کد خبر: ۱۶۸۴۸
۵۱۳ بازدید
۰ دیدگاه

حضور سه ساعته علی دایی در فدراسیون فوتبال/فدراسيون جرات محروم كردن دايي را دارد؟

۹۲/۹/۱۱
۱۸:۱۱

روز گذشته علي دايي به مدت سه ساعت در كميته انضباطي فدراسيون فوتبال حضور داشت و تير نهايي اش را شليك كرد.

سايت گل- موضوع محسن قهرماني مبدل به يكي از پيچ هاي تاريخي فدراسيون فوتبال شده است.پرونده به كميته انضباطي ارجاع داده شده و طبق قولي كه قاضي حسن زاده داده بود  از 10 آذر(ديروز) استارت براي رسيدگي نهايي به اين پرونده آغاز شد. پيرو همين موضوع روز گذشته علي دايي به مدت سه ساعت در كميته انضباطي فدراسيون فوتبال حضور داشت و تير نهايي اش را شليك كرد.سرمربي قرمزها هر چه مي دانست، هر چه شنيده بود،هر چه به صورت شايعه وجود داشت را همه را تمام و كمال به حسن زاده گفت.اما گويا خروجي اين جلسه چندان باب ميل پرسپوليسي ها نبوده است.چرا كه محمد رويانيان امروز در مصاحبه اي كه با ايسنا كرد در مورد اين نشست گفت:« چه فایده‌ای دارد. وقتی تصمیم را یا از قبل می‌گیرند یا نمی‌دانند باید چه برخوردی شود، فایده‌ای ندارد. ستاد رسیدگی به تخلفات اخلاقی به این مسئله رسیدگی کرد و من هم به علیپور گفتم که باید در دادگاه به این پرونده رسیدگی شود.»

 اين صحبت هاي رويانيان به اين معناست كه او اميدي به برنده شدن پرونده ندارد.از سوي ديگر قرار است محسن قهرماني و ديگر مطلعان به كميته انضباطي بروند و به سوالات پاسخ بدهند.

اما در پايان كار ،كميته انضباطي مجبور است حكم عليه يكي از دو طرف پرونده را صادر كند.اگر قهرماني محكوم شود يعني مشكلات و معضلات فراواني در دل فدراسيون فوتبال علي كفاشيان و همچنين كميته داوران وجود داشته و اگر دايي و دوستانش محروم شوند ان وقت اين حكم تبعات سنگيني را براي فدراسيون فوتبال در بر خواهد داشت.دايي مي تواند بگويد من تنها كسي بودم كه عليه اين كژي ها صحبت كردن و عاقبتم اين شد. با اين وجود كميته انضباطي چاره اي ندارد جز محروم كردن يكي از طرفين پرونده.

حالا سوال اين است آيا اين فدراسيون شهامت محروم كردن دايي را در صورت كافي نبودن ادله اش دارد؟ 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز