کد خبر: ۱۰۵۱۰
۶۳۵ بازدید
۱ دیدگاه

مطالبات مردم تركمانچای ربطی به جنگ اقتصادی ندارد

۱۳۹۲/۲/۱۹
۱۷:۱۵

میانه، تبریز- نماینده مردم میانه درمجلس شورای اسلامی با بیان اینكه تبدیل شدن تركمانچای به شهرستان از مهمترین مطالبات مردم منطقه است، گفت: این مطالبات ربطی به تحریم و جنگ اقتصادی نداشته و باید عملی شود.

مطالبات مردم تركمانچای میانه ربطی به جنگ اقتصادی ندارد كه عملی نشود

' محمد علی مددی ' روز پنج شنبه در جمع مردم تركمانچای با اشاره به اینكه مردم ما شرایط موجود را درك كرده و خواسته ای مادی و اقتصادی ندارند، افزود: دادن تعهد و عملی كردن این موضوع موجبات دلگرمی و شادی مردم را فراهم می كند.

وی وجود 115 شهید گلگون كفن هشت سال دفاع مقدس در راستای تحقق اهداف نظام و 130 شهید راه سازندگی در بخش تركمانچای میانه و انسان هایی ولایتمدار، سخت كوش و با فرهنگ منطقه را از مهمترین پتانسیل های موجود برای تحقق بخشیدن به مطالبات اصلی آنها خواند.

مددی انتخابات را امتحان بزرگ دوران حاضر دانست و گفت: دشمنان داخلی و خارج سعی در كمرنگ كردن حضور ملت دارند اما ملت ما با حضور پرشور و گرم خود مشت محكمی بر دهان یاوه گویان خواهند زد.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۲/۲/۲۰ ۰۸:۳۴
در این زمان خاص ظاهرا تمام مشکلات میانه با شهر شدن ترکمانچای حل خواهد شد شنیدیم که در مراغه دانشکده بهداشت و درمان افتتاح شد و از امسال در رشته پزشکی دانشجو خواهد پذیرفت پیشرفت یعنی این نه تعویض اسم بی خاصیت ونمادین یک روستا یا شهر ببینید چقدر از دیگران عقب ماند ه ایم وباز هم در خوابیم و در حباب زندگی می کنیم

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز