کد خبر: ۲۳۸۱۵
۴۳۵ بازدید
۰ دیدگاه (۰ تایید شده)

احتمال پیوستن 3 ستاره تیم ملی ایران به لیگ انگلیس

۱۳۹۳/۴/۲
۰۰:۲۸

 

یک سایت انگلیسی ۵ بازیکن دیدار آرژانتین - ایران را به عنوان ستاره‌های احتمالی لیگ برتر انگلیس معرفی کرد.در بازی آرژانتین برابر ایران برخی از سران تیم‌های انگلیسی به دنبال استعدادهای جدید بودند و به نظر می‌رسد 5 بازیکن نیز مدنظر آنها قرار گرفته است. بازیکنانی که می‌توانند فصل آینده به انگلیس انتقال پیدا کنند و ستاره شوند. 

در گزارش HITC SPORT که یک سایت انگلیسی است، بازیکنانی که بعد از دیدار ایران و آرژانتین می‌توانند راهی لیگ برتر انگلیس شوند مورد بررسی قرار گرفته‌اند. پنج بازیکنی که سه نفر از آنها ایرانی هستند. 


مارکوس روخو - اسپورتینگ لیسبون پرتغال 

او بازیکنی است که در لیگ پرتغال و در سمت چپ خط دفاعی بازی می‌کند. روخو اکنون نگاه بسیاری از مدیران لیگ برتر را به خود جلب کرده است. او بعد از اینکه در بازی برابر بوسنی در خط دفاعی خوب کار کرد، به تیتر بسیاری از روزنامه‌ها تبدیل شد. روخو اکنون به شدت مورد علاقه بسیاری از تیم‌ها قرار گرفته و به نظر می‌رسد آرسنال و لیورپول به شدت دنبال این بازیکن هستند. او سابقه بازی در اسپارتاک مسکو را هم دارد. 


اسکیل لاوتزی - پاری‌سن ژرمن 

او در حال حاضر 29 ساله است. بازیکنی که پیش از این در ناپولی بازی می‌کرد و چند سالی است انتظار می‌رود ستاره‌ای چون لاوتزی به لیگ برتر انگلستان انتقال پیدا کند. این بازیکن آرژانتینی در 90 بازی برابر پاری‌سن ژرمن 23 گل به ثمر رسانده و نظر برخی باشگاه‌های لیگ برتری را به خود جلب کرده است. به نظر می‌رسد باشگاه‌هایی چون آرسنال و چلسی این بازیکن را می‌خواهند. بازیکنی که برابر ایران از ابتدا بازی نکرد. 


علیرضا جهانبخش - NEC نایمخن هلند 

در کنار سردار آزمون، بازیکن تیم روبین‌کازان روسیه، علیرضا جهانبخش هم یکی از ستاره‌های آینده فوتبال ایران است. او این فصل در لیگ هلند حضور داشت و در تیم NEC نایمخن بازی می‌کرد. با این حال نایمخن این فصل از لیگ اوردویژه به لیگ پایین‌تر سقوط کرد و به نظر می‌رسد جهانبخش 20 ساله از این تیم جدا شود. بازیکنی که به شدت مورد توجه برخی تیم‌ها قرار گرفته است. 


احسان حاج‌صفی - سپاهان اصفهان 

یکی از بازیکنانی که در جمع مردان کارلوس کی‌روش قرار دارد و در سمت چپ تیم سپاهان بازی می‌کند، احسان حاج‌صفی است. بازیکنی که قابلیت بازی کردن در سمت چپ خط دفاعی و میانی را دارد. او مقابل لیونل مسی بازی کرد و مامور مهار این بازیکن بود. حاج‌صفی 24 ساله می‌تواند مورد توجه بسیاری از تیم‌های لیگ برتری قرار بگیرد. 


اشکان دژاگه - فولام انگلیس 

شناخته شده‌ترین بازیکن تیم ملی ایران، اشکان دژاگه است که این فصل یکی از ستاره‌های تیم فولام بود. او در تیم ملی به عنوان یک بازیکن آزاد پشت سر رضا قوچان‌نژاد بازی می‌کرد. بازیکنی که پیش از این در تیم ولفسبورگ آلمان حضور داشت و در خط حمله ایران هم بازی خوبی انجام داد. او برابر نیجریه یکی از بازیکنان خوب میدان بود و قطعاً بعد از بازی با آرژانتین هم می‌تواند به بازگشت به سطح اول فوتبال انگلیس فکر کند، چون فولام به لیگ دسته یک سقوط کرد. 

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز