کد خبر: ۵۳۹۴
۱۱۰۴ بازدید
۰ دیدگاه (۰ تایید شده)

عبدالهی :

حاضرم مقابل کرمي مبارزه کنم

۱۳۹۰/۱۲/۶
۱۷:۱۰

 

 

تکواندوکار طلايي ميانه اي فرزاد عبدالهي اظهار داشت: از ناحيه مچ پا با مصدوميت شديدي روبرو هستم که به توصيه پزشکان هر دو پايم بايد جراحي شود، اما با همين وضعيت در هفته هفتم و هشتم ليگ‌برتر با توجه به اين که تيم به من نياز داشت وارد شياپ چانگ ‌شدم. تيم ما در اين هفته ارنج خوبي داشت و توانستيم در مقابل تيم دانشگاه آزاد نتيجه تساوي را کسب کنيم.تيم ملي اميد گفت: آماده‌ام براي رسيدن به المپيک لندن در مقابل يوسف کرمي در انتخابي ها شرکت کنم.

وي در مورد اعزام به تورنمنت هلند گفت: براي حضور در اين تورنمنت قرار بود که يوسف کرمي و باقري معتمد نيز به عنوان تيم المپيکي به مسابقات هلند اعزام شوند، اما با تصميم کادر فني، من و کوروش رجلي به اين مسابقات اعزام مي‌شويم و کرمي و معتمد در اين رقابت‌ها شرکت نمي‌کنند.

عبدالهي در پاسخ به اين سئوال که اگر براي حضور در المپيک لندن قرار باشد بين کرمي و شما يک انتخابي برگزار شود حاضر به مبارزه کردن در مقابل کرمي مي‌شويد يا خير گفت: حضور در المپيک براي هر ورزشکاري افتخار بزرگي است و حتما براي حضور در چنين ميدان بزرگي در مقابل کرمي تلاش مي‌کنم. هر چند که يوسف براي رسيدن به اين جايگاه براي من بسيار تلاش کرده است، اما اين مانع رقابت‌ بين ما دو نفر نمي‌شود.

وي افزود: کرمي خودش خيلي دوست دارد که براي اعزام به المپيک يک رقيب داشته باشد تا بتواند با جدال با وي به لندن اعزام شود. به عنوان مثال احسان و کيوان رجلي دو برادر هستند که در هفته هفتم در مقابل هم قرار گرفتند و اتفاقا مبارزه‌هاي خوبي را هم به نمايش گذاشتند و اصلا اين طور نبود که مراعات حال يکديگر را بکنند.

عبدالهي در پايان خاطر نشان ساخت: بارها گفته‌ام که من و يوسف در بيرون از چارچوب ورزش با هم فاميل هستيم، اما در شياپ چانگ به عنوان رقيب به يکديگر نگاه مي‌کنيم.

 

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز