کد خبر: ۱۰۲۶۴۰
۲۱۶ بازدید
۵ دیدگاه

شناسایی ۱۴۸ واحد نانوایی متخلف در شهرستان میانه

۹۹/۱۰/۱۳
۱۳:۳۶

 

به گزارش خبر روز ،  به نقل از  روابط عمومی اداره صمت میانه، مهندس محمد امدادیان گفت: در سال ۹۹ و تا پایان آذر ماه در شهرستان میانه تعداد ۱۴۸ واحد نانوایی متخلف شناسایی و با تشکیل پرونده تخلف به ارزش بیش از ۳۸۶ میلیون ریال به اداره تعزیرات حکومتی معرفی گردیدند. رئیس اداره صنعت […]

به گزارش خبر روز ،  به نقل از  روابط عمومی اداره صمت میانه، مهندس محمد امدادیان گفت: در سال ۹۹ و تا پایان آذر ماه در شهرستان میانه تعداد ۱۴۸ واحد نانوایی متخلف شناسایی و با تشکیل پرونده تخلف به ارزش بیش از ۳۸۶ میلیون ریال به اداره تعزیرات حکومتی معرفی گردیدند.
رئیس اداره صنعت و معدن و تجارت میانه با اشاره به حساسیت موضوع آرد و نان ادامه داد: به منظور بررسی و نظارت بیشتر بر عرضه نان، بازرسان ویژه ای تشکیل یافته و بر امورات نانوایی ها بصورت تخصصی نظارت می نمایند و در این راستا تعداد ۱۵۳۷ واحد نانوایی در ۹ ماه گذشته از سال ۹۹ مورد پایش قرار گرفته اند.
امدادیان با بیان اینکه واحدهای نانوایی ملزم به رعایت پروتکل های بهداشتی می باشند ادامه داد: در این مدت تعداد ۹۶ پرونده تخلف بهداشتی برای نانوایان شهرستان تشکیل گردیده است.
رئیس اداره صمت میانه تخلفات کم فروشی و عرضه خارج از شبکه آرد را از دیگر تخلفات نانوایان بیان نموده و گفت: در این مدت ۴۶ پرونده تخلف مربوط به کم فروشی و ۱۲ پرونده تخلف نیز مربوط به عرضه خارج از شبکه آرد می باشد.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۹/۱۰/۱۶ ۱۹:۵۰

نانوایی ها هم از ترس و به دور ماندن از چشم یکی دو بازرس ! نان سهمیه پخت شده را از حتی ۶ صبح تا ظهر در داخل یکی دو ماشین شخصی خودشان که جلوی در نانوایی پارک کرده اند می گذارند و نان ها رادر تعدتد ده ۱۰ عددی بسته بندی کرده و داخل ماشینهایشان می گذارند و برای همین اقدام خلافشان است که ۱۲ ظهر نشده به مردم مراجعه کننده و طالب نان روزانه، این متاسفانه نانوایی های بی انصاف می گویند که نان دیگر تمام شد!!!
مخصوصا در نانوایی هایی که بالای شهرند و کمی کیفیت نانشان بهتر است و فروشگاهها و سوپرمارکتهای شهر بیشتر مشتریشان !!؟ هستند!

۹۹/۱۰/۱۶ ۱۱:۴۰

سلام ایکاش از نامتخلفان هم تجلیل و قدردانی واقعی می نمودید تا الگوی درستکاری و باشند .البته تجلیل واقعی نه صوری !

۹۹/۱۰/۱۵ ۰۰:۵۱

در نتیجه نانوایی باقی نمی ماند که متخلف نباشد

۹۹/۱۰/۱۴ ۲۱:۳۲

مگر کلا چند تا نانوایی داریم؟ 

۹۹/۱۰/۱۳ ۲۲:۲۸

سلام لطفا نامتخلفان را معرفی کنید که چند تا هستند

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز