کد خبر: ۱۰۲۵۷۷
۸۷۱ بازدید
۳۴ دیدگاه

اسماعیلی در واکنش به مطلب یکی از نشریات؛

عده ای دوست ندارند مردم میانه لذت خدمت را بچشند

۹۹/۱۰/۱۱
۱۱:۰۲

‍ 

مهدی اسماعیلی نماینده مردم شهرستان میانه در مجلس شورای اسلامی به سیاه نمایی برخی حوزه های مدیریت شهری در خصوص فعالیت های صورت گرفته در حوزه انتخابی خود واکنش نشان داد و رفتار برخی مسئولین شهری را جفا به مردم دانست. 

?️در پی انتشار مطالبی سراسر کذب در یک نشریه محلی با عنوان " تلاش نماینده میانه برای به بازی گرفتن افکار عمومی" و انتشار آن در فضای مجازی، اسماعیلی نماینده مردم شهرستان، اهانت و بی اخلاقی جریان پشت پرده ای که با انتشار نامه های راکد اداری با منشاء مشخص، سعی در نا امید کردن مردم را دارند را ظلم مضاعف به مردم منطقه در شرایط کنونی دانست.

?️جریانی که دوست ندارند مردم میانه لذت خدمت را بچشند.

?️در پی حضور میدانی و بازدید مهدی اسماعیلی ازروستاهای بخش ترکمانچای و با پیگیریهای صورت گرفته، مشکل تامین میلگرد برای ساخت و تکمیل پل دسترسی روستای جیرانبلاغی به مرکز بخش ترکمانچای مرتفع گردید.

?️این پل که عملیات ساخت آن چندین سال به دلیل عدم توجه مسئولین شهرستانی و نیزنبود اعتبارات، بویژه عدم تامین مواد و مصالح بصورت راکد باقیمانده بود که بعدازحضور مهدی اسماعیلی نماینده مردم شریف شهرستان میانه در مجلس شورای اسلامی درمورخه ۱۹ مهرماه سال جاری با هدف بررسی مشکلات روستاییان درمنطقه و دیدار و گفتگو با دهیار، اعضای شورای روستا و اهالی روستای جیرانبلاغی با نامه نگاری و پیگیری از مسئولین کشوری فولاد، مجوز مربوطه اخذ و میلگرد مورد نیاز جهت ساخت پل مذکور در اختیار اهالی شریف این روستاگذاشته شد.

?️با انتشار خبر مربوط به تامین میلگرد این پل، متاسفانه جریان تخریب مستقر در مراکز تصمیم گیری شهر، نامه های قبلی را که هیچ ترتیب اثری به آنها داده نشده بود ، از آرشیو بیرون کشیدند و با انتشار آنها تلاش می کنند که ثمره شیرین خدمت و حل مشکل اهالی منطقه را کمرنگ کنند و نتیجه را به نام خودشان تا مبادا به نام اسماعیلی ثبت شود. 

?️دفتر ارتباطات مردمی مهدی اسماعیلی ضمن قدردانی از زحمات مسئولین دلسوز نظام در جهت محرومیت زدایی و رفع مشکلات مردم، علیرغم کارشکنی های متعدد از سوی افراد معلوم الحال بر وظیفه ذاتی خود که همانا خدمت صادقانه و بی منت است تاکید دارد و با امید به فضل و کرم پروردگار منان با قدرت به تلاش های خود ادامه خواهد داد. 

?️اضافه می شود که کلیه اسناد و مدارک و دستورات صادره مربوط به موضوع پل روستای جیرنبلاغی موجود و در اختیار افکار عمومی قرار خواهد گرفت

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۹/۱۰/۱۳ ۱۴:۴۵

متاسفانه همین بوده و است. عده ای فکر می کنند صندلی که بر آن تکیه داده اند تا ابد متعلق به آنان است ولی غافل از اینکه خبر ندارند:

 

زندگی صحنه ی یکتای هنرمندی ماست

هر کسی نغمه ی خود خواند و از صحنه رود

صحنه پیوسته به جاست.

خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد

 

در آخر این هم در مورد کسانی که بخاطر حسادت در جلوی پای خیرین که می خواهند ... سنگ اندازی می نمایند.

نکوکار مردم نباشد بدش

نورزد کسی بد که نیک افتدش

شر انگیز هم بر سر شر شود

چو کژدم که با خانه کمتر شود

اگر نفع کس در نهاد تو نیست

چنین گوهر و سنگ خارا یکی است

غلط گفتم ای یار شایسته خوی

که نفع است در آهن و سنگ و روی

چنین آدمی مرده به ننگ را

که بر وی فضیلت بود سنگ را

نه هر آدمی زاده از دد به است

که دد ز آدمی زادهٔ بد به است

به است از دد انسان صاحب خرد

نه انسان که در مردم افتد چو دد

چو انسان نداند به جز خورد و خواب

کدامش فضیلت بود بر دواب؟

سوار نگون بخت بی راهرو

پیاده برد ز او به رفتن گرو

کسی دانهٔ نیکمردی نکاشت

کز او خرمن کام دل برنداشت

نه هرگز شنیدیم در عمر خویش

که بدمرد را نیکی آمد به پیش

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز