کد خبر: ۲۵۴۸۲
۱۰۲۶ بازدید
۴ دیدگاه

سپاس حضور سبزتان در سومین برنامه پاکسازی رفتگران طبیعت میانه

۹۳/۵/۱۷
۲۳:۳۳

بسمه تعالی

بحمدالله با شرکت مردم فهیم میانه و شهروندان طبیعت دوست و حمایت های دلسوزانه ی  شهردار و کارکنان دلسوز این نهاد توانستیم به خیر و خوشی سومین برنامه ی پاکسازی رفتگران طبیعت میانه را مورخ 17 مرداد 93 در جوار پل دختر برگزار کنیم.

از تمام عزیزانی که در این برنامه حضور داشتند و هم چنین شهروندان و سروران گرامی که در برنامه های قبل همراه گروه خود بودند ولی نتوانستند در این برنامه حضور یابند قدردانی به عمل می آوریم.

سومین برنامه ی پاکسازی رفتگران طبیعت با شور و نشاطی مضاعف از برنامه های قبل به پاس حمایت های ادارات میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری، محیط زیست، شبکه بهداشت و درمان، هلال احمر،تربیت بدنی و انجمن های کوهنوردی ، هیئت دوچرخه سواری ، خبرنگاران  ، هنرمندان، شاعران ، ورزشکاران و اقشار مختلف مردم و فرهنگیان ، بازنشستگان دادگستری ، وکلا ، فعالان اجتماعی، تحصیل کردگان عالی در رشته های مختلف، چه آنان که از قلم بنده ی حقیر افتادند همه و همه برگزار شد که سر تعظیم در مقابل ایشان فرود آورده و قدردانی به عمل می آوریم. هم چنین جا دارد از شورای شهر نیز تقدیر و تشکر بعمل آورده و به ویژه قدردانی کنیم از شرکت گستر تنظیف ایرانیان اسپانسر برنامه های گروه که از این پس با ما بیش تر همراه خواهند بود.

امید است در برنامه های آتی این عزیزان و سایر شهروندان گرامی به گروهی که متعلق به خود مردم و به فکر آینده ی سبز شهرمیانه است هرچه پررنگ تر بپیوندند.

با تشکر – سلیمانی صدیق

عکس : امیدکوهی

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۳/۵/۱۸ ۱۷:۲۳
اساتید و سروران گرامی و همشهریان ارجمند کمال تشکر و قدر دانی را دارم گروه برای مردم است، رفتگران طبیعت مرکز اتصال و همدلی مردم و مسولان است برای آینده ی سبز شهر...برنامه های پاکسازی با هدف ایجاد حساسیت در مردم نسبت به زباله هایی است که دل طبیعت را رنجور و زندگی مارا فرسایش می دهند گام بعدی ایجاد آگاهی است که با حضور خود مردم طرح من یک رفتگر طبیعتم در آینده برگزار خواهد شد تا در سال های آتی مردم عملا بتوانند زباله های تولیدی خود را از مبدا تفکیک دهند و نسبت به محیط و منابع طبیعی با وجدانی پاک برخورد کنند،فرهنگ سازی سیری طولانی مدت است و همکاری و صبر را باید چاشنی تلاش های خود قرار داد، امیدوارم در برنامه ی بعد که در پارک جنگلی بصورت همایش خانوادگی رفتگران طبیعت برگزار می شود همه ی شهروندان نظیرم حضور یابند...
۹۳/۵/۱۸ ۱۶:۴۶
از غیرت تک تک شهروندان عزیزی که در این برنامه فرهنگی و اجتماعی حضور داشتند کمال سپاس را دارم و از اینکه تا الآن موفق به حضور در این برنامه ها نشده ام تاسف می خورم.
۹۳/۵/۱۸ ۰۸:۰۵
اميدوارم سري هم به ترمينال ميانه بزنند وسايل ورزشي گذاشتند همه در زير خار جمع شدند.
۹۳/۵/۱۷ ۲۳:۴۴
واقعا برنامه جالب و بدون حاشیه ای بود از زحمات حضرتعالی کمال تشکر را دارد...

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز