کد خبر: ۸۷۹۲۹
۲۱۵ بازدید
۱ دیدگاه

آغاز ثبت نام برای پرداخت ۲۰ هزارمیلیارد تومان تسهیلات به بخش‌ تولید‌

۹۷/۱۲/۱۷
۰۰:۰۰

رییس اداره  صنعت ،معدن و تجارت شهرستان میانه از آغاز فرآیند ارائه تسهیلات تولید و اشتغال بخش صنعت و معدن موضوع بند «الف» تبصره ۱۸ قانون بودجه در شهرستان  خبر داد .

به گزارش روابط عمومی اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان میانه محمد امدادیان افزود : متقاضیان واحدهای صنعتی و معدنی می‌توانند با مراجعه به سایت بهین‌یاب درخواست خود را ثبت کنند.

وی با اشاره به اینکه تکمیل طرح‌های نیمه‌تمام صنعتی و معدنی و بازسازی و نوسازی واحدهای تولیدی از مهمترین اهداف این طرح است  گفت : واحدهای صنفی تولیدی هم در بخش بازسازی و نوسازی می‌توانند از این تسهیلات بهره‌مند شوند.

گفتنی است با تفاهم انجام شده بین وزارت صنعت معدن و تجارت و سازمان برنامه و بودجه برای ایجاد اشتغال در بخش صنعت و معدن حدود ۲۰ هزار میلیارد تومان منظور شده است که ۱۰ هزار میلیارد تومان توسط منابع بانک‌ها و ۱۰ هزار میلیارد تومان هم از منابع صندوق توسعه ملی در نظر گرفته شده و هزار میلیارد تومان هم یارانه سود تسهیلات منظور شده است.‌

در این برنامه با تخصیص یارانه سود پیش‌بینی شده، نرخ نهایی سود تسهیلات طرح‌ها و واحدهای تولیدی درصورت تحقق اهداف مربوط، برای مناطق برخوردار به ۱۴درصد و برای مناطق کمتربرخوردار به ۱۲درصد کاهش می‌یابد.‌

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز