کد خبر: ۱۶۸۴۹
۷۷۶ بازدید
۰ دیدگاه (۰ تایید شده)

جزئیات درگیری جنجالی علی کریمی با 3 پرسپولیسی

۱۳۹۲/۹/۱۱
۱۸:۱۶
 
شماره 8 تراکتورسازی پس از بازی به سید جلال حسینی، سعید شیرینی و محمد دایی گیر داد.
 
روزنامه نود: بازي تراکتورسازي و پرسپوليس هميشه حساس بوده و در اين فصل به خاطر نقل و انتقالات زيادي که بين 2 تيم صورت گرفت اين حساسيت‌ها دو چندان شد. در بازي رفت او تيم قهرماني اشتباهاتي کرد و تراکتوري‌ها معتقد بودند سوت‌هاي داور عليه تبريزي‌ها زده شد. به همين خاطر بازيکنان تراکتورسازي بي صبرانه منتظر بازي برگشت بودند تا 3امتياز را جبران کنند و حتي خط و نشان هم کشيدند.

 

پيش از بازي دو تيم در هفته گذشته مصدوميت علي کريمي و رسيدنش به اين بازي بزرگترين علامت سوال بود و هر روز خبر جديدي در همين خصوص به گوش مي‌‌رسد. در حاليکه همه منتظر بودند ببينند او به اين بازي مي رسيد يا نه، علي دايي خيلي خونسرد رفتار کرد و با اظهارنظري در کنفرانس مطبوعاتي قبل از بازي شايد به نوعي دعواهاي بعد از پايان 90 دقيقه را پايه گذاشت!

 

برخلاف حساسيت‌ها و انتظاري که مي رفت در 90 دقيقه حاشيه خاصي به غير از يکي، دو صحنه مشکوک به پنالتي رخ نداد. اما انگار همه منتظر بودند جهانبازي داور اين ديدار سوت پايان را به صدا در بياورد تا جنجال را شروع کنند!

 

* اسدي تبرئه شد

زماني که تعدادي از بازيکنان دو تيم وسط زمين به همديگر خسته نباشيد مي گفتند و دست مي دادند همه متوجه درگيري 2 کاپيتان در گوشه زمين شدند! 

بعضي از خبرنگاران حاضر در ورزشگاه يادگار امام (ره) گفتند، ابتدا سيد جلال حسيني توپ را به سمت هواداران شوت کرده و همين اقدام او براي عصباني شدن مرتضي اسدي کافي بوده تا به کاپيتان پرسپوليس اعتراض کند. ظاهرا اسدي به حسيني گفته، "چرا توپ را شوت کردي؟"با جواب دادن حسيني جرو بحث بالا گرفته وکار به درگيري فيزيکي کشيده. بعضي از خبرنگاران شهادت دادند که اسدي سيلي به سيد جلال زده.

 

اما بازيکنان هر دو تيم و حتي خود سيد جلال حرف ديگري مي‌‌زنند. بازيکنان تراکتور مي‌گويند: «مرتضي به وقت کشي پرسپوليسي‌ها اعتراض کرد و سيد جلال شوتي نزد و سيلي هم در کار نبوده است.» چند بازيکن پرسپوليسي هم تائيد نمي‌‌كنند. اسدي سيلي نزده و اين خبر درست نبوده. حتي عکاسان هم هيچ عکسي شکار نکردند و سيد جلال هم گفته، "بزرگ تر از اسدي هم نمي تواند به من سيلي بزند."

 

به هر حال دو طرف دعوا کردند و سيلي زدن اسدي را هيچ کدام از بازيکنان حاضر در زمين تائيد نکردند. بازيکنان دو تيم هم آنها را جدا کردند تا غائله ختم شود اما چند قدم آن طرف تر دادزدن‌هاي کريمي سوژه شد.

 

* جادوگر و سيد جلال از خجالت هم در آمدند

ظاهرا علي کريمي پيش از بازي با پرسپوليس وقتي متوجه مي شود علي دايي در کنفرانس مطبوعاتي گفته، "بود و نبود علي کريمي براي ما فرقي ندارد" خيلي ناراحت شده و اين دلخوري به زمين فوتبال و البته بعد از برد تراکتورسازي کشيده شد.

 

کريمي که خيلي ناراحت بود با سيد جلال حسيني از دوستان نزديکش درگيري لفظي پيدا کرد و به او گفته، "اين طرز بازي کردن نيست" سيد جلال هم که بعد از درگيري با اسدي حسابي توپش پر بود با کريمي به قول معروف دهان به دهان شد و در همين حين مسئولان پرسپوليس وارد زمين شدند تا بازيکنان شان را زودتر به رختکن ببرند اما شنيديم همين مسئله کريمي را عصبي تر کرد.

 

* شيريني کباب شد!

شماره 8 پرسپوليس اتفاقات سال گذشته در پرسپوليس و مشکلاتي که با سعيد شيريني داشت را فراموش نکرده و به همين خاطر وقتي چشمش به سرپرست پرسپوليس افتاد کنترلش را از دست داد و از زبان شاهدان در زمين شنيديم كلمه خاصي خطاب به شيريني زده و حتي قصد داشته به سمت او برود. اما جلوي او را گرفتند و کريم باقري هم واسطه شد.

 

باقري به کريمي مي گفت: "خودت را کنترل کن، علي برو رختکن ادامه نده" اما کريمي دل پري داشت و مدام داد و فرياد مي کرد و حتي دوربين‌هاي تلويزيوني اعتراض جادوگر را به تصوير کشيدند. باقري هم سعي مي کرد کريمي را آرام کند اما فايده اي نداشت! شيريني که مي خواست ثواب کند با عصبانيت کريمي کباب شد!

 

* كريمي دلخوري اش را سر برادر دايي خالي کرد

در همين حين که بزرگان و مسئولان مي خواستند کريمي را آرام کنند باز هم او چشمش به يکي ديگر از پرسپوليسي‌ها افتاد و داغ دلش تازه شد! محمد دايي كه همراه بازيکنان پرسپوليس قصد رفتن به رختکن را داشت براي اينکه اوضاع را آرام کند جلو رفت و شنيديم کريمي به خاطر عصبانيتي که از علي دايي داشت حرف‌هايي زد و ناراحتي اش را به جاي علي سر محمد دايي خالي کرد. کريمي که از حرف‌هاي دايي در کنفرانس ناراحت بود و حتي قبل از بازي به سمت نيمکت پرسپوليس نرفت تا اختلافات او با دايي ريشه اي تر شود.

 

هر طور بود باقري و مسئولان تراکتور کريمي را از زمين خارج کردند و شماره 8 تراکتور در مواجهه با خبرنگاران هيچ حرفي از درگيري نزد انگار نه انگار اتفاقي افتاده و کسي هم از او سئوالي نپرسيد تا تنش جديدي درست نشود!

 

* روز بد حاتمي تکميل شد

فرزاد حاتمي با پيراهن پرسپوليس اولين بازي اش را جلوي تراکتورسازي انجام داد و همين مسئله حساسيت هايي را به وجود آورده بود. بعد از پايان بازي يكي از تراكتوري‌ها با حاتمي هم درگير شد و به وقت کشي اين بازيکن و رفتارش اعتراض کرد اما با وساطت بزرگترها جر و بحث آنها طولي نکشيد و حاتمي به رختکن رفت.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز