کد خبر: ۱۶۰۷۶
۴۸۰ بازدید
۰ دیدگاه

دعوت‌نامه روس‌ها منتشر شد؛

اقدام فدراسیون وزنه‌برداری برای پوشش گاف‌خبری!

۹۲/۸/۹
۲۰:۰۰

 

اقدام فدراسیون وزنه‌برداری برای پوشش گاف‌خبری!
 
در خبری که ابتدا در سایت فدراسیون قرار گرفته بود به جای اسم سلیمی، نام بهادر مولایی آمده بود که حتی یکی از خبرگزاری‌ها در اقدامی کاملا یکسویه از عدم دعوت از سلیمی با حالتی طعنه‌آمیز و هدف‌دار نام برد

چندی پیش خبری بر روی سایت فدراسیون وزنه‌برداری قرار گرفت که در اقدامی عجیب و سوال‌برانگیز اسم بهداد سلیمی از لیست مدعوین به مسابقات گراندپریکس روسیه حذف شده بود ولی فدراسیون در اقدامی این گاف خبری روابط عمومی خود را تصحیح کرد.

به گزارش ایلنا، در خبری که ابتدا در سایت فدراسیون وزنه‌برداری قرار گرفته بود به جای اسم بهداد سلیمی نام بهادر مولایی آمده بود که حتی یکی از خبرگزاری‌ها در  اقدامی کاملا یکسویه از عدم دعوت از بهداد سلیمی با حالتی طعنه‌آمیز و هدف‌دار نام برد ولی حالا فدراسیون با انتشار تصویر دعوت‌نامه فدراسیون وزنه‌برداری روسیه سعی در لاپوشانی گاف تعمدی روابط عمومی فدراسیون دارد. 

به هر حال در این خبر جدید آمده«همانطور که پیشتر در خبرها آمده بود، فدراسیون وزنه برداری روسیه طی یک دعوتنامه رسمی از چهار وزنه بردار المپیکی کشورمان درخواست کرده است در صورت تمایل در رقابتهای جام ریاست جمهوری روسیه که همه ساله با حضور قهرمانان عنوان دار وزنه برداری جهان برگزار می شود شرکت کنند. سرگئی سیرتسوف، رئیس فدراسیون وزنه برداری روسیه طی نامه ای خطاب به حسین رضازاده، رئیس فدراسیون وزنه‌برداری کشورمان از سعید محمدپور، نواب نصیرشلال، سجاد انوشیروانی و بهداد سلیمی برای حضور در جام ریاست جمهوری که طی روزهای 30 آبان تا دوم آذر ماه جاری در شهر مسکو برگزار می شود دعوت کرده است. رقابت‌های جام ریاست جمهوری روسیه در بخش مردان در سه وزن 94، 105 و 105+ کیلوگرم برگزار می شود و نفرات برتر این سه وزن برحسب رتبه جوایز 5 هزار دلاری، 3 هزار دلاری و 2 هزار دلاری دریافت خواهند کرد. همچنین اگر وزنه برداری بتواند رکوردهای یک ضرب یا دوضرب بزرگسالان جهان را جابه جا کند 3 هزار دلار و در صورت شکستن رکورد مجموع جهان 6 هزار دلار جایزه دریافت خواهد کرد. تصویر متن دعوتنامه فدراسیون وزنه برداری روسیه از 4ر وزنه بردار کشورمان در ادامه آمده است. در صورتی که این نفرات تمایلی به حضور در جام ریاست‌جمهوری نداشته باشند، فدراسیون وزنه‌برداری می‌تواند با ارسال نامه‌ای به کمیته برگزار مسابقات، نفرات جایگزین را معرفی کرده و پس از موافقت فدراسیون وزنه‌برداری روسیه، نسبت به اعزام آنها اقدام نمایند. کلیه هزینه‌های شرکت در جام ریاست جمهوری روسیه بر عهده کشور میزبان است».

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز