کد خبر: ۲۳۸۳۹
۴۷۰ بازدید
۰ دیدگاه (۰ تایید شده)

گزارش نشریه تخصصی کيکر از تيم ملي ايران

۱۳۹۳/۴/۲
۱۲:۰۹

 

معتبرترين نشريه فوتبال آلمان نوشت بازي قدرتمندانه مقابل آلبي‌سلسته (آرژانتين) باعث خوشحالي و غرور ملي ايرانيان شد.


 

نشريه ورزشي کيکر در تازه‌ترين شماره خود که دوشنبه (امروز) منتشر شد،‌ گزارشي جديد از تيم ملي ايران منتشرکرده است. در اين مقاله که عنوانش «کارلوس کي‌روش اعلام خداحافظي کرد و دژاگه، غرور و خشم» آخرين وضعيت تيم ملي کشورمان شرح داده شده است.

در ابتداي اين گزارش عنوان شد:

«نتيجه بازي واگذار شد اما در عوض قلب‌ها تسخير شد. بعد از باخت يک بر صفر از آرژانتين مردم ايران در خيابان‌ها جشن گرفتند. تيم ملي ايران تا دقايق اضافه پايان بازي با حريف‌اش صفر بر صفر بود. حتي شانس برد نيز داشت. اگر آن خطاي زابالتا روي اشکان دژاگه در محوطه جريمه آرژانتين را داور پنالتي مي‌‌گرفت شانس کسب برد نيز مي‌داشت.

اين نشريه از قول اشکان دژاگه که مورد خطا واقع شد،‌نوشت: نشان داديم در اين شرايط چه قدرتي داريم.

در ادامه اين گزارش پس از آنکه کيکر عنوان کرد غرور همراه با خشم نسبت به داور همراه شد، از قول کارلوس کي‌روش نيز عنوان شده است: داور بر نتيجه بازي تاثير گذاشت.

به اعتقاد دژاگه اگر اين اتفاق براي آرژانتين مي‌افتاد، داور فوري اعلام پنالتي مي‌کرد.

در ادامه اين گزارش همچنين ذکر شد: کي‌روش که قبل از بازي اعلام کرده بود بعد از جام هدايت تيمي ملي از آفريقا را برعهده مي‌گيرد، در مورد گلي پيروزي بخشي که ليونل مسي زد، نيز عنوان کرد: بهترين بازيکن جهان عامل اين نتيجه بود.»

در بخش پاياني نيز نشريه آلماني به تحليل شرايط صعود ايران چنين پرداخت: اگر آرژانتين نيجريه را شکست دهد،‌ايران قادر است به دور بعد صعود کند.البته شرط لازم براي اين منظور کسب پيروزي مقابل بوسني است که به زعم کي‌روش، بازيکني به اسم مسي ندارد.

 

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز