کد خبر: ۲۳۸۸۳
۵۳۱ بازدید
۰ دیدگاه (۰ تایید شده)

طنز / کی‌روش:

بعد از مرگم مرا در ورزشگاه آزادی دفن کنید!

۱۳۹۳/۴/۳
۱۳:۰۰

 


46-151.jpg

خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) - طنز روز

رضا ساکی

 

بنده به طور رسمی اعلام می‌کنم اگر فدراسیون فوتبال قرارداد جدیدی با کارلوس کی‌روش اجنبی امضا کند ترکمن‌چای دیگری در این کشور رقم خواهد خورد. متاسفانه رقمی که کی‌روش برای ادامه کار از فدراسیون طلب کرده آن‌قدر بالاست که چیزی جز غارت بیت‌المال نیست. یعنی در شرایطی که مدیران دلسوز قبلی ستاد مدیریت حمل‌ونقل و سوخت کشور برای این‌که پولی از کشور خارج نشود درآمد ستاد را به حساب‌های شخصی‌شان واریز می‌کرده‌اند، کی‌روش می‌خواهد بیت‌المال را به پرتغال، استعمار پیرتر از انگلیس، ببرد.

 

با نگاهی اجمالی به تاریخ معاصر ایران درمی‌یابیم هر وقت به اجنبی جماعت رو داده‌ایم بلانسبت سوارمان شده‌اند. الآن هم این آقای کی‌روش کم‌کم دارد سوارمان می‌شود. توی چشم‌های‌مان زل می‌زند و می‌گوید نام کسانی را که در تمدید شدن قرارداد من کارشکنی کرده‌اند برملا می‌کنم. یعنی این آقای اجنبی برای هم‌وطنان ما بگم‌بگم راه انداخته است در حالی‌که بگم‌بگم یک مسئله خانوادگی بود که مقداری از آن با انتخابات رفع شد و مقداری از آن البته هنوز مانده است. به هر حال کی‌روش باید بداند که همین‌طور نمی‌تواند به دیگران تهمت بزند، آن هم در هفته‌ای که مزین به نام قوه‌ قضاییه است. انگار کی‌روش نمی‌داند قوه‌ قضاییه چقدر حساس است که کسی به کسی تهمت بزند.

 

من اخطار می‌کنم که اگر قرارداد کی‌روش تمدید شود مربیان ما که هر کدام در بهترین تیم‌های اروپایی مربی‌گری می‌کنند تلف خواهند شد. دلیل ندارد وقتی ما خودمان مربی داریم برویم از خارج مربی بیاوریم. شما یقین بدانید تیم اگر دست یک مربی ایرانی بود آن را همچون قطاری بی‌ترمز به سمت قله‌ها رها می‌کرد و دمار از از روزگار نیجریه و آرژانتین درمی‌آورد. من اخطار می‌کنم که کارلوس کی‌روش، ریچارد فرای ثانی خواهد بود. همین الآن به ایران می‌گوید خانه. می‌گوید وقتی به خانه‌ام ایران برگشتم بیشتر درباره تمدید قرارداد حرف می‌زنم! می‌بینید؟ ایران یا خانه مربیان جوانی چون امیر قلعه‌نویی و علی دایی است یا خانه کی‌روش. این آقا همین‌طور پیش برود فرداروز اعلام می‌کند بعد از مرگم مرا در ورزشگاه آزادی دفن کنید! اگر چنین وصیتی کرد چه خاکی به سرمان بریزیم؟ اصلا این اجنبی‌ها همیشه همین‌طور هستند، تا می‌توانند خاک وطن را به یغما می‌دهند بعد می‌گویند مرا در ایران دفن کنید!

 

الآن همه باید کمک کنیم تا کی‌روش کله شود. اگر می‌شد یک پرونده حسابی برایش درست کرد خیلی خوب می‌شد. مثلا اگر بشود یک کاری کرد کی‌روش با یک خواننده زن لس‌آنجلسی عکس بگیرد عالی است. یا مثلا اگر بتوانیم در میان دوستانش یک دگرباشی چیزی پیدا کنیم که دیگر محشر است. در همان فرودگاه با دلواپسی می‌فرستیمش خانه خودش. خلاص.

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز