کد خبر: ۸۷۲۷۵
۸۱۱ بازدید
۲۲ دیدگاه

توضیح شبکه بهداشت و درمان میانه در مورد انتشار یک عکس

‍ ‍توضیح در مورد انتشار یک عکس از یک جلسه

 

 

خبرنگار عزیزی در مورد نحوه و چیدمان نشستن  میزبان و مهمان در جلسه ای انتقاد کرده بود که ضمن تشکر از انتقاد این عزیز، ،پاره ای از  توضیحات جهت روشن شدن افکار عمومی لازم  میباشد.

مسئولین کشوری با هیات های عالی رتبه جهت افتتاح پروژه های درمانی میانه سفر کردند .

قبل از سفر، مسولین شهر  میانه برنامه ریزی جهت سفر این عزیزان کرده بودند و قرار بر این بود که در ابتدا پروژه ها افتتاح و بعد از صرف نهار جلسه مجمع خیرین سلامت از ساعت ۴ الی پنج و نیم تشکیل و بعد از ان حضار جهت اقامه نماز و زیارت به امامزاده تشریف ببرند و در نهایت جلسه جمع بندی و نتیجه در فرمانداری برگزار گردد.

ولی برحسب تغییر برنامه سفر مسئولین که قرار بر ان شد شب به شهر تکاب بروند.

بخاطر تغییر زمان سفر،  مسولین شهر میانه بالاجبار تغییر ساعت جلسه جمع بندی را دادند و از ساعت ۳ این جلسه برگزار گردید

. چون در این جلسه میزبان مسئولین شبکه بهداشت و درمان میانه بود حضور انها الزامی و با توجه به حساسیت موضوع جلسه تا ساعت چهار و پانزده دقیقه بطول انجامید و نتیجه این جلسه  خبرهای خوشحال کننده برای عموم شهروندان میباشد.

جلسه شورای خیرین سلامت شهرستان میانه که رییس شورا دکتر حقیقی و دکتر سیمین فر به عنوان دبیر و اقای ابوالقاسم زاده نیز به عنوان مدیراجرایی می باشند ساعت ۱۶ برگزار گردید.

با توجه به اینکه جلسه جمع بندی بطول انجامید و در ابتدای جلسه مجمع خیرین سلامت  برای مسئولین محلی برای نشستن انتخاب شده بود که با تاخیر تعدادی از مسئولین که در جلسه جمع بندی حضور داشتند به این جلسه تشریف اوردند این محلها توسط بعضی از حاضرین اشغال شده که به دور از ادب بود انها را از محلی که نشستند به محل دیگر راهنمایی کنند و لذا دکتر سیمین فر به محل دیگر جهت نشستن و حضور در جلسه رفتند.

با توجه به دقت در عکس مشخص است که اقای ابوالقاسم زاده در ردیف دوم نشسته و زمان ارایه گزارش به مدت سه دقیقه به ردیف اول امده و مطالبی را ارایه و بعد به ردیف دوم  رفتند.

یعنی کل زمان نشستن وی در ردیف اول به عنوان مدیر اجرایی شورای مجمع خیرین سلامت کمتر از سه دقیقه بود که این زمان مورد توجه بعضی از عزیزان قرار گرفته است.اما چرا نباید از دستاوردهای این سفر سخن بگوییم و اینکه فلانی کجا نشسته بود و چرا ... مورد توجه قرار گیرد.

 دستاورد مهم این سفر قول مساعد دکتر جان بابایی معاون محترم درمان در مورد نوسازی دستگاههای دیالیز فرسوده و تجهیز بیمارستان برکت امام خمینی به اکسیژن ساز  و بررسی کمبود نیروهای انسانی و مساعدت برای احداث ۴ واحد پانسیون برای پزشکان  مساعدت جهت خرید دستگاه تراکم سنج استخوان مساعدت برای احداث مراکز درمان بستر شهرهای ترکمنچای ترک و اقکند ، مساعدت جهت تکمیل کلینیک تخصصی الزهرا  و پیگیریهای امورات بحث درمان میانه می باشد که ارزش انها بیش از ۲۰ میلیارد ریال می باشد.

به هر حال به این نکته اشاره کنیم که در چنین سفرهای مهمی برای شهر میانه صورت گیرد شاهد پیشرفت در کلیه امور شهر خواهیم شد که جا دارد از کلیه عزیزانی که بانی این سفر بودند تشکر کنیم.

از مسئولین شهر که از بدو ورود این عزیزان تا بدرقه انها را همراهی می کردند تشکر کنیم.

روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان میانه

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۷/۱۱/۷ ۲۳:۲۴

تقدیر و تشکر بابت احساس مسئولیت و پاسخگویی در جهت تنویر افکار عمومی

اخبار روز