کد خبر: ۷۵۵۰
۷۷۲ بازدید
۰ دیدگاه (۰ تایید شده)

تبریک محمودی به کسب مدال نقره کرمی و عبدالهی

۱۳۹۱/۹/۷
۱۷:۳۶
اکبر محمودی مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجانشرقی در پيامي کسب مدال نقره یوسف کرمی و فرزاد عبدالهی در رقابتهای تکواندو قهرمانی جهان را به جامعه ورزشی استان ، جامعه ورزشی شهرستان میانه ، قهرمانان و خانواده این قهرمانان تبریک گفت.
اکبر محمودی اين موفقیت ضمن تبریک به جامعه ورزشی و خانواده قهرمان تصريح كرد: جوانان ايران در عرصه هاي مختلف بارها شايستگي خود را به جهانیان در رقابتهای مهم ورزشی نشان داده اند و این بار جوانان همیشه افتخارآفرین و شایسته آذربایجانشرقی یوسف کرمی و فرزاد عبدالهی از خطه قهرمان پرور میانه دل مردم آذربایجانشرقی و ایران اسلامی را با مدال طلا خویش شاد کردند.
وی افزود : امید است این افتخار برای ورزش آذربایجانشرقی ادامه داشته باشد.
تیم ملی تکواندوی بزرگسالان ایران به مقام نایب قهرمانی شانزدهمین دوره مسابقه های جام جهانی در آروبا دست یافت تا مدال نقره بر سینه وسف کرمی و فرزاد عبدالهی تکواندوکاران میانه ای نشیند.
کواندوکاران ایران در دیدار پایانی این مسابقات در شهر ˈسانتاکروزˈ آروبا برگزار شد، برابر کره جنوبی صف آرایی کرده و با قبول شکست مقابل این تیم به عنوان نایب قهرمانی دست یافتند. این درحالی است که تیم ایران در دوره گذشته این مسابقه ها به عنوان قهرمانی رسیده بود.
تیم کشورمان برای راهیابی به دیدار پایانی برابر تیم های دومنیکن، روسیه، آمریکا و چین به پیروزی رسیده بود.
یوسف کرمی، علیرضا نصر آزادانی، بهزاد ایلخانی، مهران عسکری، وحید عیسی بیگلو، روح الله طالبی، مسعودحجی زواره، فرزاد عبدالهی و جلال خدامی اعضای تیم ایران بودند که با هدایت فریبرز عسکری به عنوان سرمربی و مهدی بی باک مربی در جام جهانی آروبا حضور یافتند.
شانزدهمین دوره مسابقات جام جهانی تکواندو با حضور 161 تکواندوکار در قالب 13 تیم در بخش مردان به میزبانی آروبا در ورزشگاه ˈسنترو دپورتیوˈ شهر سانتاکروز برگزار شد.

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

پیشگیری از کرونا

اسامی مراکز تجمیعی واکسیناسیون کرونا در میانه

اخبار روز