کد خبر: ۸۰۳۵۹
۷۸۸ بازدید
۱۱ دیدگاه (۴ تایید شده)

مهندس سید بهلول حسینی :

تشریح آخرین وضعیت روند ساخت آزادراه تهران - شمال

۱۳۹۶/۱۲/۶
۰۹:۲۷

 

به گزارش خبرگزاری صداوسیما ­­به نقل از­ روابط عمومی و امور بین الملل شرکت ساخت‌و‌توسعه زیربناهای حمل‌ونقل کشور؛­­­ سید بهلول حسینی با ­اعلام این خبر افزود: عملیات اجرایی منطقه دو آزادراه تهران-شمال به طول ۲۲ کیلومتر در­ اواخر خرداد­ امسال­­ با حضور معاون اول رییس جمهور آغاز شد که توسط ۴ پیمانکار ایرانی و در قطعات ۴ گانه در حال احداث است.حسینی ضمن تاکید بر حجم سنگین عملیات اجرایی در این منطقه اظهار داشت: در منطقه دو این آزادراه ۲۸ دستگاه پل رفت و برگشت به طول حدود ۲ هزار و ۹۰۰ و ۴۲ دستگاه تونل به طول حدود ۱۳ هزار و ۵۰۰ متر وجود دارد.

مدیر پروژه آزادراه تهران-شمال پیشرفت فیزیکی منطقه دو این آزادراه را ۲۰ درصد عنوان و افزود: عملیات اجرایی در این منطقه با حضور ۷۲۸ نفر نیروی انسانی و ۴۶۸ دستگاه ماشین آلات در حال انجام است.

وی ادامه داد: تونل البرز به طول ۶ هزار و ۴۰۰ متر در منطقه دو این آزادراه قرار دارد که عملیات اجرایی آن تقریبا از سال ۹۰ توسط دو پیمانکار ایرانی و با پیشرفت فیزیکی ۵۹.۵ درصد در حال انجام است که تا کنون حفاری ۶ هزار متر و لاینینگ ۴ هزار و ۳۰۰ متر بخش شرقی آن انجام شده است.حفاری تونل غربی البرز نیز مقرر شده تا با استفاده از دستگاه مکانیزه (TBM) صورت گیرد.

سید بهلول حسینی­ گفت: تونل البرز بزرگترین تونل راهی کشور است که عملیات اجرایی آن با حضور ۴۲۷ نیروی انسانی و ۱۳۰ دستگاه ماشین آلات در حال انجام است.

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۶/۱۲/۶ ۱۳:۲۲

مهدس حسینی از افراد نیک روزگار هستند که میانه ای ها قدرشو ندونستن و حالا میفهمهن که ایشون چه کارهایی انجام داد

۹۶/۱۲/۶ ۱۰:۴۷

خدا خیرشون بده نمایندگان قبل رو . باز دلشون واسه شهر میسوخت . این نماینده های جدیدمون ابروی شهرمون رو بردند با اظهار نظراتشون

۹۶/۱۲/۶ ۱۰:۴۶

موفق باشی مهندس.افتخار شهر میانه ای

۹۶/۱۲/۶ ۱۰:۴۳

جدای از همه حرفا و بحثا انصافا مهندس حسینی خیلی ادم پاک و درستی هستند و خالصانه واسه شهرستان زحمت کشیدن. ان شا الله هر جا باشن خدا نگهدارشون باشه

اخبار روز