کد خبر: ۳۶۷۷۱
۱۴۰۹ بازدید
۴ دیدگاه (۴ تایید شده)

حبسیم و محدود در سرزمینی به وسعت شهر میانه

۱۳۹۳/۱۲/۲۳
۲۲:۵۸

قریب به دوسال پیش در یک پیشنهاد جهت اطلاع رسانی جاذبه های گردشگری شهرستان طرح تبلیغات کنار جاده ای را پیشنهاد و ضمن آن ایجاد تابلو ثابت معرفی جاذبه های طبیعی و تاریخی شهرستان میانه در تقاطع سرچم و اتوبان را به مسئولان ارائه نمودم. پاسخ این پیشنهاد این بود که این گونه اطلاع رسانی ها در کنار اتوبان ممنوع است! چرا ؟ چون باعث حواس پرتی رانندگان می شود!

دوسال پیش استان البرز این اطلاع رسانی ها را انجام داده بود و پیرو آن امروزه حتی شهر ابهر نیز موزه ی خود را در کنار اتوبان با تابلوهای ثابت تبلیغ می کند.

خودمان را محدود و حبس سرزمینی به وسعت شهرمان کرده ایم و در دنیای مجازی بهتر از دنیای واقعی عمل می کنیم. اطلاع رسانی و تبلیغات شرط اول شناخت و آگاهی گردشگران از مقصد است هم در دنیای مجازی هم در دنیای واقعی. نمره ی شهر ما در مورد اول بالا و در مورد دوم  صفر است. تا حدی که دیگر میانه حقیقتا دیده نمی شود.

از هر نهادی که می تواند این پیشنهاد را همانند شهری چون ابهر عملی کند خواهشمندیم درایام نوروز آن را عملی کند. کاری است که سال ها پیش باید انجام می دادیم.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۳/۱۲/۲۴ ۲۰:۰۲
پس چطور در اتوبان زنجان 100 نفر کشمش میفروشند؟
۹۳/۱۲/۲۴ ۰۰:۲۱
متاسفانه نه به اهمیت تبلیغات پی برده ایم نه به تاثیرات مثبت مسافر و توریسم بر فعالیت اقتصادی شهر
۹۳/۱۲/۲۴ ۰۰:۱۴
[quote name="طاهر نائبی"] تنها موردی که در میانه به خوبی و با شدت اجرا می شود تنگ نظری ست . [/quote] بله متاسفانه، همین موضوع هم باعث عقب ماندگی شهرمان در بسیاری از زمینه ها شده است!
۹۳/۱۲/۲۴ ۰۰:۰۲
تنها موردی که در میانه به خوبی و با شدت اجرا می شود تنگ نظری ست .

اخبار روز