کد خبر: ۲۳۸۹۸
۴۷۴ بازدید
۰ دیدگاه (۰ تایید شده)

ایتالیا هم از جام جهانی خداحافظی کرد + جدول

۱۳۹۳/۴/۳
۲۳:۳۴
تیم‌های کاستاریکا و اروگوئه به دور یک هشتم نهایی جام جهانی راه یافتند.
مرحله گروهی جام جهانی در گروه D به پایان رسید که در آن دو تیم کاستاریکا و اروگوئه توانستند با قرار گرفتن در رده‌های اول و دوم به دور یک هشتم نهایی راه یابند.

ایتالیا در نیمه نخست بازی فشرده‌ای برابر اروگوئه به نمایش گذاشت. تیم اروگوئه نیز در نیمه نخست صاحب چند فرصت گلزنی شد که این فرصت‌ها از دست رفت. در نیمه دوم اروگوئه سراپا حمله شد. اتفاق بد برای ایتالیای‌ها اخراج کلودیو مارکیزیو بود که باعث شد لاجوردی‌پوشان 10 نفره شوند. در ادامه لوئیس سوارس جدی‌ترین موقعیت مسابقه را به دست آورد که با درخشش بوفون این موقعیت از دست رفت. حملات اروگوئه‌ای‌ها در نهایت در دقیقه 81 با ضربه گودین به گل رسید تا اروگوئه سه امتیاز ارزشمند این دیدار را کسب کند و با حذف ایتالیا به مرحله بعد صعود کند.

انگلیس و کاستاریکا نیز در دیگر دیدار این گروه به مصاف هم رفتند که این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید. روی هاجسون که تیمش را با تغییر و تحولات زیادی به میدان فرستاده بود با آوردن وین رونی تیمش را هجومی‌تر کرد. این مهاجم نیز جدی‌ترین موقعیت انگلیس را با ضربه چیپ از دست داد که دروازه‌بان کاستاریکا با هوشیاری مانع از فروپاشی دروازه تیمش شد. به این ترتیب بر خلاف پیش‌بینی‌ها تیم‌های کاستاریکا و اروگوئه از این گروه به مرحله بعد صعود کردند.

جدول پایانی گروه D

1- کاستاریکا، 7 امتیاز

2- اروگوئه، 6 امتیاز

3- ایتالیا، 3 امتیاز

4- انگلیس، 1 امتیاز 
کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز