کد خبر: ۵۷۲۴
۷۶۱ بازدید
۰ دیدگاه (۰ تایید شده)

برگزاری جلسه هماهنگی تور دوچرخه سواری در میانه

۱۳۹۱/۱/۲۷
۱۶:۱۶

 

مدیر کل ورزش و جوانان آذریجانشرقی در جلسه هماهنگی تور دوچرخه سواری آذربایجان در میانه:تور دوچرخه سواری بین المللی آذربایجان نشان دهنده امنیت و آرامش ایران اسلامی به جهانیان است/ 4 سالن ورزشی در سالروز آزاد سازی خرمشهر در میانه افتتاح میشود.

مدیر کل ورزش و جوانان آذریجانشرقی در شورای اداری میانه با تاکید بر مطلب فوق گفت: تور دوچرخه سواری آذربایجان نشان دهنده امنیت و آرامش ایران اسلامی به جهانیان است.
سید محمد شروین اسبقیان در جلسه هماهنگی بیست و هفتمین دوره تور دوچرخه سواری بین المللی آذربایجان در میانه برگزار شد افزود : حضور رکابزنانی از کشورهای اروپایی ، آسیایی و آمریکای جنوبی سطح فنی تور بیست و هفتم را به قدری بالا برده است که دیگر همانند سالهای گذشته در پی تیم برای حضور در این رقابتها نیستیم و ستاد برای حضور تیمها گزینش کرده و انتخاب میکند و این یک گام مهم و بزرگ در دیپلماسی ایران اسلامی در فضای مسموم کشورهای سلطه گر در نشان دادن چهره ای نامناسب از ایران اسلامی است.
وی تصریح کرد: در طول 3 دوره برگزاری تور دوچرخه سواری بین المللی آذربایجان در مدیریت بنده ، دکتر بیگی استاندار آذربایجانشرقی همواره یار و یاور ستاد برگزاری بوده و کمکهای مالی و معنوی دکتر بیگی و معاونین ایشان در برگزاری تور نقش بسیار مهمی در رشد بی نظیر تور داشته است.
وی در بخش دیگری از سخنان خود افزود : به همت دولت عدالت محور دکتر محمود احمدی نژاد زیر ساختهای شهرستان میانه پایتخت ورزش قهرمانی کشور و زادگاه شیرمدارنی همچون یوسف کرمی ، فرزاد عبدالهی ،کاظم رجبی و صدها جوان و با اقتدار بوده در حال حاضر به بالاتر از میانگین کشوری رسیده و 4 پروژه عمرانی ورزشی در این شهزستان در سالروز آزاد سازی خرمشهر افتتاح خواهد شد و با افتتاح این 4 پروژه و استادیوم 5000 نفری سرانه ورزشی میانه به 83 صدم متر مربع خواهد رسید.
وی تصریح کرد: تلاشهای شبانه روزی دولت عدالت محور و حمایتهای همیشگی دکتر احمد علیرضا بیگی و معاوین ایشان از ورزش استان در شهرستان میانه به ثمر رسیده و مشکلات سخت افزاری این شهرستان بر طرف شده و باید از این پس به فکر قهرمان پروری و کسب سکوهای مهم جهانی و المپیک باشیم.
مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجانشرقی در ادامه سفر یک روزه خود به شهرستان میانه از استادیوم 5000 نفری از ورند اجرای این پروژه ملی بازدید کرد.
بیست و هفتمین دوره تور دوچرخه سواری بین المللی آذربایجان22 الی 27 اردیبهشت ماه سال 1391 با شعار تور آذربایجان الهام بخش ورزش پاک و بدون دوپینگ در ورزش دوچرخه سواری برگزار خواهد شد.
کمیته اطلاع رسانی - بهزاد جهانی

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز