کد خبر: ۱۰۱۱۳
۷۶۵ بازدید
۰ دیدگاه

زمان اعلام نتایج بررسی صلاحیت داوطلبان انتخابات شوراها

۹۲/۲/۶
۱۶:۵۰
ریيس ستاد انتخابات آذربايجان شرقي از اعلام نتایج بررسی صلاحیت داوطلبان چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا تا 28 اردیبهشت خبر داد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه آذربایجان شرقی به نقل از روابط عمومی استانداری، محمدعلی نصرتی با بیان این که در این دوره از انتخابات، 12 هزار و 851 نفر در 59 شهر و يک هزار و 939 روستای استان نام‌نویسی کرده‌اند، افزود: مدارک داوطلبان براي تاييد مشخصات آنها به مراجع قانوني ارسال شده و اين امر در مدت 10 روز انجام خواهد شد.

وی در خصوص بررسی صلاحیت داوطلبان نیز گفت: بررسي صلاحيت داوطلبان در هيئت‌هاي اجرايي پس از استعلام از مراجع قانوني آغاز و تا 28 ارديبهشت نتايج اين بررسي به داوطلبان اعلام خواهد شد.

رییس ستاد انتخابات آذربایجان شرقی، همچنین به آمار شعبات اخذ رأی در سطح استان اشاره و تشریح کرد: سه هزار و 292 شعبه اخذ رأي برای انتخابات ریاست جمهوری و سه هزار و 460 شعبه برای انتخابات شوراهای شهر و روستا پیش‌بینی شده است.

یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، 24 خرداد امسال همزمان در سراسر کشور برگزار خواهد شد.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز