کد خبر: ۸۲۱۵۶
۱۰۳۸ بازدید
۳۱ دیدگاه

حرکت سخیف شهرداری میانه در امحا بنرهای آیین رونمایی کتاب "دانشنامه آبادیها" +تصاویر

۹۷/۲/۲۴
۱۷:۲۱

شهرداری میانه در حرکتی عجیب و سخیف با دستور ایرج مددی که آخرین روز سرپرستی خود را در شهرداری میانه سپری می کند بنرهای مربوط به مراسم رونمایی از کتاب "دانشنامه آبادیهای میانه "از سطح شهر برچید.

این اقدام در حالی انجام شد که پیشتر هزینه های مربوط به داربست و اجاره مکان توسط این نهاد اخذ شده و آن را کار فرهنگی به حساب نیاورده بودند.

حال اگر این تبلیغات را فرهنگی حساب نکرده و اقتصادی لحاظ کنیم باز این سوال پیش می آید چرا هزینه آن دریافت شد و دستور نصب آن صادر و فردا همان مجوز لغو شد؟ 

جالب است که در همین مدت پیام هایی در کانال داشتیم که برای آب کشی یک جوی آب ماه ها زمان می برد تا رسیدگی شود ولی برای یک کار فرهنگی در عرض یک روز بنر را معدوم می کنند.

همگان نیک می دانند که یکی از وظایف شهرداری پیش قدم شدن در کارهای فرهنگی سطح شهر است و قطعا این کار ضدفرهنگی برادر نماینده سابق میانه در اذهان باقی خواهد ماند!

لازم به ذکر است ،این مراسم فردا ساعت 17 در سالن ارشاد واقع در معلم جنوبی توسط انجمن دوستداران میراث فرهنگی میانه برگزار می شود.

محل بنر در میدان معلم (دیشب و صبح امروز )

محل بنر مقابل سالن ارشاد (دیشب و صبح امروز)

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۷/۲/۲۵ ۲۳:۱۰

درسته بعد از هفده سال دوری از میانه شهر عزیزم و در غربت زندگی کردن خیلی وقت ها آرزو میکنم کاش دوره های تخصصی و فوق تخصصی و دادن تعهد خدمت برای همشهریان خود آرزوی برگشت به میانه را داشته و دارم ولی با دیدن نتیجه انتخابات شورای شهر و انتخابات مجلس و این اواخر هم فراری دادن فرماندار کاری میانه که تا حال به خود دیده بود و امروز هم پاره کردن بنر تبلیغاتی یک نفری که به وظیفه خود عمل کرده و از وقت و زندگی و زن و بچه خود زده و دود چراغ خورده تا نام و آوازه میانه و فلکورهای ترک و آذربایجان و اسامی اصلی و گویشهای میانه و آبادیها ی میانه زنده بماند از برگشتن به شهر خودم و پشیمان شده ام این میانه فعلی که الان در این زمان وجود دارد میانه سالهای گذشته نیست نه برزگی مانده و نه بزرگتری پس میانه تو را این افراد برای قربانی کردن برای خود میخواهند ای کهن دیار من ای شهر آزاد من دیگر در بندی و آزاد نیستی چون سخیفانی بر تو دران حکم میرانند وبرایت شهرادر و فرماندار انتخاب میکنند که نه اینکه خود را به دیوانگی زده باشند بلکه خوده دیوانه هستن آی دیار میرزا فتاح خانها و حاج مولوی ها و شهیدان سربلندت همچون نریمان همتی ها ای شهر من که غواصان دست بسته ات بعد سی سال آمدن و علمدار کربلای پنج جنگ تحمیلی با این همه آزاد مردان الان تو در بندی در بند نادانی فرزندانت که خود فروخته اجنبی هستن روزگاری آزادت خواهیم کرد به نام بلند آوازه ات قسم آزادت خواهیم کرد از این بند جهالتها جهالتی که ابولهب هم در آن جهان نبودن

۹۷/۲/۲۵ ۲۱:۴۶

خبرها حاکی است شهردار انتخاب ومعارفه شده انشالله شهردار جوان یا نوجوان ما اشتباهات گذشته را تکرار نکند

۹۷/۲/۲۵ ۲۰:۲۳

عقل هر فرد را از رفتارش بسنجید. عقل ایشان در حد پاره کردن بنری است که یک روز قبل پولش را گرفته و خودش مجوز داده.

۹۷/۲/۲۵ ۲۰:۱۱

هنوزمردم میانه به ذات این برادران پی نبرده اندوبازهم عده ای برایشان سینه چاک می کنند.

۹۷/۲/۲۵ ۱۷:۰۹

با سلام
قضاوت در خصوص این که سرپرست سابق شهرداری دستور جمع آوری داده است قطعاً کار دشواری است. اگر روابط عمومی شهرداری محترم اطلاع رسانی فرمایند در آن صورت قضاوت عادلانه خواهد بود. یا اینکه آقای نایبی عزیز اسناد دستور ایشان را نیز ارایه فرمایند. قصاص قبل از جنایت عاقبت خوشی ندارد. کما اینکه بنده هم از عملکرد شهرداری مثل بقیه مردم رضایت ندارم. زمانی یک سازمان توسعه مطلوب خواهد داشت که نوابغ زیادی در آن وجود داشته باشد

۹۷/۲/۲۵ ۱۴:۴۵

شهر بی صاحب همین است

۹۷/۲/۲۵ ۱۴:۲۲

کاش رفتار این جریان مانند کودکان گستاخ, در حد همین پاره کردن بنر و شاید پرتاب سنگ و فحش دادن بود. سربسته گفتم عاقلان دانستند.

۹۷/۲/۲۵ ۱۲:۲۰

حمایت از هر حرکت فرهنگی وظیفه ماست. اگر با اشخاص مشکل هم داشته باشیم دلیلی بر تضعیف کارهای فرهنگی نمی شود. بلند نظر باشیم به نفع شهر و کشور ماست.

۹۷/۲/۲۵ ۰۹:۵۹

ضمن عرض ادب و  تبریک به برادر بزرگوار جناب مهندس نایبی

حرکت وقیحانه و کریه  عوامل  اینگونه رفتار ها  همچنان در ذهن  همشهریان خواهد ماند

 

۹۷/۲/۲۵ ۰۰:۴۶

اينا چرا فكر ميكنن ژن خوب دارن كه همه چيزو فقط خودشون ميدونن و بقيه چيزي نميدونن

۹۷/۲/۲۴ ۲۳:۲۵

نمیتوانم یکطرفه قضاوت کنم چرا شهرداری اینکار را انجام داده است
امیدوارم که پاسخی ارائه دهند

۹۷/۲/۲۴ ۲۳:۱۱

گنده تر از شهرداری میانه ،خواستند جلوی ازادی رسانه ها بگیرند بازنده شدند نمونه تلگرام.
حال عقده گشایی شهرداری میانه هم به جایی نمیرسد.

۹۷/۲/۲۴ ۲۲:۵۹

مردم میانه هنوز ... هارو نشناختن،... داره تو شهرداری برا برادرش رای جمع میكنه، تو 5 ماه یه عملكرد از كارهاش رو ارائه كنه به مردم

۹۷/۲/۲۴ ۲۲:۳۳

این حرکت شهرداری را باید در اخلاقیات نداشته مسولین و مسببین این حرکت جستجو کرد که میخواهند با این کارها تخلیه روانی و کینه توزی خود بدانیم . حیف این همه زحمات جناب نایبی وحیف این همه آگاهی رسانی ایشان برای مردم شهرمان که میخواهند همیشه در قهرای ذهنی و فکیر باقی بمانند ایکاش همشهری هایمان به فکر بالاتر بردن ..... باشند
الگوی اکثر جوانان ما در زمینه تحصیلی همیشه عبید زاکانی بوده اونجا که فرمودند:

رو مسخرگی پیشه کن و مطربی آموز
صدسال اگر درس بخوانی همه هیچ است

۹۷/۲/۲۴ ۲۲:۰۶

مهندس نائبی ،به نظر من از شهرداری میانه شکایت کنید.

۹۷/۲/۲۴ ۲۱:۰۲

شهرداری با این حرکت مسخره ضد فرهنگی بودن خودش رو ثابت کرده. انتظار افکار عمومی از روابط عمومی این تشکیلات عریض و طویل و بی خاصیت این است که ضمن توضیح درباره اصل ماجرا، در جهت حفظ آبروی نداشته شهرداری تنویر افکار عمومی را فراموش نکند.

۹۷/۲/۲۴ ۲۰:۵۸

اگر این کار را انجام دهند جلو ابزارفروشی های که باعث مزاحمت مردم می شود وپنچرگیری که جک را وسط خیابان می گذارد برخورد کنند{ جلو چشم اعضای محترم شورا }مردم دعا می کنند ولی حالامردم ناراضی و.............

۹۷/۲/۲۴ ۲۰:۱۶

ضمن تبریک به استاد نایبی بابت این تألیف و سایر تألیفات ارزندشون!
این کار سخیف جناب مددی ناشی از دو نسأله میتونه باشه:
1. روشنگریهای سایت وزین میانه در زمان نمایندگی برادر معظم ایشون در مجلس، از عوام فریبی ها، دروغ گویی ها، و بنربازیهای ایشان. ......
2. عدم انتخاب ایشان به سمت شهردار شهرداری میانه.

ما میبینیم که برای تبلیغات مغازه ها و سایر چیزها ازادانه بنر زده میشه و کسی هم مانع نیست یا در زمان نمایندگی برادر ایشون برای هر حرف دروغ ایشان بنر زده میشد و کسی هم معترض نبود، اما برای یک کار بزرگ از جنس فرهنگ و هنر کیر داده میشه! یا للعجب!!!!

۹۷/۲/۲۴ ۲۰:۰۴

خدایا تو چه کردی با من که دراومد؟ این جمله به زودی میشه یکی از جملات قصار تاریخ!

۹۷/۲/۲۴ ۲۰:۰۲

از کسی که برای خودش حکم معاونت زده چه انتظار داری

۹۷/۲/۲۴ ۱۹:۵۹

جالب اینجاست می خواستند این کار غیر فرهنگی شان را گردن "اماکن" بیاندازند.

۹۷/۲/۲۴ ۱۹:۵۴

سلام از شهرداری انتصابی می خواهیم نسبت به حذف فساد سیستماتیک و سازمان یافته اقدام و زمینه های اصلاح روشهای مدیریتی درست را در شهرداری هموار نمایند هر چند امیدی به این کار نداریم .

۹۷/۲/۲۴ ۱۹:۳۳

سلام.اقای نایبی با تشکر از این کتاب مفیدی که درمورد ابادیهای میانه نوشتید.میخواستم بهتون بگم که pdf کتاب را نیز تهیه کنید ودر سایتهای فروش کتاب قرار دهید.اونموقع کسانی که به کتاب دسترسی ندارند یا میخواهن توسط کامپیوتر ویا کتابخوان مطالعه کنن میتوانن کتاب را خرید کنند.

۹۷/۲/۲۴ ۱۹:۲۵

با درود.شهرداری تمام کارهایش را از روی پارتی بازی انجام میدهد چند تا انتقاد که حرف دل مردم میانه بود اینجا نوشته شد شهرداری تحمل نکرد.مسولین بالا مرتبه به وضعیت شهرداری مخصوصا این بودجه که میاد چگونه هزینه میشود واقعا این قیمتها که تو فاکتورها مینویسند واقعی است.شهرداری نباید با یک کتاب که سالها برایش زحمت کشیده شده وابادیهای میانه را برای کسانی که دوست دارند اشنا میکند که برای جذب توریست هم مهم میباشد شهرداری نباید چنین کاری میکرد.با این کارشان نشان دادند که ارزشی برای علم قائل نیستند.وفقط بدنبال پول و مقام (شیفته مقام میباشند)هستندبا مقام روح کوچکشان ارضا ممیشود

۹۷/۲/۲۴ ۱۸:۳۵

وقتی شورای اسلامی شهر بدون توجه به مفاد قانون تشکیلات،انتخابات شوراهای اسلامی و شهرداران و آیین نامه شرایط احراز سمت شهردار شهردار را انتخاب می نماید و استانداری تائید صلاحیت می کند دیگر نباید از شهرداری هم غیر از این انتظار داشت.

۹۷/۲/۲۴ ۱۸:۳۳

کاش با این سرعت سد معبر پاکسازی می کردنند مخصوصا روبروی شورای شهر را 00(شوراهای محترم خودشان روبروی دفتر شورا با عینک نیز نمی بینند)نمدانم چه حکمتی در این ندیدن هست//////////

۹۷/۲/۲۴ ۱۸:۰۷

من وقتی که ایرج مددی رو به سرپرست شهرداری انتخاب کردن و خبرش در اینجا درج شد نظر نوشتم که ایشون برای انتقام می آیند دلش به این شهر نمیسوزه.

۹۷/۲/۲۴ ۱۸:۰۱

کاش این سرعت عمل در کینه و حسادت را در امور شهری هم داشتند.

اخبار روز