کد خبر: ۲۳۸۰۳
۵۲۹ بازدید
۱ دیدگاه (۱ تایید شده)

اظهارنظر جالب نایب رئیس مجلس در خصوص بازی تیم ملی ایران در جام جهانی

۱۳۹۳/۴/۱
۱۳:۰۵

 

نایب رئیس اول مجلس گفت: تیم ملی فوتبال نباخت بلکه یک گل از داوری دریافت کرد.
اظهارنظر جالب نایب رئیس مجلس در خصوص بازی تیم ملی ایران در جام جهانی
 
به گزارش عرش نیوز، حجت‌الاسلام سیدمحمدحسن ابوترابی‌فرد نایب رئیس اول مجلس طی سخنانی در نطق پیش از دستور در جلسه علنی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: درست در زمانی که تیم مذاکره‌کننده جمهوری اسلامی ایران با 1+5 با الهام از اقتدار برآمده از عقلانیت، استقامت و دیانت ملت بزرگ ایران در برابر زیاده‌خواهی زیاده‌خواهان جهان با پای‌فشاری بر اصول و حقوق مشروع هسته‌ای ملت ایران از منافع ملی دفاع می‌کند، جوانان برومند و اقتدارآفرین ایران اسلامی در رویارویی با مدعیان جام‌جهانی فوتبال و لیگ جهانی والیبال عزم و اراده، دانش و تجربه و هوش و ذکاوت خود را در برابر دیدگان خیره شده به حوزه ورزش به نمایش گذاشتند.

وی با اشاره به پیروزی تیم والیبال کشور در مسابقات لیگ جهانی والیبال گفت:‌ ستارگان والیبال که امروز به عنوان ستارگان لیگ جهانی والیبال شناخته می‌شوند، در برابر تیم مدعی لیگ در تهران افتخار آفریدند و برگ زرین دیگری در تاریخ والیبال کشور خلق کردند.

نایب رئیس اول مجلس افزود: جوانان برومند ایرانی اسلامی در تیم ملی فوتبال کشور با بازی مبتنی بر تفکر و اندیشه و شجاعت و جسارت و برآمده از تکنیک و تاکتیک زیاد خویش هنر جوانان برومند ایرانی و وارثان هوشمند شهدای عالیقدر در رویارویی با تیم مدعی جام‌جهانی را به نمایش گذاشتند.

حجت‌الاسلام ابوترابی‌فرد ادامه داد: همانطور که ستاره نخست تیم آرژانتین اظهار داشت: بازیکنان ما او و دوستانش را با ذکاوت و تیزهوشی مهار کردند و 90 دقیقه قدرت جوانان ایرانی را به نمایش گذاشتند و نهایتاً همانگونه که کارشناسان و رسانه‌های ورزشی به آن اذعان داشتند، تیم ملی فوتبال ایران نباخت بلکه یک گل از داوری دریافت کرد.

وی یادآور شد: امیدوارم این جوانان هوشمند در همه عرصه‌های ورزشی و فرهنگی و اقتصادی با پیوند دیانت و عقلانیت و دانش و ایمان بدرخشند و با الهام از رزمندگان پرقدرت ایران که در برابر جبهه استکبار جهان ظرفیت ایران را به نمایش گذاشتند، در تاریخ لبریز از اقتدار و قدرت ایران صحنه‌های زیادی را خلق کنند.

نایب رئیس اول مجلس در پایان گفت: همچنین امیدوارم نام یوزپلنگ ایرانی را در چهره ورزشکاران زنده و جاویدان ببینیم.

منبع: تسنیم

 

 

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۳/۴/۱ ۱۰:۰۶
[quote]نایب رئیس اول مجلس گفت: تیم ملی فوتبال نباخت بلکه یک گل از داوری دریافت کرد.[/quote]
[list][*]چه لزومی دارد درباره همه چیز نظر دهید؟ گل مسی کاملا درست و زیبا بود و هیچ اشکالی نداشت اما داور یک پنالتی به ضرر ما نگرفت.[/list]

اخبار روز