کد خبر: ۱۰۵۱۲
۶۷۴ بازدید
۲ دیدگاه

وحدت مسوولین مطمئن ترین راه پاسخگویی به محبت مردم است

۱۳۹۲/۲/۱۹
۱۷:۱۶وحدت مسوولین مطمئن ترین راه پاسخگویی به محبت مردم است

میانه، تبریز- نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی گفت: وحدت مسوولین مطمئن ترین راه پاسخگویی به محبت مردم و توسعه و پیشرفت شهرستان خواهد بود.

' محمدعلی مددی ' روز پنج شنبه در جمع مردم این شهرستان افزود: با پیگیری هایی كه انجام دادیم مساله دیجیتال شهر برای دریافت با كیفیت شبكه های تلویزیونی و رادیویی با 2 هزارو 500 میلیون ریال اعتبار حل می شود و همچنین بزودی شاهد راه اندازی شعبه بانك صنعت و معدن به عنوان اولین شهرستان در سطح استان برای رفع مشكلات سرمایه گذاران و صنعتگران خواهیم بود.

وی راه اندازی دانشگاه فنی و حرفه ای و درج 4 رشته دانشگاهی در دفترچه كنكور سراسری امسال را از دیگر امور انجام شده در راستای خدمت رسانی به مردم به خصوص قشر جوان میانه خواند.

مددی پیگیری راه میانه – سرچم و میانه - تیكمه داش را از دیگر موارد مورد پیگیری خواند.

نماینده مردم میانه در مجلس نهم اظهار كرد: انصاف نیست شهرستان میانه با این همه پتانسیل و امكانات موجود از جمله سدهای متعدد، وجود یك سوم آب استان، فولاد، شهرك های صنعتی مورد ظلم واقع شود.

مددی استفاده مردم میانه از آب سالم و بهداشتی را حق مسلم آنان دانست و خواستار شتاب بخشی در اتمام سد گرمی چای و انتقال آب این سد به شهر و روستاهای در مسیر شد.

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۲/۲/۱۹ ۱۳:۵۱
همچنین بزودی شاهد راه اندازی شعبه بانك صنعت و معدن به عنوان اولین شهرستان در سطح استان برای رفع مشكلات سرمایه گذاران و صنعتگران خواهیم بود.
حرکت بسیار خوبی است اگر واقعیت داشته باشد ضمنا شعبه های بانک پارسیان،پاسارگاد،اقتصادنوین نیز نداریم.
آقای مددی عزیز قبلا نامه هایی داشتید و نوشته بودید مبنی بر دایر کردن شعبه های بانک ملی ، صادرات ،.... برای خیابان بلوار زینبیه همچنان مردم میانه چشم انتظارند!
۹۲/۲/۱۹ ۱۳:۰۴
2 میلیاردو پانصد میلیون....

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز