کد خبر: ۱۰۵۲۳
۱۴۲۷ بازدید
۳ دیدگاه

دانشکده علوم پزشکی مراغه آغاز به کار کرد

۱۳۹۲/۲/۱۹
۲۰:۱۸

 

 

 

 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز: دانشکده علوم پزشکی مراغه آغاز به کار کرد

نصر نيوز: رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی مراغه افتتاح و فعالیت رسمی خود را از امروز آغاز کرد.

هیچ عنوانی انتخاب نشده

به گزارش نصر نيوز، علیرضا یعقوبی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز عصر امروز در مراسم افتتاح دانشکده مراغه اظهار کرد: دانشکده علوم پزشکی مراغه با تصویب شورای گسترش وزارت بهداشت و درمان از امروز فعالیت کاری خود را آغاز کرد.

وی با بیان اینکه شبکه بهداشت و درمان مراغه و دانشکده پرستاری و مامایی این شهر در قالب دانشکده علوم پزشکی به فعالیت ادامه می‌دهند، افزود: از مهرماه امسال در رشته دکترای عمومی این دانشکده نزدیک به 50 نفر دانشجو پذیرش خواهد شد؛ مراغه از قطب‌های مهم درمانی در استان آذربایجان شرقی است و با بهره‌برداری از بیمارستان تخصصی ابوعلی سینای این شهر امکانات آموزشی دانشکده علوم پزشکی مراغه تکمیل می‌شود.

ایجاد بیمارستان 48 تختخوابی بخش خصوصی در مراغه

نماینده مردم مراغه و عجبشیر در مجلس شورای اسلامی نیز در مراسم افتتاح دانشکده علوم پزشکی مراغه گفت: در بودجه امسال کشور بودجه مستقل برای دانشکده علوم پزشکی مراغه اختصاص یافته است.

مهدی دواتگری افزود: دانشکده علوم پزشکی و خدمات درمانی مراغه با امکانات موجود خود شامل دو بیمارستان و ده‌ها مرکز بهداشتی و درمانی هم‌اکنون به بسیاری از شهرهای منطقه خدمات درمانی ارائه می‌دهد.

وی از ایجاد بیمارستان 48 تختخوابی بخش خصوصی در مراغه خبر داد و افزود: مجوز ساخت این بیمارستان صادر شده و بزودی عملیات ساخت آن آغاز خواهد شد.

در پایان این مراسم، تابلوی دانشکده علوم پزشکی و خدمات درمانی مراغه رونمایی شد. هم‌اکنون در دانشکده علوم پزشکی مراغه 500 دانشجو در پنج رشته کارشناسی پرستاری و مامایی به تحصیل اشتغال دارند.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۳/۷/۱۸ ۲۰:۵۴
ایشالا رشته های پزشکی و دندانپزشکیم باشه تا بتونیم تو شهر خودمون ادامه تحصیل بدیم
۹۲/۳/۱۲ ۲۱:۰۳
مبارکمون باشه.
۹۲/۲/۲۰ ۰۶:۲۵
سلام مسئولان شهرستان مراغه دنبال دانشکده پزشکی هستند و نماینده محترممان حاج آقا مددی دنبال دانشگاه فنی !که سالهاست دانشکده فنی در میانه فعال است برنامه ریزی که درشهرستان مراغه است حالا حالا ها در میانه عینیت پیدا نخواهد کرد چون مسئول برنامه ریز در میانه نداریم هدف گذاری برای توسعه همه جانبه وجود ندارد فرماندار شهر که باید انسان جامع وکامل در رابطه باامور اجرائی باشد ظاهرا تکلیف خود را در این زمینه ها نمیداند فقط عشق جلسه گذاشتن دارد در جریان فرمانداری ویژه میانه با وجود اینکه بحث ارتقا فرمانداری و جایگاه خود بود بگونه بیخیالی برخورد داشت حال ایشان که ارتقا جایگاه خودرابا بیخیالی دنبال کرد و حتی یک قدم دراین راستا برنداشت نمیتواند نماینده دولت در یک شهر بزرگ و فرمانداری ویژه میانه باشد میانه نیازمند مدیران باتجربه و کاربلد باید باشد و آهنگ توسعه آن بایستی بدست افراد توانمند وشایسته وبابرنامه باید نواخته شود تا عقب ماندگی های موجود بنحوی جبران شود امروز شهرما آب وراه وکارخانجات مختلف ورونق اقتصادی میخواهد بحث بیکاری بابرنامه ریزی مناسب حل میشود بنابراین فردا خیلی دیر است اگر امروز به فکر نباشیم امیدوارم بعد از انتخابات فرد بابرنامه و کاردان در راس اجرایی شهر بعنوان فرماندار ویژه میانه قرار گیرد که با تعامل با نمایندگان شهر در ایجاد میانه ای آباد و پیشرفته صحنه گردان اصلی بوده و حالت منفعلانه نداشته باشد انشاالله

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز