کد خبر: ۱۲۹۰۳۲
۱۰۸۰ بازدید
۱۶ دیدگاه (۱۵ تایید شده)

نام نماینده میانه در لیست غیر رسمی دریافت کنندگان شاسی بلند

۱۴۰۲/۲/۱۶
۲۰:۳۹

به گزارش پیج اینستاگرامی صدای میانه طی چند روز اخیر که بحث خودروهای اعطایی به نمایندگان مجلس مطرح شده و پیرو این خبر امروز لیستی غیررسمی از نمایندگان مجلس منتشر شده که در آن نام یکی از نمایندگان میانه نیز وجود دارد.

با توجه به جو عمومی ایجاد شده ،از نمایندگان میانه انتظار می رود درباره این موضوع نیز عکس العمل نشان داده و کذب یا واقعی بودن آن را اعلام نمایند

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۰۲/۲/۱۷ ۱۳:۳۷

میرزاده عشقی یه شعر در مورد مجلس هم زمان با خودش داره.
جستجو کنید،هیچ فرقی نکرده.
اشخاصی که با رانت چیزی دریافت کردن، و یا با رابطه جایی استخدام هستن، به نفع خودشونه کنار بکشن.
جاهای کوچیک همه میدونن کیا اینطوری هستن،

در شرایط کنونی به لحاظ روان شناسی و صد البته جامعه شناسی، جامعه و افرادش درحال انفجار هستن،دلیلش مهم نیست و در اون لحظه تمامی افرادی که رانت داشتن در برابر این خشم قربانی خواهند شد.
مشکل اینجاس که در اون لحظه هیچ منطقی کارساز نخواهد بود.
تماما سیاه.

۰۲/۲/۱۷ ۰۸:۳۹

برادر اينها جديد هست و در استيضاح فاطمي امين مشخص شد.

۰۲/۲/۱۷ ۰۸:۳۷

بنده خدا امام جمعه ميانه در جمع خصوصي مطالبه گري گفت چه شلوغ كاري كردند الان نماينده تبريز گفته از خودشان هست در مجلس لو داده هفتادو هفت نفر گرفته اند از دويست و نود نفر .

۰۲/۲/۱۷ ۰۱:۱۵

خدا را شکر‌ این پاکدستی مورد انتظار و قابل تقدیراست.چه خوب میشد به تمام مطالبات و سوالات مردم، این چنین با وسواس و عجله توسط نمایندگان و مسئولین پاسخ حداقل اینچنینی داده میشد.

۰۲/۲/۱۷ ۰۱:۱۳

سلام دوست عزیز چه وزیر قبلی و چه دولت قبلی کجایی چی میگی به نظر من اگه هر دو نمایندمون فرصت داشتن هر دوشون میگرفتن مگر اینکه اصلا به اینا پیشنهاد نشده باشه

۰۲/۲/۱۷ ۰۱:۰۹

سلام دوست عزیز مثل ایکنه نمایندگان عزیز متوجه موضوع نیستن اون خودروهایی که با رانت دریافت کردن فرقی نداره چه شاسی بلند یا یک دوچرخه در پیشگاه الهی باید جوابگو باشن. به خدا کل این دنیا پوچ و عبس هست و این چیزا ارزشی نداره کاش نماینده های شهرمون هیچ کدوم از این خودرو ها رو دریافت نکرده باشن

۰۲/۲/۱۷ ۰۱:۰۹

ما را به چوب ورخت شبانی فریفته اند*این مجلسیها سالهاست که با گله آشنان.....

۰۲/۲/۱۷ ۰۰:۱۴

از آقای ...خواهشمند است جوابگو باشند .

۰۲/۲/۱۶ ۲۳:۳۸

با کمی حساب کتاب ساده متوجه میشود که این قضیه دریافت شاسی بلند به زمان قبل از انتخاب آقای ... باز میگردد و در آن زمان آقای .... نماینده نبوده.و این لیست ها اصولا معتبر نیست که بتوان روی انها حساب باز کرد .این قضیه زمان دولت روحانی اتفاق افتاده و در زمان وزیر صمت قبلی

۰۲/۲/۱۶ ۲۳:۳۵

بسیاری از مردم به نان شب محتاج اندو نمایندگان خودرو رشوه می‌گیرنداگر خیابان رفتید اینبار نگاهی تیزتر به تعداد پیکان های قدیمی بیاندازیدآیا ما در کشور اسلامی زندگی می‌کنیم؟

۰۲/۲/۱۶ ۲۲:۵۹

چرا گناهی مرتکب نشده؟
رشوه گناه نیست؟

۰۲/۲/۱۶ ۲۲:۴۵

اسم ببرید...

۰۲/۲/۱۶ ۲۲:۴۰

اینکه در هر دوره مجلس یک خودرو به نماینده ها میدن, درسته. ولی داستان این شاسی ها اون نیست. اینها ازطریق رانت دریافت کرده اند .

۰۲/۲/۱۶ ۲۱:۱۱

از زمان فوت پیامبر اکرم ص تا واقعه غم بار کربلا حدود ۵۰ سال فاصله زمانی وجود دارد . برخی از یاران ، صحابه و اقوام پیامبر در حادثه بزرگ کربلا امام حسین ع و یاران و خاندان آن حضرت را سر بریدند و فجایع انسانی خلق کردند . تاریخ نگاران و مفسران ریشه این انحراف را در لقمه های حرامی می دانند که در این فاصله ۵۰ سال شکم شکم پرستان و دنیادوستان را پر کرده بود . جناب نایبی عزیز تاریخ در حال تکرار است انقلاب اسلامی ایران به نیم قرن شدن خود نزدیک می شود و چه بسیار انسانهای دنیاطلبی که در این مدت به برکت انقلاب اسلامی و خون شهدا به نان و نوایی رسیده اند . از سکوی مردم بالا رفته اند و بر مردم خیانتها کرده اند . با رای مردم مال اندوزی کرده اند . قرار بود مجلس انقلابی به داد مردم ستمدیده ایران برسد . زهی خیال باطل .

۰۲/۲/۱۶ ۲۱:۰۰

در هر دوره مجلس یکدستگاه ماشین به نماینده ها با قیمت دولتی میدن
در همه دوره های مجلس هم وام برای رهن مسکن استجاری و هم ماشین به قیمت دولتی میدن
این روال هست و کسی هم که گرفته گناهی مرتکب نشده

اخبار روز