کد خبر: ۱۷۰۰۴
۹۸۸ بازدید
۰ دیدگاه (۰ تایید شده)

هاشم بیگ‌زاده و لیونل مسی

۱۳۹۲/۹/۱۶
۱۱:۵۱

 

هاشم بیگ‌زاده می‌تواند مسی را مهار کند؟!

 
مدافع تیم ملی می‌گوید ایران می‌تواند مقابل تیم‌هایی مانند نیجریه و بوسنی و هرزگوین موفق شود و از گروه خود صعود کند.
 
ایسنا: هاشم بیگ‌زاده پس از مشخص شدن تیم‌های همگروه ایران در رقابت‌های جام‌جهانی 2014 برزیل گفت: قرعه خوبی نصیب ما شد و این شانس را داریم که از گروه خودمان صعود کنیم. بازی اول ما مقابل نیجریه است و در صورت موفقیت مقابل این تیم می‌تواند شانس ما را برای صعود زیادتر کند.

مدافع تیم ملی فوتبال ایران افزود: در صورت انجام بازی‌های تدارکاتی مناسب که در سبک این تیم‌ها باشند، می‌توانیم بدون ترس به مصاف آنها برویم. به نظر من خوب شد به تیم بزرگی مثل آرژانتین خوردیم. ما می‌توانیم از پس تیم‌هایی مانند نیجریه و بوسنی و هرزگوین برآییم.

وی درباره سابقه بازی تیم‌ ملی ایران با تیم‌های آفریقایی نیز گفت: در زمان سرمربی‌گری افشین قطبی در تیم ملی، یک بار با مالی بازی کردیم که آن‌ها خیلی پرقدرت و فیزیکی بودند. برای حضور پرقدرت در بازی‌های جام جهانی لازم است با تمام قوا پا به این رویداد مهم بگذاریم. امیدوارم برنامه‌ریزی‌مان تا شروع جام جهانی نیز در حد توقع از صعود تیم ملی باشد.

هاشم بیگ‌زاده در پاسخ به این سوال که چه کسی مسئول مهار لیونل مسی خواهد شد، گفت: اگر این مسئولیت به من واگذار شود بیشترین سعی خود را خواهم کرد تا از پس این کار به بهترین نحو بربیایم و می‌توانم او را مهار کنم. 

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز