کد خبر: ۸۰۷۴۴
۱۲۵ بازدید
۰ دیدگاه

برگزاری همایش پیشگیری و مقابله با آسیب های اجتماعی در دانشگاه پیام نور ترکمانچای

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور واحد ترکمانچای 

همایش پیشگیری ومقابله با آسیب های اجتماعی در دانشگاه پیام نور واحد ترکمانچای با مشاركت ستاد مراسمات بخش تركمانچاي برگزار شد.

در این همایش که یعقوبی بخشدار ترکمانچای، سلطانی رییس دادگاه، مسعودی فرمانده حوزه مقاومت شهید چمران، جمعی ازاعضای شورای بخش، دانشجویان،اساتید، دهیاران، فرهنگیان، دانش آموزان و اهالی شهر ترکمانچای حضور داشتند.

ابتدا  طالبی رییس دانشگاه پیام نور واحد ترکمانچای هدف از برگزاری همایش را پاسخگویی به نیازها و آگاه سازی مخاطبین، مخصوصا جوانان نسبت به آسیب های فضای مجازی عنوان و بر تداوم برگزاری این همایشها درعناوین مختلف تاکید کرد.

سپس سلطانی رییس دادگاه عمومی بخش ترکمانچای در خصوص جرایم فضای مجازی، قوانیين و مقررات مرتبط با آن، وظایف دولت، مردم و مخصوصا خانواده ها درانجام اقداماتی در راستای کاهش آسیب های اجتماعی فضای مجازی سخنان خود را ارائه کردند.

در ادامه یعقوبی بخشدار ترکمانچای با اشاره به اهمیت زیاد و لزوم توجه به موضوع آسیبهای اجتماعی ، مخصوصا در حوزه فضای مجازی برگزاری اینگونه همایشها را در سطح بخش،از دغدغه های اصلی خود برشمرد وآن را بسیار ضروری خواند. وی همچنین با اشاره به آسیب های مختلف ناشی از فضای مجازی، به ارائه راهکارهایی در راستای پیشگیری از این آسیب ها اشاره کردند.

در پایان سرگرد مسعودی فرمانده حوزه مقاومت شهید چمران ترکمانچای در خصوص مصادیق و موارد آسیب های اجتماعی در جامعه و اهداف دشمنان در بهره برداری از این فضا، بروز مشکلات و آسیب های اجتماعی ،سیاسی ، اقتصادی و...ناشی ازاستفاده نامناسب از فضای مجازی اشاره و برلزوم آگاهی عمومی در خصوص استفاده مناسب و بهینه و سالم از این فضا تاکید کرد.

  

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز