کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۲/۶/۲۳ ۱۱:۴۵
من اولوم دوروشوغا بااااااااخ !
۹۲/۶/۲۳ ۰۷:۰۶
[quote name="مدیر"]در این تصاویر علاوه بر صدها فرماندار و مدیرکل و امام جمعه حداقل 5 نماینده را من خودم می بینم ولی دو نماینده میانه را نمی بینم. آیا برای نمایندگان میانه اهمیتی نداشت؟ یا سرشان شلوغتر از دکتر مظفر و مهندس گروسی بود؟[/quote]
نخیر اگر سرشان شلوغ بود نمی توانستند برای فاتحه خوانی اموات هر هفته پنجشنبه ها در مساجد میانه حضور به هم رسانند. بلکه واقعیت اینکه که چشم دیدن ترقی میانه ای را ندارند آن هم از نوع رقبای انتخاباتی به ویژه مهندس هاشمی
۹۲/۶/۲۲ ۰۸:۰۶
در این تصاویر علاوه بر صدها فرماندار و مدیرکل و امام جمعه حداقل 5 نماینده را من خودم می بینم ولی دو نماینده میانه را نمی بینم. آیا برای نمایندگان میانه اهمیتی نداشت؟ یا سرشان شلوغتر از دکتر مظفر و مهندس گروسی بود؟
۹۲/۶/۲۲ ۰۷:۱۳
دکتر جمال الدین نیکنامی

تخصص : متخصص جراحی

سمت :رئیس هیئت تجدید نظر انتظامی پزشکان و عضو هیئت مدیره

بــــیوگرافـــــی :

1- متولد 1335در شهرستان میانه .

2- دوره دبستان و دبیرستان شهرستان میانه .

3- ورودی سال 1356دانشگاه علوم پزشکی ارومیه.

4- دوران پزشکی عمومی ایشان در دانشگاههای علوم پزشکی اورمیه ،تهران ،مشهدبه پایان رسیده است.

5- در سال 1369در رشته جراحی عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز پذیرفته شده ودر سال 1373بعنوان جراح عمومی فارغ التحصیل شده اند.

6- با شروع جنگ تحمیلی مدتهای مدیدی در جبهه حضور داشتند و در جبهه بعنوان رزمنده معمولی،امداد گر ،پزشک ،در خدمت نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده اند.

7- در سالهای 1367-1369 و 1372-1373 به عنوان رئیس شبکه بهداشت ،درمان میانه بوده اند ،در همان سالها بعنوان پزشک قانونی و رئیس بیمارستان میانه هم انجام وظیفه کرده اند.

8- در سال 1373در سمت معاون پشتیبانی دانشگاه علوم پزشکی تبریز مشغول خدمت بودند.

9- از سال 1375-1378با عنوان مدیر کل بیمه خدمات درمانی استان آذربایجان شرقی درخدمت آذربایجانیها و سایر هموطنان عزیز بودند.

10- از سال 1378خرداد سال 1389 به عنوان مدیر سازمان تامین اجتماعی استان انجام وظیفه نموده اند .
۹۲/۶/۲۲ ۰۶:۵۸
همه می دانند و می دانیم که میانه ای است.گذشته از این موضوع بهتر است بدانیم
آقایان مهندس حسینی و حاجی مددی در مورد رایزنی برای انتخاب استاندار آذربایجان شرقی و حمایت از کاندیدای میانه ای این ،آقای دکتر جمال الدین نیکنامی (مدیر کل محترم سابق سازمان تامین اجتماعی و خدمات درمانی استان در دولتهای هفته ، هشتم و اوایل دولت نهم)چه حرکتی کرده اند؟
چرا مصرانه نظر دو نفر باقیمانده (آقایان فرهنگی و سعیدی) را هم جلب نمی کنند تا بهمراه اکثر نمایندگان موافق استانمان این مدیر باسابقه با لیاقت و توانمند میانه ای (دکتر جمال الدین نیکنامی) در سمت استاندار آذربایجان شرقی منصوب شود؟
گزینه ها فقط باید نیکزاد (اهل اردبیل و وزیر احمدی نژادی ) یا درویش زاده (شهردار اسبق تبریز) باشد ؟ !
امیدواریم نمایندگان میانه تاثیر مثبتی در این روند و انتخاب دکتر داشته باشند چون فقط گزینه های توافقی و اعلامی مجمع نمایندگان استان برای این امر را وزارت کشور خواستار شده .
البته نظر نماینده ولی فقیه در استان حاج آقا مجتهد شبستری نیز در مورد دکتر نیکنامی مثبت می باشد.
طبق آخرین اخبار گویا مهندس هاشمی نیز در صدد هماهنگی و گفتگو با آقای دکتر روحانی رییس جمهور محترم کشورمان برای انتصاب این گزینه مهم ( دکتر نیکنامی) برای استانداری می باشد . واقعا که در کامنها برخی دوستان خوب گفته اند و الحق استعدادهاو توان اجرایی و مدیریتی خارق العاده میانه ایها را فقط در آن سوی مرزهای حتی قافلانکوه باور می کنند ( یعنی تنگ نظری فقط در محدوده آذربابجان شرقی و تبریز است و بخصوص در میانه !؟)

اخبار روز