کد خبر: ۱۱۸۸۲
۱۵۹۱ بازدید
۷ دیدگاه (۶ تایید شده)

نظر دکتر نوری زاده درباره دکتر روحانی

۱۳۹۲/۳/۲۷
۱۴:۱۶

خبرگزاری فارس: نوری‌زاده: روحانی اصلاح‌طلب نیست/ نامزد اصلاح‌طلبان رأی نداشت

نوری‌زاده: روحانی اصلاح‌طلب نیست/ نامزد اصلاح‌طلبان رأی نداشت

عناصر معارض جمهوری اسلامی با ابراز تردید نسبت به حسن روحانی می‌گویند او اصلاح‌طلب نیست و منصوب رهبری در شورای عالی امنیت ملی است.

به گزارش سرویس فضای مجازی خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دانا ، عناصر معارض جمهوری اسلامی با ابراز تردید نسبت به حسن روحانی می‌گویند او اصلاح‌طلب نیست و مستقل از اصلاح‌طلبان به عرصه انتخابات آمده و منصوب رهبری در شورای عالی امنیت ملی است.

در این زمینه «محمدرضا-ی» همکار فراری نشریات زنجیره‌ای به صدای آمریکا گفت: روحانی اصلاح‌طلب نیست و هیچ اصراری هم ندارد که خودش را اصلاح‌طلب بنامد. این در حالی است که آقای عارف خودش را اصلاح‌طلب می‌دانست. اما چون در نظرسنجی‌ها حتی نظرسنجی‌های اصلاح‌طلبانه او دارای رای بالایی نبود، اصلاح‌طلبان از روحانی حمایت کردند.

مرتضی -ک از همکاران متواری گروهک ملی-مذهبی نیز که در پاریس اقامت دارد به یک رسانه اپوزیسیون (رادیو کوچه) گفت: آقای خامنه‌ای ترجیح داده بود از رقابت‌های انتخاباتی دور باشد. آقای روحانی نماینده ایشان در شورای عالی امنیت ملی است به ویژه این که روحانی از معتمدین نظام بوده و بخشی از جریان راست هم او را بر دیگر رقبا ترجیح می‌دهند.

وی در مصاحبه با رادیو فردا نیز تصریح کرد: حسن روحانی به اصلاح‌طلبی شهره نیست هر چند هاشمی و کارگزاران و خاتمی از او حمایت کرده‌اند. او مورد اعتماد رهبری بوده است.

از سوی دیگر علیرضا نوری‌زاده به شبکه الجزیره گفت: حسن روحانی به هیچ‌وجه اصلاح‌طلب نبوده و نیست و نماینده رهبری و نزدیک به رهبر و همواره میانه‌رو بوده است.

اصلاح‌طلبان که حامی عارف بودند، در نظرسنجی‌ها دریافتند که عارف حداکثر 10 درصد آرا را کسب می‌کند.

نوری‌زاده گفت: از نظر رهبری این انتخابات یک همه‌پرسی برای نظام ایران بود، زیرا می‌خواهد بگوید جمهوری اسلامی وجهه مردمی دارد. نظام زیرکی به خرج داد و انتخابات شوراهای شهر را با انتخابات ریاست‌جمهوری همزمان کرد.(!) مسئولان نظام هر رای‌دهنده را که پای صندوق‌ها رفت نماد وجهه قانونی و مردمی نظام تلقی می‌کنند.

به گزارش دانا، گفتنی است رجب مزروعی عضو متواری فراکسیون مشارکت در مجلس ششم در مصاحبه با رادیو فردا در شب انتخابات گفته بود: روحانی رای بالایی دارد اما اگر هم شکست بخورد، این مصیبتی برای اصلاح‌طلبان نیست چرا که آنها نیروی اجتماعی خود را دارند و آن بخشی هم که شرکت نکردند، جنبش سبز را می‌سازند. بنابراین شکست روحانی شکست و مصیبتی برای اصلاح‌طلبان نخواهد بود.

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۲/۳/۲۷ ۱۹:۱۰
[quote name="محسن قهرمانی"]دکتر !!!! نوری زاده...
انگار یه فرد مهم و درست حسابی حرفی زده..
(این روزها صدای میانه هم انگار تحولات خاصی داشته)[/quote]
[list][*]اگر دوباره به مطلب عنایت کنید از خبرگزاری فارس نقل شده است. قبل از اظهار نظر تأمل کنید و روی همه چیز عجولانه قضاوت نکنید.[/list]
۹۲/۳/۲۷ ۱۶:۱۸
[quote name="محسن قهرمانی"]دکتر !!!! نوری زاده...

(این روزها صدای میانه هم انگار تحولات خاصی داشته)[/quote]

محسن جان از وقتی دولت افتاده دستشون اینا هم دوربرداشتن خدا خودش رحم کنه!
۹۲/۳/۲۷ ۱۳:۳۶
[quote name="محمدصادق نائبی"][list][*]خوشم میاد خبرگزاری فارس وقتی به نفعش باشه از هنری کسینجر و مشاور اسبق السابق وزیر امورخارجه فلان کشور هم مایه می گذارد. الان چون نوری زاده ی مهدورالدم و مفسد فی الارض و ... گفته که روحانی اصولگراست به مذاق فارس خوش آمده و با آب و تاب در تیتر خبرگزاری خود گذاشته و یک عکس خوشگل با کراوات هم بغلش چسبانده! شام بازاری یانسین بونلارا بیر پارچا چاتسین![/list][/quote]
هله هاراسیدی بولار ارمنیه ده دایی دیجخلر! :lol:
۹۲/۳/۲۷ ۱۳:۳۳
برنامه جالبش خیلی تماشاگر داشت همون روز شمار انتخابات!البته من ریسیور ندارما از همسایه یه سیم انداختم اینور :lol:
۹۲/۳/۲۷ ۱۱:۳۰
[list][*]خوشم میاد خبرگزاری فارس وقتی به نفعش باشه از هنری کسینجر و مشاور اسبق السابق وزیر امورخارجه فلان کشور هم مایه می گذارد. الان چون نوری زاده ی مهدورالدم و مفسد فی الارض و ... گفته که روحانی اصولگراست به مذاق فارس خوش آمده و با آب و تاب در تیتر خبرگزاری خود گذاشته و یک عکس خوشگل با کراوات هم بغلش چسبانده! شام بازاری یانسین بونلارا بیر پارچا چاتسین![/list]
۹۲/۳/۲۷ ۱۱:۱۳
دکتر !!!! نوری زاده...
انگار یه فرد مهم و درست حسابی حرفی زده..
(این روزها صدای میانه هم انگار تحولات خاصی داشته)

اخبار روز