کد خبر: ۱۶۹۹۲
۹۰۰ بازدید
۰ دیدگاه (۰ تایید شده)

انتقاد صریح دادکان از نزدیکان روحانی،هاشمی طبا و فائقی

۱۳۹۲/۹/۱۶
۱۱:۱۸

 

ورزش > مدیریت ورزش - محمد دادکان جمعه شب مهمان بخش خط قرمز برنامه ورزش از نگاه دو بود و به پرسش‌های میثم زمان‌آبادی پاسخ داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ؛ رئیس سابق فدراسیون فوتبال در مهمترین قسمت از صحبت‌های خود گفت: با هیچ گروه سیاسی مشکلی ندارم و مراسم ختم مادر مرحومم که از همه گروه‌های سیاسی در آن دیده می‌شدند، می‌تواند صحبت مرا تایید کند. رئیس جمهور فعلی مشکلی با من نداشت؛ اما آقای صالحی امیری نفوذ زیادی در ایشان داشت و موفق حضور من در فوتبال نبود. این را من بعدا متوجه شدم.

دکتر دادکان در بخش دیگری از گفتگوی دیشب گفت: در همه ابعاد توانسته‌ایم مدیر بسازیم بجز ورزش. در دیگر کشورها قهرمانان المپیک رئیس کمیته ملی المپیک می‌شوند. در کشور ما چرا نباید این اتفاق بیفتد؟ من معتقدم آنها که برای انتخابات کمیته ملی المپیک کاندیدا شده‌اند باید جای خود را به دیگران بدهند. به نظر من به جای این آقایان باید یک قهرمان ملی یا قهرمان المپیک انتخاب شود. این حرفها را به این دلیل می‌گویم که معتقدم آقایی که الان رئیس کمیته ملی المپیک است حتما باید برود و می‌رود.

رئیس سابق فدراسیون فوتبال در میان درد‌دل‌های فراوان خود گفت: آقای کیومرث هاشمی و آقای علی‌آبادی آن زمان که فوتبال تعلیق شد خواستند همه چیز را گردن من بیندازند و از واژه اجنبی‌پرست استفاده کردند و گفتند دکتر دادکان در آغوش خارجی‌هاست. 

*******************


محمد دادکان که امشب ميهمان برنامه ورزش ازنگاه دو بود حرفهاي داغي داشت وي که سالهاست دل پري از مديران دوره قبل رياست جمهوري و برخي از رسانه ها و مديران فوتبالي دارد هر چند حرف هاي تکراري داشت اما در عين حال اظهارات جديدي کرد که جالب توجه بود.


 

او در پاسخ به سوالي راجع به اين که علي پور او را به فدراسيون فوتبال آورده گفت: ايشان بنده را به فدراسيون نياوردند! او در ادامه درباره ستاد منشور انتقاد کرد و اين منشور اخلاقي را من درآوردي دانست.

به گزارش خبرلايو، دادکان در ادامه گفت: درباره وزارت ورزش به بنده پيشنهاد شد ، و درباره هاشمي طبا و فائقي انتقاداتي را ايراد کرد که” آنها همه چيز را براي خودشان مي خواهند.“

وي در ادامه از اين که شريعتمداري او را در کنار خود گذاشت و در جايي هم گفت:”که دادکان بهترين پيشنهاد براي وزارت است“ تشکر کرد اما انتقادي نسبت به سلطاني فر کرد که مدير روابط عمومي او از عکاسها خواسته که از او و سرپرست ورزش در يک کادر عکس نگيرند.

وي درباره واژه اجنبي پرستي گفت :”آقايان هاشمي و علي آبادي گفتند بنده در دامن اجنبي‌ها هستم، پس اين بلايي که آقايان بر سر کميته ملي المپيک آوردند و باعث دخالت و تعليق شدند اجنبي پرستي نيست“

وي درباره فوتبال امروز گفت:” کسي از فوتبال لذت نمي برد ما در تهران 14 ميليون جمعيت داريم ولي جمعيتي براي ديدن بازيها نمي رود و به قول گزارشگر گل ها اتفاقي شده، آيا فوتبال ما با گرفتن يک داور درست مي شود، آدما ناپاکند نه فوتبال، اتفاقا اين ورزش پاک است و اگر کسي به شما گفت فوتبال ناپاک است، شما سوال کنيد خودش پاک است، بهترين بازيکن ما 100 ميليون هم نمي ارزد، امروز شخصي در فوتبال ما براي مربيگري يک ونيم ميليارد مي گيرد و ارزش اين مبلغ را ندارد، بعد از جام جهاني با اين دستمزدها نمي شود فوتبال را چرخاند.“

وي درباره استعفايش گفت: ”من خودم تصميم گرفتم استعفا دادم ولي نه به وزارت ورزش، من سه افتخار داشتم اول گرفتن مدال از آقاي خاتمي،دوم بي نياز کردن فوتبال از پول و سوم اين که برکنار شدم، وي ادامه داد در دوران اصلاحات هيچ کس در فوتبال دخالت نمي کرد و بنده هر دو ماه يک بار با رئيس جمهور ديدار داشتم.“

وي درباره تعامل با وزير ورزش گفت: ”اگر ايشان از بنده کمکي بخواهند در خدمتشان هستم “

 

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز