کد خبر: ۱۰۱۰۹
۸۵۹ بازدید
۰ دیدگاه

ائتلاف هایی که برای انتخابات شورا در راهند (+ اسامی)

۹۲/۲/۶
۱۶:۴۳
 

محمد امین خوش نیت

با پایان یافتن مهلت ثبت نام متقاضیان عضویت در شوراهای اسلامی شهر و روستا، و به فاصله ی حدود هفت هفته مانده تا انتخابات، کم کم ترکیب گروه ها و ائتلاف های انتخاباتی روشن می شود.

به گزارش اهراب نیوز بر اساس آخرین اطلاعات رسیده در شهر تبریز بسیاری از مدیران و ثبت نام کنندگان در اندیشه سازماندهی گروه ها و ائتلاف ها برای حضور قدرتمندانه در انتخابات هستند که فی نفسه ارزشمند بوده و نشان دهنده ی بلوغ فکری و سیاسی شهروندان است.

شنیده ها حکایت از آن دارد که سازمان نظام مهندسی ساختمان استان، دانشگاهیان، کارگران و پزشکان اقشاری هستند که برای حضور قدرتمندانه در شورای شهر تبریز تشکیل ائتلاف داده و افرادی را به عنوان کاندیداهای مورد حمایت خود معرفی کرده اند.

کاندیداهای ریاست جمهوری هم مانند قالیباف، باهنر، محسن رضایی و متکی در آستانه انتخابات، کاندیداهای مطرح و مورد حمایت خود برای عضویت در شورای اسلامی شهر تبریز را اعلام نموده اند.

ائتلاف موج چهارم، شهریاران جوان و موتلفه اسلامی از جمله ی مهمترین تشکل هایی هستند که تاکنون و به طور آشکار اعلام موجودیت کرده اند.

ائتلاف آبادگران تبریز تشکل دیگری است که با انتشار اهداف و منشور همکاری خویش اعلام موجودیت کرده است.

بدنه اصلی اعضای این تشکل را مجموعه ای از مدیران سابق شهرداری تبریز تشکیل می دهند و با توجه به سوابق اجرایی آنها و مقبولیتی که در ساختار شهرداری دارند به حضور قدرتمندانه و موفقیت خویش بسیار امیدوارند.

بر اساس آخرین شنیده ها افرادی مانند سعید محدث(شهردار سابق منطقه ۲)، جعفر سعیدی(رییس سازمان همیاری های شهرداری های استان)،جلیل امیرکاردوست(مدیر آتش نشانی تبریز)، مقصود ملایی(شهردار منطقه ۷ تبریز)، محمد حسین اکبرنژاد( معاون خدمات شهری منطقه ۴ ) و عباس شاملی(مدیر روابط عمومی شهرداری تبریز) مهمترین کاندیداهای مورد حمایت این تشکل هستند.

 

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز