کد خبر: ۹۴۸۴۹
۱۲۹۲ بازدید
۳۸ دیدگاه

اگر بار گران بودیم، رفتیم

۹۹/۲/۶
۲۳:۰۵

با سلام خدمت کاربران صدای میانه

 

حدود 15 سال پیش وقتی فضا ،فضای مسینجر و وبلاگ بود ،صدای میانه با نام سابق میانه دات کام راه اندازی شد و برای اولین بار پایگاه مستقل شهرستان میانه با به روزرسانی هفتگی شروع به فعالیت کرد و اگر بازدید روزانه مان 100-150 می شد ،کیفمان کوک می شد.

امروز خوشبختانه کانال صدای میانه با بیش از 20 هزار عضو و سایت صدای میانه با هزاران بازدید روزانه به پختگی که مدنظر داشتیم رسیدند و اغراق نیست اگر بگوییم اطلاع رسانی در شهرستان میانه یک سر و گردن بالاتر از شهرهای همسطح خود است .

در این مدت سعی شد ،اخبار فوری و موثق میانه، از صدای میانه منتشر شود ،همچنین با ایجاد بخش "پیام شما" سعی کردیم که پلی باشیم بین مردم و مسئولین ،قضاوت اینکه چقدر موفق بودیم با کاربران.

چنانچه طی این مدت مطلبی منتشر شده که باعث رنجش خاطر کاربران شده ،طلب حلالیت می کنم.

احساس اینکه کانال یکنواخت شده و خستگی های ناشی از فعالیتهای روزمره و کارهای شخصی بنده را بر آن واداشت تا با کناره گیری از مدیریت آن و آمدن مدیریت جدید ،روح تازه ای در صدای میانه دمیده شود و از آنجایی که این کانال قائم به شخص نبوده ،به مسیرش ادامه خواهد داد.

در پایان ضمن سپاس از همسرم که در این چند سال صبوری پیشه کرد ،جای دارد چند تشکر از کاربران محترم ،صاحبان مشاغل و مسئولین پاسخگو داشته باشم و قدردانی ویژه ای هم از مهندس نائبی دارم که در این چند سال به بنده اعتماد کامل کردند.

با رخصت از همه کاربران گرامی ،از مدیریت کانال صدای میانه خداحافظی می کنم.

 

با آرزوی قبولی طاعات و عبادات

شاد و سلامت باشید 

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۹/۲/۱۶ ۰۳:۴۰

خسته نباشی شما ک قرار بود بری کاش پیامای منو کمتر سانسور میکردی لاقل یکی از سنگام ب سینه ی مسئولین ... میخورد.

۹۹/۲/۱۲ ۱۲:۳۳

آقای ... که ماشاللا در صدای میانه فعاله و یک سطر برای خودش لقب می نویسه ...کو؟ آقای ... هم که خودش رسانه ای هست کو؟ از فرماندار می ترسید ناراحت بشه؟ چون 200 تومن کادو داده بهتون؟

۹۹/۲/۱۰ ۰۹:۵۴

با سلام و ادب خدمت همه کاربران محترم که به صورت پیام و تلفن ،نسبت به بنده ابراز محبت کردند ،از حمایتهایتان کمال تشکر را دارم.

۹۹/۲/۸ ۱۳:۱۲

بنام خدا
سلام و خسته نباشید مخصوص خدمت شما دارم.همیشه پیروز و پایدار باشید
یاشاسین آذربایجان
یاشاسین میانا
یاشاسین صدای میانا

۹۹/۲/۸ ۱۱:۲۶

با سلام ، از جنابعالی بابت زحماتی که در طول چندین سال در فضای مجازی متحمل شدید تشکر می کنم . سلامتی و موفقیت جنابعالی و خانواده محترم را خواستارم.

۹۹/۲/۸ ۱۰:۵۰

سلام جناب نایبی همیشه موفق و سلامت باشید.
صدای میانه صدایی رسا بود که با انتقادات منطقی و نقد های واقعی همیشه در پیشرفت امور اجرایی شهرستان نقش داشته. بنده از سایت شما خاطره خوشی دارم. همیشه شاد و خرم باشبد.
با احترام صمد طاهری

۹۹/۲/۸ ۰۱:۱۴

سلام ودرود،ضمن تشکر اززحمات شما امیدوارم همیشه سلامت وتندرست باشید وهمشهریان راچون گذشݓه بیاد داشته ویاریگر باشید

۹۹/۲/۷ ۱۶:۰۷

درود بیکران حضور برادر عزیزم جناب آقای طاهرخان ، وقتی استعفای شمارا دیدم افسوس خوردم که چرا طاهر دست به چنین کاری زده و ناراحتی بیشتر به این موضوع که فرمودید : اگر بار گران بودیم رفتیم ... ، نه عزیز دل شما نه بار گران بودید و نه نامهربان ، بلکه خیلی هم مهربان و متحمل و خوش اخلاق بودید که در این مدت توانستید با سعه صدر و متانت تمام در مقابل همه هجمه ها و مشکلات و سنگ اندازیهای بعضی از دوستان که گاها اقدام میکردند پایداری کرده و آرمان صدای میانه را که همانا آگاهی دادن مسائل روز به همشهریان بزرگوار بود به نحو احسن به انجام برسانید که قابل هزاران تشکر و قدردانی است ، در هر حال آرزو میکنم در هرکجای این دنیای پهناور که باشید موفق و پیروز سربلند و سرفراز بمانید

۹۹/۲/۷ ۱۳:۴۷

سلام،
آن سفر کرده که صد قافله دل همره اوست.
هر کجا هست خدایا به سلامت دارش
طاهر جان با حضور شما در سایت و کانال صدای میانه این دو پایگاه رسانه ای آزاد به بالندگی رسید و دوران گذارش را طی کرد.مطمئنم هر کجا که باشی دلت اینجاست.می دانم خیلی بی مهری از برخی مسئولین و ... کشیدی دم بر نیاوردی.خسته نباشی و انشالله شاهد نشاط و رشد گروه رسانه ای اجتماعی صدای میانه بیش از پیش باشیم.
راستی در آخر تو نباشی من به کی بگم طاهر دادا

۹۹/۲/۷ ۱۳:۱۳

با سلام؛ ضمن ارزوي موفقيت براي آقاي نايبي، اميدوارم مديريت بعدي هم سخنگو و روابط عمومي خوبي براي جنابعالي باشند.

۹۹/۲/۷ ۰۹:۳۹

سپاس از بابت زحماتتان و با آرزوی موفقیت 

۹۹/۲/۷ ۰۹:۲۷

با سلام و احترام خدمت اعضای محترم سایت؛ بدینوسیله از تلاشهای شبانه روزی و طاقت فرسای آقای نایبی و همراه گرامیشان صمیمانه تشکر و قدردانی می نمایم امیدوارم در کلیه مراحل زندگی موفق، پیروز و سربلند باشند.

۹۹/۲/۷ ۰۲:۴۴

طاهر جان ارزوی موفقیت و سلامتی در هر کجا باشی از خداوند منان برایت ارزو مندم علی یارت

۹۹/۲/۷ ۰۲:۴۰

آروزی موفقیت برای شما و سایت صدای میانه

۹۹/۲/۷ ۰۲:۲۵

با سلام وتشكر از اقاي طاهر نايبي كه هر موقع پيام و اخبار مربوطه را جهت انعكاس به مسيولين را به نحو احسن انجام ميدادند.انشالله در همه حال موفق و مويد باشند

۹۹/۲/۷ ۰۲:۲۴

شما بار گران نبودی آقا طاهر عزیز. زحمت خیلی از اهالی رسانه در میانه به دوش شما بوده و هست. خسته نباشی عزیز دل

۹۹/۲/۷ ۰۲:۰۴

شاید بقول شما شخصیت شخیصی نباشه ولی مثل شما هم بی شخصیت نیست، این لحن صحبت شما نشون میده که خیلی باشخصیتی؟ درثانی برات مهم نیست اینجا چیکار داری که نشستی بقول خودت بیانیه ش رو خوندی و نظر میدی، پس حتما خیلی مهمه برات

۹۹/۲/۷ ۰۲:۰۱

آقای نایبی قبل از رفتن ظلمي که در حق زمینهای آب و فاضلاب شده است را بگوش شهردار محترم و دادستان مردمی و محبوب برسانيد.

۹۹/۲/۷ ۰۱:۵۷

جناب آقای نایبی برزگوار به شما و تمام دست اندرکاران سایت صدای میانه تشکر می کنم که در این سالها صدای میانه را بگوش مسولین رساندید شاید برخی ها سختی اداره کردن سایت را درک نکنند خرید دامنه خرید هاست و.... تمام این ها هزینه زحمت بسیاری می خواهد انشالله هرجا که هستید شاد و سلامت باشید صدای میانه با دیگر رسانه های شهرستان میانه بسیار متفاوت است چون تنها صدای مردم را بگوش مسولین بطور صادقانه رساده کم سایت ها و کانال هایی نبودند که این صحت و درستی در اخبارشان نبود آنهایی که یک روزه خبرنگار شدند و یک حط از خود ننوشتد و تنها با کپی کردن خبرنگار شدند آقا طاهر از تو و همه شما از صمیم قلب تشکر می کنم77

۹۹/۲/۷ ۰۱:۵۷

طاهر خان! تلگرامی آچدیغیمدا باخدیغیم ایلک کانال «صدای میانه‌»دیر. بو کانالین بؤیوک خصوصیت‌لریندن بیری، هئچ زامان کیفیتی کمییته فدا ائتمه‌مه‌سی ایدی.
منجه ایل‌لر اؤنجه بو سیاستین تملینی قویان مهندس نائبی‌ و او یولون داوامچیسی اولان سیز، ایل‌لر بویو چکدییینیز زحمت‌لرین نتیجه‌سی اولاراق بئله بیر گوجلو رسانه‌یه مدیریت ائتمک لیاقتینه صاحیب اولدوغونوزو هامییا آیدینلاتدینیز.
اوغورلار

۹۹/۲/۷ ۰۱:۳۹

طاهر عزیز خسته نباشی. انشالله با کمی استراحت و تجدید قوا، بار دیگر شاهد فعالیت شما در کانال صدای میانه باشیم. 

با سلام و احترام 

سایت صدای میانه به طور قطع و یقین تاثیر بسیار مهمی در شکل گیری جامعه رسانه ای شهرستان میانه داشته و گذشته از نقدها و نظراتی که پیرامون فعالیت این سایت بوده و هست، پیشگامی و تعیین کننده بودن آن در جریان گردش اخبار و اطلاعات شهرستان میانه بر هیچکس پوشیده نیست. 

سنگینی بار گران اداره و حفظ و صیانت این امکان ارزشمند برای شهرستان میانه، مستقل از حمایت و پشتیبانی دستگاه های رسمی کشور و ایضا‌ًً ایستادگی و مقاومت در برابر هجمه های گاه و بیگاه خاص و عام مستلزم همت و پشتکار پولادین و سماحت و سماجت در برابر دوست و دشمن بوده است که گویی در شهرستان میانه از عهده کمتر کسی برمیاید و آقایان برادران نایبی از جمله آن کم شمارانند.

ضمن تکریم و پاسداشت زحمات چندین و چند ساله جناب آقای مهندس محمدصادق نایبی، موسس و تامین کننده مادی و معنوی این سایت، جای آن دارد از تلاش ها و زحمات شبانه روزی چندین ساله جناب آقای مهندس طاهر نایبی مدیر محترم سایت وزین صدای میانه تقدیر و تشکر نموده و قدردان رنج و سختی های مضاعفی که ایشان و همسر و خانواده محترمشان به خاطر کار حساس، وقت گیر، پرحاشیه و طاقت فرسای رسانه ای متحمل شدند باشیم. 

صمیمانه به خاطر ایجاد بستر بی مزد و منت و پرمخاطب اطلاع رسانی عمومی که در اختیار روابط عمومی های ادارات و ارگان ها و از جمله روابط عمومي شهرداری میانه قرار داده اید تشکر و قدردانی نموده و به خاطر صبوری ها و دم نزدن های مدیدتان در قبال مزاحمت ها و اذیت های وقت و بی وقتمان از شما برادر بزرگوار حلالیت می طلبیم و موفقیت و کامیابی همیشگی در تمامی مراحل زندگی برایتان مسئلت می نماییم. خداوند یار و پشتیبانتان باشد.

 

حسن گلمحمدی. مسئول روابط عمومي شهرداری میانه 

۹۹/۲/۷ ۰۱:۲۹

با سلام و احترام

زحماتی که جنابعالی و جناب آقای مهندس نایبی بصورت شبانه روزی برای امکان انعکاس صدای قشرهای مختلف شهرمان کشیدید و میکشید بر کمتر کسی پوشیده است درود بر جنابعالی و برادر عزیز و گرانقدرتان

آرزوی سلامتی و توفیق روزافزون برای جنابعالی و خانواده محترم داریم

۹۹/۲/۷ ۰۰:۴۶

با سلام

آقا طاهر امیدوارم در تمام مراحل زندگی موفق باشی و دوباره قدرتمندتر از قبل به فعالیت بپردازی.

۹۹/۲/۷ ۰۰:۳۹

آقای نايبی بزرگوار واقعا خبرها و اطلاع رسانی های شما خیلی از مشکلات شهر رو حل کرد،ممنون از زحماتتون ،موفق باشید

۹۹/۲/۷ ۰۰:۲۵

باسلام و احترام

ضمن سپاس از برادرم طاهر بابت سالها همکاری و پشتیبانی از سایت و کانال صدای میانه، سایت و کانال خاموش نمی شود بلکه اتفاقاً به خاطر شیطنت بعضی از مسئولین و اهالی رسانه ای که به محض گل آلود شدن آب، شروع به ماهیگیری کردند، در طول ماههای گذشته، چندین دامنه دیگر برای سایت و کانال ثبت کرده ام تا در صورت بروز مشکل، دامنه های جدید را راه اندازی کنم تا صدای مردم خفه نشود. تمامی شکایتهای مسئولین میانه که انرژی من را خیلی گرفت ولی محکوم شدند، تمامی تلاش های ناکام آنانی که در تلاش هستند با حمایت رسانه های دیگر، این صدا را خفه کنند، را به جان می خرم و این راه را ادامه می دهم تا بدانند دوران رسانه ستیزی گذشته است.

۹۹/۲/۷ ۰۰:۲۰

آقای نائبي واقعا خسته نباشید، تو این مدت همیشه جدیدترین و بروزترین خبرها رو تو کانال شما میخوندم، زلزله میانه وانتخابات و... از همه سایتها فعال تر بودید، واقعا کار سخت رو شما انجام میدادید و ما راحت از همه چی باخبر می‌شدیم، امیدوارم ادمین جدید هم به پای شما برسد و خبرها رو به موقع بزارن، موفق باشید

۹۹/۲/۷ ۰۰:۱۹

با آرزوی موفقیت روز افزون برای شما 

امید است در تمام مقاطع زندگی شاد و پیروز باشید و هر روز بیشتر از قبل بدرخشید 

۹۹/۲/۷ ۰۰:۰۳

گرچه در نحوی اطلاع رسانی شما انتقادات فراوانی دارم ولی باز هم خسته نباشی.

۹۹/۲/۷ ۰۰:۰۰

باسلام از اینکه در این مدت به محض باز کردن تلگرام درمیان دهها کانال پر اسم ورسم به سراغ صدای میانه میرفتم تا اخبار موثق ومستند رادر این کانال جستجو کنم بخود میبالم چراکه عضوی از کانال صدای میانه بودم امیدوارم این روش حرفه ای ادامه داشته باشد

۹۹/۲/۶ ۲۳:۵۳

مثلا خیلی شخصیت شخیصی بیانیه داده دیگه نمیخاد سردبیری کنه آقا
دوغتو بنوش بابا

۹۹/۲/۶ ۲۳:۴۷

درود و سپاس بر فرهنگساز بي ادعا و...

بابت همه زحمات و اوقات و انرژي هايي كه بابت اگاهي رسانيدن، به خرج داده اي سپاسگذاريم.

ادب،متانت،حوصله و بزرگواري تأن هميشه ملموس و ستودني بوده و هست.

موفقيتوسربلندي تان را هميشه و هر جايي صميمانه ارزومندم.

يولون اچيغ اولسون طاهر بئي

۹۹/۲/۶ ۲۳:۴۷

طاهر جان خدا قوت همیشه ادب و بزرگواریت برایم مثال زدنی بوده و هست ؛ هیچ بی احترامی کوته نظری و کوته بینی و جهت گیری از شما ندیده و سراغ نداشتم امید دارم در قله های ترقی و در اوج ببینمت

۹۹/۲/۶ ۲۳:۳۳

تشکر از تمام زحماتی که در این چند سال برای صدای میانه و اخبار میانه و فرهنگ میانه کشیدید.

صدای میانه و میانالی تحولی نوین برای میانه در فضای مجازی بود.

مدیریت سایت و مطالب و نظرات کار بسیار پر مسئولیت و سختی است.خسته نباشید

آرزوی موفقیت و سلامتی برایتان دارم.

۹۹/۲/۶ ۲۳:۳۲

اقای نائبی . یعنی دیگه کانال صدای میانه فعالیت نخواهد کرد؟

۹۹/۲/۶ ۲۳:۳۱

سلام کانال صدای میانه اینروزا چرا کم کار شده مطلب کم میزاره حیف کانال اینطوری بشه

۹۹/۲/۶ ۲۳:۲۴

سپاس بخاطر زحماتتون موفق و پاینده باشید

۹۹/۲/۶ ۲۳:۱۶

انشاله در تمام مراحل زندگی سربلند و موفق باشین.

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز