کد خبر: ۲۴۰۸۷
۶۰۹ بازدید
۰ دیدگاه (۰ تایید شده)

کارلوس کی‌روش:

فدراسیون باید پیشنهادش را مکتوب بدهد

۱۳۹۳/۴/۹
۰۰:۳۲

به گزارش خبرنگار مهر، کارلوس کی‌روش بعد از نشست بعدازظهر امروز یکشنبه خود با علی کفاشیان ضمن بیان این مطلب به خبرنگاران حاضر در محل فدراسیون فوتبال گفت: در ابتدای این جلسه ما صحبت‌های اداری با هم انجام دادیم و بعد از آن تمام توان و تمرکزمان را روی صحبت های اصلی انجام دادیم.

وی افزود: کفاشیان تمایلش را برای ادامه همکاری با بنده ابزار کرد. من در 11 ماه گذشته علاقه و تعهدم به فوتبال ایران را انجام دادم و ادامه خواهم داد. اگر فدراسیون دنبال همکاری است، باید به صورت مکتوب ریز قرارداد را به من اعلام کند. اگر به نتیجه رسیدیم که کارم را ادامه می‌دهم و اگر هم نرسیدیم که برای همیشه با هم دوست خواهیم ماند.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران با تاکید بر اینکه اگر فدراسیون قصد همکاری مجدد دارد باید پیشنهادش را مکتوب ارائه کند، اظهار کرد: چیزی که باید بار دیگر تکرار کنم تشکری است که باید از همه کسانی بکنم که در این مدت به من کمک کردند. از کادر فنی و بازیکنان گرفته تا همه کسانی که در این راه به من کمک کردند.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا زمان خاصی را برای مشخص شدن وضعیت تان اعلام کرده‌اید گفت: صحبتی در این مورد نداشته ایم و زمانی را هم برای پاسخ فدراسیون مشخص نکرده ایم.

کی روش در پاسخ به این پرسش که بازگشت شما به همراه تیم ملی نشانه تمایل تان برای ماندن نیست گفت: بدون توجه به اینکه چه اتفاقی در یک تورنمنت می افتد دوست دارم برگردم و خودم را نشان دهم. دوست ندارم وقتی تورنمنتی تمام می شود به کشور برنگردم. به همین خاطر به ایران آمدم. من در صلح آمدم و الان در کمال صلح اینجا هستم. اگر احتیاج باشد بروم دوست دارم با صلح از تیم جدا شوم.

وی در پاسخ به این پرسش که با توجه به درخواست وزیر ورزش و رئیس فدراسیون فوتبال آیا امکان تعدیل خواسته‌های مالی‌اش وجود دارد گفت: من نمی خواهم در این مورد صحبت کنم. یازده ماه است که این مسائل را مطرح می کنم و الان دیگر صحبت کردن در این مورد بی‌فایده است.

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز