کد خبر: ۹۱۹۳۳
۲۹۰ بازدید
۸ دیدگاه

فروش مدال المپیک یوسف کرمی برای کمک به زلزله زدگان میانه

۹۸/۸/۲۳
۱۷:۳۵

 

ایوب بهتاج مدیرکل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی با اعلام خبر حراج مدال المپیک یوسف کرمی، از خیرین و علاقه مندان دعوت کرد در مراسم فروش شرکت کنند.

در پیام ایوب بهتاج چنین آمده است:

« زمین که به لرزه درمی آید دل های آدمیان برای همدیگر می لرزد مهربانی ها بار دیگر تکان می خورد جوشش عشق در این تکان الهی ، رودی از معرفت و جوانمردی را به جریان می اندازد دستی زیر آوار می ماند و دستانی به یاری می شتابد و دستی امروز برای حمایت بالا می رود که روزگاری در بالاترین سطح میادین ملی بالا رفته و با عزت و افتخار تمام مدال المپیک را به این سرزمین به ارمغان آورده، برای دریافت مدالش روزی خم شده تا گردن آویزش طلا گردد، اما امروز با افتخار سرش را برای مردم سرزمینش بالا می گیرد و با همان عشق پولادین می خواهد ارزشمندترین هدیه زندگیش را تقدیم مردم رنجدیده از زلزله نماید، تا بار دیگر پهلوانی و جوانمردی را معنی دگر ببخشد و راه تختی های این سرزمین را ادامه دهد.

آری پهلوان یوسف کرمی قصد دارد با فروش مدال المپیک خود، درآمد حاصل از این امر خیر را تقدیم مردم 

زلزله زده میانه و همشهریان عزیزش نماید و به دنیایی که در مقابل چشمان آنها روزی مدال افتخار را بر گردن آویخت مدال عزت و جوانمردی را هم بر آن بیافزاید.

بدین وسیله از کلیه خیرین، سرمایه گذاران و همه عزیزانی که می توانند در کار خیر این قهرمان المپیک و جهان سهیم باشند دعوت به شرکت می نماید تا مدال های افتخار انسانیت را بر گردن آویزند.

 باشد که روزی شاهد رشد و شکوفایی و سازندگی در تمام مناطق زلزله زده باشیم.  »

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۸/۸/۲۴ ۱۴:۱۹

امثال پهلوان یوسف کرمی که با چنگ و دندان مدال المپیک را بدست اورده اند ، باید جور بی کفایتی ها رو بکشند و بداد مردم مظلوم برسند !!
از دیوار لیاقت و غیرت یوسف کرمی بالا نروید !!
مسئولیت لیاقت می خواهد که شما ندارید

۹۸/۸/۲۴ ۱۰:۱۲

ماشالله تیم ورزشی

۹۸/۸/۲۴ ۰۰:۱۴

درود بر غیرت دلاور شهرمان قهرمان جهان یوسف کرمی.

۹۸/۸/۲۳ ۲۳:۲۰

دست مریزاد پهلوان

۹۸/۸/۲۳ ۲۱:۲۱

یاشاسین پهلوان یوسف کرمی

۹۸/۸/۲۳ ۲۰:۴۳

پهلوانی و قهرمانی به شکست حریف نیست پهلوانی و قهرمانی بلکه به شکست دادن نفس و دوست داشتنیهای شخصی در مواقع لزوم هست. آفرین به یوسف کرمی.

۹۸/۸/۲۳ ۲۰:۲۵

آفرین به منش پهلوانی یوسف کرمی . کسب مدال المپیک آرزوی هر ورزشکاری در سراسر جهان هست و به راحتی بدست نمی آید. یوسف کرمی با این کار نشان داد ، مردم شهرش را بیشتر از مدالی که سالها برای بدست آوردنش زحمت کشیده دوست دارد و به فکر آسایش آنهاست. درود بر شرف و روحیه جوانمردی پهلوان کرمی 

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز