کد خبر: ۵۹۴۲
۱۵۶۷ بازدید
۷ دیدگاه (۷ تایید شده)

شگفتی تیمهای خارجی از نحوه اسکان در واحد میانه

۱۳۹۱/۳/۱
۲۲:۳۵در جریان برگزاری بیست و هفتمین دوره مسابقات تور بین المللی دوچرخه سواری آذربایجان و بعد از پایان رقابتها 14 تیم خارجی شرکت کننده، از نحوه و مکان اسکان خود در دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه شگفت زده و ابراز رضایت کردند.

این تیمها که در مهمانسرای واحد میانه اسکان یافته بودند طی مصاحبه های مختلف با مدیران و مربیان تیمهای خارجی از جمله: اندولسیای اسپانیا که دررده بندی فدراسیون جهانی دوچرخه سواری مکان بیست و ششم را در اختیار دارد ، پاراگوئه، هلند، آلمان، سنگاپور، ترکیه، جمهوری چک و ... اذعان داشتند که سوئیتهایی که در اختیار آنها قرار گرفته است بسیار مطلوب و استاندارد بوده و همچنین از نحوه برخورد گرم و صمیمانه پرسنل و مسئولین دانشگاه تقدیر و تشکر کردند.

گفتنی است برای اسکان این تیمها بالغ بر 250،000،000 ریال هزینه شده است و در هنگام خرید اقلام مورد نیاز طبق فرمایشات مقام معظم رهبری در سال 91 ( تولید ملی و حمایت از سرمایه ایرانی ) اجناس و تولیدات داخلی خریداری گردید.

 


کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

همانطوری که قبلا از طریق اخبار به استحضار مردم شریف رسیده بود ، به هيچ موضوعي نباید جزیره ای نگریست بايد با چشمان باز سياسي ، فرهنگي ،اجتماعي و ورزشی به تور دوچرخه سواری بین المللی نگریست چرا که حركات نظام و كشور ما مدام از سوی دیگر کشورهارصد مي شود،علي الخصوص كساني كه امروز مسائل اقتصادي را تيز بينانه رصد مي كنند در مسائل مختلف نیز دقت دارند که حوزه ورزش نیز یکی از حوزه های مورد نظر است .
بیست و هفتمین دوره تور بين المللي و برگزاري تورنومنتهاي مهم در سطح بين المللی در منطقه و غرب كشور نشان از اقتدار نظام است.
با توجه به تهديدات وارده بر کشور ما از سوی نظام سلطه ، باز شاهد آن هستیم که كشورهاي صاحب سبك و كلاس از جمله 15 كشور اروپايي و آسيايي در این تور شرکت کرده و اين عملكرد در دنيا بازخورد دارد.
در دنیا هزینه های بسیار بالایی را صرف میکنند تا چنین مسابقاتی برگزار شود ودر آن بحث مالی نمی شود.
ضمنا هزینه های دانشگاه آزاد در خصوص تامین تجهیزات مورد نیاز بود و بهانه ای شد برای تامین این تجهیزات در دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه .
۹۱/۳/۱ ۱۸:۴۴
[quote name="میانالی"]در کدام خبرگزاری اعلام شگفتی کرده اند ؟[/quote]

شاید از روی این خبر منتشر شده در صدای میانه ، فهمیده اند که منظورشان میانه بوده است :

[url]ابراز رضایت "فرناندو دویچی" از میزبانی تور آذربایجان [/url]
[url]http://www.vom.ir/index.php?option=com_content&view=article&id=5893&catid=2:1390-05-18-09-15-10&Itemid=18[/url]
۹۱/۳/۱ ۱۸:۳۸
250.000.000 ریا ل ؟ چه خبره مگه ؟
۹۱/۳/۱ ۱۸:۳۶
[quote name="مرتضي دانيالي"]صدای میانه باز هم این خبر را از کجا آوردید؟ ...[/quote]

وقتی در سایت رسمی دانشگاه نوشته اند ، به نظرتان جای استعلام باقی می ماند ؟

[img]http://acb.web44.net/photos/e40fb944ee70.png[/img]
۹۱/۳/۱ ۱۸:۲۷
صدای میانه باز هم این خبر را از کجا آوردید؟ اگر واقعاً برای یک روز پذیرایی 25 میلیون تومان هزینه کنند به این راحتی خلاصی نخواهند یافت. ببینم مگر تمام دوچرخه سوارها با تمام حکم و حشم بیش از 100 نفر بودند؟ ببینم برای پذیرایی 1 نفر در 1 روز اعم از ناهار و شام و میوه و غیره بیش از 100 هزار تومان می توان هزینه کرد؟ خب 100 نفر هر نفر 100 هزار تومان می شود 10 میلیون تومان نه 25 میلیون تومان! به نظر من صدای میانه باید این موضوع را از دانشگاه استعلام کند و شفاف سازی کند.
۹۱/۳/۱ ۱۸:۱۸
در کدام خبرگزاری اعلام شگفتی کرده اند ؟
۹۱/۳/۱ ۱۸:۱۱
ما هم از هزینه 250 میلیون ريالی ابراز شگفتی میکنیم .

اخبار روز