کد خبر: ۱۰۴۴۱۸
۱۵۱۰ بازدید
۴۳ دیدگاه

شگرد فرماندار میانه برای افزایش اعضای کانال شخصی با روغن جامد!

۱۳۹۹/۱۲/۸
۲۲:۲۸

فرماندار میانه با راه اندازی یک کانال شخصی که بعد از فرمانداری نیز به دردشان خواهد خورد، از موقعیت خود برای افزایش تعداد اعضای خود استفاده میکند که از آن جمله سوال و (بی) جوابهای مردمی است.

فرماندار میانه اخیرا با ثبت نام مردم برای تحویل روغن جامد دولتی به طور چشمگیری اعضای کانال تلگرامی خود را افزایش داده است و تاکید کرده است که تنها راه دریافت روغن جامد، ورود به کانال تلگرامی شخصی فرماندار و ارسال کد ملی به ایشان است!

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۹/۱۲/۱۵ ۲۳:۳۶

واقعا تاسف برانگیز هست. حتما با این عملکرد و اخلاق که ایشون دارند مردم بعدها به ایشون رای میدن.... درود بر شهردار میرزایی هم خوش اخلاق هم مرد عمل .. درود بر امام جمعه دانشمند و توانمند شهرمون که ایشون رو معرفی کردن و درود بر نماینده شهرمون آقای اسماعیلی با تلاش و پشتکار دارن فعالیت میکنن

۹۹/۱۲/۱۲ ۲۲:۴۹

مهندس دیل آجی جان
تو انتخابات مجلس واسه ستاد شماره تلفن مردم نیازه تا مردم رو دعوت کنن واسه همایش های انتخاباتی
از الان باید شماره تلفن جمع کرد تا ۳ سال بعد تو انتخابات مردم در دسترس باشه

۹۹/۱۲/۱۲ ۲۰:۳۷

تو را به خدا طول این عنوان را ببینید:

"معاون محترم استانداری آذربایجان شرقی و فرماندار ویژه شهرستان میانه جناب آقای دکتر محمدرضا مشایخی"

با این اسم دو سطری، تمام شهر را رها کرده و چسبیده به نوبت دهی به مردم برای دریافت روغن جامد آن هم مشروط به عضویت در کانال شخصی ایشان و ارائه کد ملی و شماره موبایل به ادمین کانال یا خود فرماندار برای هدفی نامعلوم.

۹۹/۱۲/۱۲ ۱۲:۱۱

از متن قشنگت بگذريم اون کلمه "مورد وثوق"ت خيلی کلاس داره

۹۹/۱۲/۱۲ ۰۹:۴۳

1ـ فرماندار میانه بجای اطلاع رسانی از طریق کانال تلگرامی رسمی، از فرصت استفاده کرده و یک کانال شخصی راه می اندازد و با وعده صف بندی و نوبت دهی برای روغن جامد، کد ملی و شماره تلفن ها را برای آینده و کاری دیگر دریافت می کند.
2 ـ ادمین کانال شخصی فرماندار که مورد وثوق ایشان است، از این شماره تلفنها و کد ملی ها چه استفاده ای می کند الله اعلم؟ من که نمی دانم و واقعا گیج شدم این وسط

۹۹/۱۲/۱۲ ۰۹:۰۷

فرمانداری که در طول دو ماه گذشته نتواند یک ادمین کانال شخصی را کنترل کند یا یک ادمین به حرف فرماندار گوش ندهد، فاتحه آن شهر خوانده است. عذر شما بدتر از گناه است.

۹۹/۱۲/۱۲ ۰۰:۴۴

برداشتتون از اون قسمت گزارش، تحسین بود؟!!!!

۹۹/۱۲/۱۱ ۱۵:۵۰

معاون استاندار و فرماندار ویژه بجای نظارت بر عملکرد ادارات از جمله صنعت و معدن، یاغ پایلییر...!!!

۹۹/۱۲/۱۱ ۱۰:۵۸

میشه تائیدیه صداوسیما را بفرستید اینجا همه ببینند؟ عوام فریبی بسه آغا معلم

۹۹/۱۲/۱۱ ۰۹:۳۰

این حرکت در آرامش را صدا وسیمای استان نیز تحسین کرد و از این روش منتخب مثال زد که برخود و بر وجود نماینده عالی شهر ستان در میانه بر خود بالیدم.
بس کنید ....

۹۹/۱۲/۱۱ ۰۷:۵۸

بخشنامه ممنوعیت استفاده از تلگرام در موسسات دولتی و غیر دولتی
به گزارش جماران، در متن این بخشنامه آمده است: « به استناد بند ۷ مصوبه شورای عالی فضای مجازی با موضوع سیاست ها و اقدامات ساماندهی پیام رسان های اجتماعی، می بایست کلیه نهادها و موسسات دولتی و عمومی غیر دولتی هرگونه تبلیغات خود در محیط پیام رسان های اجتماعی را صرفا از طریق پیام رسان های اجتماعی داخلی که به صورت رسمی از سوی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات اعلام می شود انجام دهند.

بدیهی است هرگونه استفاده از پیام رسان های اجتماعی خارجی برای مکاتبات اداری و ارائه خدمات اداری کماکان ممنوع است.»

۹۹/۱۲/۱۱ ۰۱:۰۹

صف تشکیل میشه صدای میانه متن میزنه ضد فرماندار
صف را مشکلشو حل میکنن صدای میانه تیتر میزنه بر علیه نماینده دولت

رسالت خبر در کنار انتقاد سازنده ارائه راهکار است

یه سر به خبرهای تبریز بزنید کلان شهر پر است از صفهای طویل
من دیگه حرفی ندارم .......

۹۹/۱۲/۱۱ ۰۱:۰۵

بله تیم رسانه ای پولکی آقای نماینده هر هفته حتی یک سلام کردنشونم انعکاس میدهند‌.دستشون درد نکنه وظیفه شونه و رای دادیم برای همین.یکمی فقط استفاده از رانت را کنترل کنند تو اطرافیانشون .

اگر مثل من یه سر بزنید دفتر آقای فرماندار هم به طور عینی از نزدیک دیدار ها را مشاهده میکنید مشکلی هم داشته باشید رفع میشه

۹۹/۱۲/۱۰ ۱۰:۴۷

معلم عزیز
با سلام
حتما متوجه هستید که انجام وظیفه فرماندار در این خصوص بیشتر نظارتی است و اداره بازرگانی مسئول مستقیم است . درگیر کردن کانال شخصی تلگرام به این مساله مورد نقد رسانه هاست و البته حق هم با رسانه است . اگر روابط عمومی فرمانداری به جای من و شما پاسخ بدهند ممنون می شویم .

۹۹/۱۲/۱۰ ۱۰:۴۴

در صورتی که ایشان از کانال شخصی خود خبر ندارند و نظارتی نداشته اند ، عذر بدتر از گناه است .
مساله اساسی در این است که فرماندار شهرستان مسئولیت پخش روغن جامد را به ادارات مربوطه بسپارد و خودش از طریق لازم نظارت کند . ثبت کارت ملی در تلگرام برای همه مقدور نیست و اکثر افراد خبر ندارند .

۹۹/۱۲/۱۰ ۰۸:۴۱

با سلام
اين مطلب پر است از مطالب و موارد غيرقانوني و مغرضانه
اولا از نظر دولت جمهوري اسلامي ايراني تلگرام غيرقانوني و فيلتر است پس نماينده دولت نبايد در اين اپليکيشن فعاليت نمايد
دوم: پا را فراتر گذاشته ايم و از اين وسيله غيرقانوني شخصي در اموردولتي استفاده مينماييم
سوم: از نحوه نوشتار متن چنين برداشت ميشود که صداي ميانه به قصد و غرض هاي شخصي پرداخته نه جنبه قانوني و مجاز بودن عمل
بهتر بود فرمانداري محترم يک کانال يا گروه در اپليکيشن هاي مورد تاييد دولت مانند روبيکا و گپ و .... درست ميکردند و از آن طريق اقدام مينمودند

۹۹/۱۲/۱۰ ۰۴:۴۳

همشهری عزیز بیایید به خود آییم بجای اینکه از این برنامه ریزی با نظارت مستقیم تقدیر و تشکر کنیم که مثل سایر جاها تجمع و ...نشده و درکمال آرامش در میانه انجام گرفت ....
این مطالب مغرض برازنده صدای میانه نیست

۹۹/۱۲/۹ ۲۳:۴۴

سلام جاتون خالی من دو تا روغن گرفتم .با دو تا کارت ملی ،مخاستم امتحان کنم ببینم ایا واقعا راست میگن فقط با کارت ملی سرپرست میتونی ثبت نام‌کنی .دیدم نه دروغه.ناراحت نشید حقتون‌نخوردم اون یکی را دادم‌به همسایه که واقعا نیاز داشتن.

۹۹/۱۲/۹ ۲۲:۴۹

بنده قسم ميخورم ك حتما آقاي فرماندار از اين كار خيلي راضي نيستند و متاسفانه ادمين كانال شون اين كار رو راه انداختندو با آبروي فرماندار بازي كردند و متوجه اينكار ناپسند نيستند در حاليكه اداره صمت و سازمان حمايت از مصرف كننده متولي اينكار هستند.بنده به عنوان يك شهروند از آقاي فرماندار خواهش ميكنم كه اينكار رو از كانال شون حذف و به متولي اين كار بسپارند و تذكرات لازم را به ادمين كانال بدهند.تشكر

۹۹/۱۲/۹ ۲۲:۱۳

آقا اصغر عزیز
آقای اسماعیلی نماینده محترم ومردمی میانه درمجلس شورای اسلامی در این شرایط کرونایی هم دیدار های مردمی خودشون رو تعطیل نکردن و الان هم در این شرایط کرونایی آخر هر هفته که میان میانه با مردم دیدار مردمی و چهره به چهره دارن ، آیا این مسئولی که شما ازشون حمایت می کنن هم دیدار مردمی و چهره به چهره دارن ؟ اگه ندارن چرا تعطیل کردن دیدار های مردمی شون رو؟ مگه ایشون مردمی نیستن؟ چرا دیدار مردمی ندارن این عزیز دل ما
*درضمن به اطلاع مردم شریف شهرستان میانه می رساند که دیدار های مردمی مهدی اسماعیلی نماینده مردم شریف میانه درمجلس شورای اسلامی هم چنان دایر می باشد و مردم عزیز و شریف میانه می توانند با مراجعه به دفتر ارتباطات مردمی ایشان واقع در خیابان معلم شمالی طبقه فوقانی فروشگاه میرزایی نسبت به گرفتن وقت ملاقات از نماینده خود اقدام کنند

۹۹/۱۲/۹ ۱۸:۳۱

برادر یا خواهر محترم نماینده محترم چند ماهه آمده تو این چند ماه فقط فرصت نامه نوشتن داره صبح آقای فرماندار یه طرحی را بازدید میکردند بعد از ظهر جناب اسماعیلی به صورت کاملا سرزده حضور به هم رسانده و در راستای پیگیری های خود اعلام میکردند
خودم به ایشان رای دادم ولی متاسفم که آدم های دو رو برشان خرابشان خواهند کرد

۹۹/۱۲/۹ ۱۷:۳۸

از این ادبیات معلومه که خود فلانی هستی :)) آخه مرد مؤمن اینکار هزار تا ایراد داره چرا برای خودتون هر خلافی رو توجیه میکنین؟؟ ۱ مگر همه تلگرام دارن؟ ۲ چرا اون کانال با نام شخص دکتر مشایخی ایجاد شده؟ ۳ چرا فرماندار اداره صمت رو که اصولاً متصدی این کارهاست قبول نداره و شخصا اینکار رو انجام میده؟ ۴ کار فرماندار توزیع روغن نباتیه یا نظاااارت بر توزیع روغن تباتی؟؟؟ دیگه مردم از این کار های تبلیغاتی فرماندار و نماینده و دیگران خسته شدن یکم خودتونو اصلاح کنین یادتونه فرمند میگفت ... در حد این پست نیست؟؟؟

۹۹/۱۲/۹ ۱۵:۰۵

توکل کشوراین شیوه که شماگفتی رانمیشه اجراکرد.
اداره صمت میانه که مستقل نیست

کارتهای اعتباری سهام عدالت روبعدچندهفته نتونستنداجرایی کنند
حتی وعده حذف دفترچه تامین اجتماعی هنوزهم بطورکلی عملیاتی نشده

۹۹/۱۲/۹ ۱۵:۰۴

دوست عزیز وبرادر من این چه حرفی هست میگید . همه دیگه تو میانه میدونن قصد آقای ... فقط خودش رو تو چشم مردم کردن هست یه مدنی ایشون هرکاری رو که اسماعیلی نماینده مردم میانه می کرد رو به اسم خودشون میزد وقتی نماینده اجازه این کار رو بهش نداده ایشون این تکنیک رو برای مطرح کردن خود پیدا کردن و دارن انجام میدن کار ایشون فقط یه چیز هست والسلام اونم اینه که فقط خودشون رو به مردم نشون بدن

۹۹/۱۲/۹ ۱۴:۵۸

خودوزیرارتباطات هم به تلگرام برگشته

۹۹/۱۲/۹ ۱۴:۲۱

آقای نائبی رد صلاحیت شدن دستشون از انتخابات به دوره چرا داری علیه فرماندار کار می کنی آقای نائبی؟

۹۹/۱۲/۹ ۱۳:۵۰

مسئول پخش روغن جامد در شهرستان میانه کسی است که جناب فرماندار محترم زمانی بعنوان مسئول کانون بازنشستگی میانه بودن بعد باتوجه به اینکه ایشان پروانه کسب ندارند و مغازه خود را در بازار اجاره داده اند بعنوان سرپرست هیات امنای بازار منصوب نمودن با توجه به اینکه اتاق اصناف هم بصورت کتبی اعتراض نموده بودند ولی رییس اداره صنعت و معدن هم ترتیب اثر ندادند همچنان ایشان یکی از اعضای سرپرستین بازار هستند الان هم مسئول پخش روغن جامد می باشند.

۹۹/۱۲/۹ ۱۲:۳۴

فرمانداری مسئولیت این امور را بر عهده دارد یا اداره بازرگانی ؟
تکلیف افرادی که دسترسی به تلگرام ندارند چیست ؟

خیلی راحت میتوانستند از طریق ثبت کارت ملی در فروشگاه های مشخص اقدام کنند و بر اساس شماره زوج و فرد و سال تولد سرپرست خانوار مدیریت کنند تا تجمع نشود .

۹۹/۱۲/۹ ۱۱:۴۶

نگارنده متن هدفش از این مطلب چیست؟ اطلاع رسانی به هر شکلی که مشکل مردم را حل کند چه ایرادی دارد ؟ شما ایراد بنی اسرائیلی نگیرید

۹۹/۱۲/۹ ۱۱:۳۲

بله ، همانطور که احمدی نژاد و ظریف و آذری جهرمی و قالیباف از توئیتر فیلتر شده استفاده می کنند

۹۹/۱۲/۹ ۱۱:۲۲

سلام و احترام
نفس کار که جمع کردن صف های خیابانی با طعم کرونا در شهر است، بسیار پسندیده و خوب بود ولی اینکه فرماندار شهرستان هیچکس حتی زیرمجموعه های خود از جمله اداره صمت، روابط عمومی فرمانداری و ... را قبول ندارد و با منیت خودش همه کارهای ریز و درشت را خودش انجام میدهد جالب به نظر نمی رسد.
حتی این منیت و شاید هم اهداف آتی باعث شده فرماندار، کانالی با نام مرتبط با این کار و سمت خودش هم ایجاد نکند و نام آن را "دکتر مشایخی" بگذارد!
در ادامه این روند انحصارطلبانه و منیت خواهی، انتشار اخبار مربوط به توزیع روغن و دیگر اقلام و حتی پاسخ دهی روسای ادارات به سوالات و مشکلات مردمی را انحصارا در کانال شخصی خود محصور کرده است.
این یعنی فرماندار می گوید، من حتی فرماندار نیستم و دکتر مشایخی هستم؛ مجموعه فرمانداری هیچ هستند؛ مجموعه ادارات هیچ هستند؛ همه رسانه ها و کانال های شهرستان هیچ هستند و من به تنهایی می توانم همه اینها باشم.
همین رفتارها باعث شده تا به جرات بتوان مشایخی را منزوی ترین، رسانه گریز ترین و خودمحورترین فرماندار نه فقط تاریخ میانه، بلکه تاریخ فرمنانداران استان نامید که حتی کارمندان اداره خودش هم از او دل خوشی ندارند.
شاید برخی این ادعا را داشته باشند که آقای مشایخی بخاطر جدیت و سختگیری در کارهای عوامل زیرمجموعه به یک فرماندار منزوی و نامحبوب تبدیل شده ولی واقعیت غیر از این است چراکه در اینصورت میشد بنا به تناسب، عده ای را همراه او دانست ولی این درصد بسیار بسیار کم و ناچیز است.
بیان این مطالب هرچند شاید بتواند برای وی تلنگری باشد برای تجدیدنظر در کلیه رفتارهایش ولی حیف که دیگر خیلی دیر شده و چیزی به پایان عمر دولتش نمانده و از طرفی امیدی به پذیرش اشتتباهات و مشاوره پذیری از سوی ایشان هم متصور نیست.

۹۹/۱۲/۹ ۱۱:۰۶

یعنی من در این پیام غیر از دریایی از شعور هیچی ندیدم!!!!!!!!

۹۹/۱۲/۹ ۰۸:۳۳

آیا این کار فرماندار قانونی است؟
مگر تلگرام فیلتر و غیرقانونی نیست؟

۹۹/۱۲/۹ ۰۸:۰۲

سلام بابا بیخیال اصلا فکر نکنی که بعدا کاندیدو... خواهد شد فقط هدف خدمت خالصانه است و والسلام و اونم با رنگ و طعم روغنی...

۹۹/۱۲/۹ ۰۲:۰۸

بندهمیدانم چرایکنفر میخوادکارمثبتی انجامدهدیکعدهشروعبهکار شگنیونقزدن میکنند اوراقی فرمانداراینبرنامه انجام میداد یگکرمشکردستمردم نمی دانند.دستتدردنکنداقایفرماندار.موفق باشید

۹۹/۱۲/۹ ۰۰:۴۶

خجالت آور است

۹۹/۱۲/۹ ۰۰:۰۲

از کجا میدونی؟

۹۹/۱۲/۸ ۲۳:۱۹

بله کار فرماندار شده لیست مردن متقاضیان روغن و شکر و نوشتن آنها در کانالش. بعد علتش رو میگن از تجمع مردم در ایام کرونا جلوگیری شود. این سخن درستی است که استفاده نادرست از آن می‌شود چون جناب فرماندار اگر بدانند شان و جایگاهشان بزرگتر از این حرفهاست. این کار مسئول خود را دارد مانند اداره صنعت و معدن و تجارت که این کار را انجام داده و در کانالی منسوب به این اداره آنها را بگذارند.

۹۹/۱۲/۸ ۲۳:۱۷

آخه نادان اصلا جمع کرد به چه دردش می خوره بعد از اینکه از فرمانداری رفت تو احمق لفت بده نمیشه
شمای نادان خودت برای کانال تلگرامیتون داری فالور فیک جمع می کنی کسی چیزی میگه؟
پس خفه شو و سرت به کار خودت باشه و تو کار کسی که حداقل کار می کنه کار نداشته باش
تو مثلا یه مدیایی و از شهرهای دیگه خبر نداری و سر روغن چه صفهایی تشکیل میشه و چه اتفاقاتی میوفته

۹۹/۱۲/۸ ۲۳:۱۰

ما کد ملی ثبت کردیم بعد رفتیم جانبو چاراه پایین اونجا گفتن دیگ ما نمیخواییم با فرمانداری همکاری کنیم و کدماثبت شد ولی نمیدونم روغن ب کی تعلق گرفت و کی گرفت .
با این کار فرمانداری نشون داد ک کوچکترین کار ک پخش روغن و شکرو...نمیتونه انجام بده ازش واسه شهر چ انتظاری داریم %

۹۹/۱۲/۸ ۲۲:۴۹

نام سایت و کانالتون را تغییر بدهید
صدای اجنبی

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز