پروژه آزادراه تهران-شمال، درباره بررسی های انجام شده در خصوص نرخ عوارض قطعه یک آزادراه تهران شمال، گفت: هنوز هیچ نرخ قطعی در نظر گرفته نشده اما مبلغ پیشنهادی حداکثر 10 هزار تومان است.

عوارض 10 هزار تومانی برای قطعه یک آزادراه تهران شمال

وی ادامه داد: قطعه یک آزاد راه در حدود 32 کیلومتر است و رقم پیشنهادی برای نرخ عوارض هنوز در حد پیشنهاد است شاید رقمی کمتر از 10 هزار تومان تعیین شود.

حسینی در پاسخ به این سوال که برای افراد بومی رقم عوارض کمتر لحاظ می شود یا خیر، گفت: در این مسیر فرد بومی عبور نمی کند بلکه همه عبوری ها مسافر هستند از این رو کاهش عوارضی نخواهیم داشت؛ مفهوم بومی در قطعه 4 آزادراه معنی دارد که مردمی در مرزن آباد یا اطراف آن زندگی می کنند.

مدیر پروژه آزادراه تهران-شمال، همچنین از احتمال چند برابر شدن عوارض قطعه یک آزادراه تهران شمال در ساعات ازدحام جمعیت و پیک مسافرت ها خبر داد و افزود: این موضوع برای این است که در ساعات افتتاح آزادراه ازدحام جمعیتی رخ ندهد./

قطعه یک آزادراه تهران- شمال از تقاطع "بزرگراه آزادگان" و "بزرگراه شهید همت" شروع و با عبور از مناطق کن، سولقان و امامزاده عقیل و تونل تالون و دره لانیز به سه‌راهی شهرستانک می‌رسد.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۶/۱۰/۱۶ ۱۹:۰۵

دکتر بودن ربطی به فرزند شهید بودن نداره ایشون فقط پزشک عمومی هستش وبا رای مردم نماینده شده و مردم میتوانند انتخابات بعدی به ایشان رای ندهند خواهشا مسائل را قاطی نکنید اگر از سهمیه فرزندان شاهد هم استفاده کردند کوچکترین حق فرزندی است که پدر خود را در را دفاع از وطن وارزشها از دست داده است در اروپا هنوز هم کهنه سربازان جنگ جهانی دوم و بازمانده های آن امتیازات فراوانی دارند پس فرزند شهید را با نماینده کارآمد ولی کارآمد قاطی نکنیم

۹۶/۱۰/۱۳ ۱۵:۳۳

خسته نباشید خدمت مهندس حسینی مرد اخلاق و با همت میانه

۹۶/۱۰/۱۳ ۱۰:۳۷

به احتمال زیاد شما جزو اصحاب رسانه می باشید

۹۶/۱۰/۱۳ ۱۰:۲۸

ارد رو از کجا میاورد که میبرد پخش میکرد؟ همون حمایت تتلو ازش نشون دنده شخصیت ایشان بود

۹۶/۱۰/۱۳ ۰۰:۱۳

بایستی به حجه الاسلام ریسی رای می دادیم اون آدم خوبی بود حیف شد مانند مولا علی علیه السلام آرد بین محرومین پخش می کردحتی سعی میکرد زمینه هدایت افراد گمراهی مثل تتلو را فراهم کند خیلی مهربان بود

۹۶/۱۰/۱۲ ۲۰:۲۴

در زمان حکومت امام زمان عج

۹۶/۱۰/۱۲ ۱۸:۱۲

ما مردم منبعد نباید به وعده های پوچ رای بدیم چون واقعا این دوره همه چیز برای مردم روشن شد آقایان نماینده به ظاهر کو وعدهای که فرموده بودید کو آن گریه های که پیش یک پیرزن میکردید تا با احساسات مردم بازی کنید برای جمع آوری رای که حق الناس هست برگردنتان ودر آخرت پاسخگو خواهید بود واقعا به نظر مردم شریف میانه احساس میکنید که میانه نماینده دارد ؟!!!!

۹۶/۱۰/۱۲ ۱۸:۰۶

فقط اسمش داریم

۹۶/۱۰/۱۲ ۱۵:۵۷

واقعا خسته نباشید مهندس حسینی من 6 سال پیش تو اون پروژه مشغول بودم میدونم خودم چه پروژه بزرگ و سختیه.افتخاره برا میانه ای ها که شما مدیر پروژه بزرگترین پروژه عمرانیه کشورین

۹۶/۱۰/۱۲ ۱۵:۵۵

واقعا میانه یک نفر مثل مهندس حسینی رو کم داره
این نماینده ها دیگه جواب سلام ادمم نمیدن کو وعده هاشون که میخاستن عملی کنن.مثلا تو کمیسیون پزشکی نماینده داریم متاسفم برا میانه با این همه عقب افتادگیش

۹۶/۱۰/۱۲ ۱۳:۳۶

کجایی بزرگوار مشکلات درمانی مردم بلاتکلیف هست ایجاد دستگاه ام آی آر : نبود تجهیزات پزشکی: نبود پزشکان متخصص: عدم مدیریت ضعیف شبکه بهداشت: لطفا تمام جوانب مسایل روشنفکرانه نظارت کنید متشکر

۹۶/۱۰/۱۲ ۱۳:۲۹

با سلام
عرض خسته نباشید خدمت مهندس حسینی
در زمان نمایندگی شما پیشرفت های خوبی در زمینه شهرستان شدن ترکمنچای انجام گرفت ولی متاسفانه اکنون نماینده های شهرمون علیرغم شعاذهای انتخاباتی زیادی که دادند و بواسطه آن رای گرفتند از ما هیچگونه فعالیت و میلی باری انجام این کار ندارند. کاش همه مسئولین نیز همچون شما پاک و خوش رفتار بودند

۹۶/۱۰/۱۲ ۱۳:۰۷

این فایل برای درج گزارش خبری آقای مهندس حسینی درخصوص آزادراه تهران وشمال هستش . آقای همشهری هیچ اشکالی نداره درجهت قدردانی و تشکر گفتن اینکه بوس بر دستانت میزنم گفت در واقع کسی دست کسی را نمی بوسد فقط در مقام تشکر این مطلب را ادا می کند. باهمه اینها تشکر و قدردانی از کارهای خوب مردم ماست . البته سایر مطالب جای خود دارد

۹۶/۱۰/۱۲ ۱۲:۵۲

اقای شیویاری خودش فرزند شهید است و اگر پزشک شده یا نماینده شده در سایه خون شهید بوده است

۹۶/۱۰/۱۲ ۱۲:۳۸

زمانی که نماینده یک شهر با کمال تعجب از فدارکاریهای رزمنده دفاع مقدس وجانبازی که جان خود را درراه میهن اسلامی گذاشته میگذرد واین شخص در کمال بی مهری مسئولین ازمسئولیت اداره ورزش کنار گذاشته میشود صرفا به خاطر اینکه منافع عده قلیلی قطع شده بود چه انتظاری میتوان داشت واقعا خواهشمندیم امام جمعه محترم شهر ودیگر مسئولین که ارزش یک رزمنده را میدانند به این موضوع رسیدگی فرمایند

۹۶/۱۰/۱۲ ۱۲:۱۶

توسعه همه‌ جانبه در بخش‌های صنعت، کشاورزی و گردشگری و تبدیل شهرستان میانه به منطقه ویژه اقتصادی، لحاظ آمار بالای بیکاری بیش از ۱۳ درصد در شهرستان، موضوعی که می تواند بر ضرورت پیگیری و مطالبه گری نمایندگان مجلس از مسئولین رده بالای کشوری هر چه بیشتر بیفزاید.

شهرستان میانه امروز شاهد بیکاری گسترده جوانان و غالبا قشر تحصیلکرده ی خود می باشد. در این منطقه جمعیت روستاهای اطراف در سالهای اخیر بشدت کاهش یافته و موید این مسئله است که غربت گزینی تبدیل به مقدمه ای برای گستگی دائمی مردان روستایی از دیار خود گشته و اینکه دیگر رنگ خاک و زمین کشاورزی را نبینند.

۹۶/۱۰/۱۲ ۱۱:۲۹

نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی با اعتراض از ضعف مدیریتی شبکه بهداشت و درمان میانه، تاکید کرد: آقای وزیر! پزشک‌های جراح شما به من می‌گفتند آقای فرمند مایع‌های ضدعفونی کننده را برای ما نمی‌دادند ما نگران بودیم که دست‌هایمان تمیز نمی‌شود لذا امکان دارد که ما مرض را به بیمار منتقل کنیم.

وی با تاکید براینکه ما در بیمارستان‌های شهرستان میانه کمبود نیرو داریم خاطرنشان کرد: ما پرستار و کادر بیمارستانی به حد کافی نداریم از بیمارستان‌های دیگری نیرو آورده‌اند، قرار بود این بیمارستان با ۲ میلیارد تومان بازسازی شود لذا در حال حاضر برای این بیمارستان خرج شده است هنوز هم که هنوز است آقای وزیر، این بیمارستان آن بیمارستانی نیست که شما می‌پسندید.

۹۶/۱۰/۱۲ ۱۱:۲۵

یک نماینده که در نزد وزیر، خودش را به گریه و ضعف بزند دیگر نمی تواند قاطعانه مطالبات مردم را پیگیری کند چرا که جایگاه یک نماینده بسیار فراتر از یک وزیر است پس به جای گریه می توانستید قاطعانه به عنوان نماینده مردم میانه، شهر شهدای زینبیه و ثارالله از وزیر مطالبه کنید.آقای شیویاری یادتان باشد امام خمینی (ره) به شهدا و خانواده های آنان احترام زیادی قائل بودند و حال اگر شما می خواهید به حضرت امام خدمتی کرده باشید باید ابتدا با خانواده های شهدا و ایثارگران به خوبی و با احترام رفتار کنید و از گفتن جملاتی چون به من چه که خانواده شهید هستید، که اخیراً نیز به یک خانواده شهید این جمله را گفتید و باعث گریه آنان شدید پرهیز کنید.در ادامه در مورد قضیه افتتاح بیمارستان و اظهارات شیویاری؛ فرمند دیگر نماینده میانه در آیین افتتاح بیمارستان امام خمینی (ره) از وزیر بهداشت انتقاد کرد و در مورد وضعیت بیمارستان امام خمینی (ره) افشاگری کرد ولی شیویاری به مقوله مشکلات بیمارستان امام وارد نشد و به وزیر گفت دستتان را می بوسم!

۹۶/۱۰/۱۲ ۱۱:۲۳

میانا نواخ بزرگراه اولاجاق قارداش....

اخبار روز