کد خبر: ۱۰۱۴۱
۷۲۴ بازدید
۰ دیدگاه

یونسی در تبریز:

کناره گیری روحانی در صورت حضور هاشمی و خاتمی

۹۲/۲/۶
۲۰:۰۷
وزیر اطلاعات دولت خاتمی:
آمدن هاشمی خیلی بعید است/حسن روحانی با تشویق هاشمی آمد

وزیر اطلاعات دولت خاتمی با بیان اینکه حسن روحانی نزدیک‌ترین فرد به هاشمی است که با تشویق وی وارد صحنه انتخابات شده، گفت: آمدن آقای هاشمی خیلی خیلی بعید است اما در عالم سیاست هیچ چیز منتفی نیست.

خبرگزاری فارس: آمدن هاشمی خیلی بعید است/حسن روحانی با تشویق هاشمی آمد

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، حجت الاسلام علی یونسی بعد از ظهر امروز به همراه یاسر هاشمی در گفت‌وگو با خبرنگاران در تبریز اظهار کرد: آقای حسن روحانی نزدیک‌ترین فرد به آقای هاشمی است و آقای روحانی با تشویق ایشان وارد صحنه انتخابات شده‌اند و ادامه کارشان نیز به نظر آقای هاشمی بستگی دارد.

روحانی به نفع هاشمی و خاتمی کنار می‌کشد

وی افزود: اما به هر دلیلی اگر آقای هاشمی وارد صحنه انتخابات شوند به نفع آقای هاشمی کنار خواهد رفت.

یونسی تصریح کرد: تا آلان آقای هاشمی نگفته‌اند که برای انتخابات وارد صحنه می‌شوند و تا آنجا که من اطلاع دارم نگفته‌اند می‌آیند.

در عالم سیاست هیچ چیزی منتفی نیست

وی تصریح کرد: به نظر من احتمال آمدن آقای هاشمی خیلی خیلی بعید است اما در عالم سیاست هیچ چیزی منتفی نیست.

یونسی با بیان اینکه میل به آقای هاشمی و خاتمی در جامعه زیاد است و احتیاج به سنجش نیست، اظهار کرد: اعتقاد داریم در شرایط فعلی حسن روحانی مناسب‌ترین گزینه است.

وزیر اطلاعات دولت خاتمی در عین حال اذعان کرد: در سلیقه آقای روحانی نیست که با شخصی مانند آقای خاتمی و هاشمی مطلقاً رقابت کند، در گذشته هم این امر را ثابت کرده‌اند از این‌رو در صورت حضور آقای هاشمی و خاتمی حتماً از انتخابات کنار خواهند کشید.

مسئول اقوام و مذاهب ستاد حسن روحانی، کاندیدای ریاست جمهوری دوره یازدهم هدف از سفر خود را به استان آذربایجان‌شرقی ملاقات و تشویق دوستان و همفکران برای حضور فعال در انتخابات عنوان کرد و تاکید کرد: مردم نباید بی‌تفاوت باشند بلکه باید فعالانه در مسئله انتخابات وارد شوند.

وی، فعال کردن ستادهای آقای حسن روحانی و جمع‌آوری آرای بیشتر مردم را هدف دوم سفر خودشان به استان آذربایجان‌شرقی اعلام کرد.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز