کد خبر: ۱۰۷۰۷
۴۹۱ بازدید
۰ دیدگاه

حذف مهران احدی از مسابقات جهاني فرانسه

۱۳۹۲/۲/۲۵
۱۶:۵۱

تيم دونفره احدي و طاهرخاني در مسابقات جهاني فرانسه حذف شدند اما برادران عالميان به مرحله بعد صعود کردند.


مهران احدي و حميدرضا طاهرخاني مقابل پينگ پنگ بازاني از بلژيک ديدار کردند و با نتجه 3 بر صفر با امتيازهاي 7- 11، 8 – 11 و 9 - 11 شکست خوردند و از ادامه مسابقات حذف شدند. اين دو پينگ پنگ باز پيش از اين حريفان کاستاريکايي خود را شکست داده بودند و در مرحله بعدي با حاضر نشدن رقيب کلمبيايي خود بدون رقابت پيروز ميدان شناخته شده بودند.


به گزارش ايسنا، نوشاد و نيما عالميان ديگر تيم دونفره ايران هم برابر نيجريه سه بر يک و با امتيازهاي 9 – 11، 11 – 8 ،9 – 11 و 8 – 11 پيروز شدند.

برادران عالميان در دور نخست با قرعه استراحت روبرو شدند و در ديدار اول خود حريفاني از شيلي را شکست داده بودند.
***********

مهران احدي و نيما عالميان هم حذف شدند

مهران احدي در مقابل پلاتونف بلاروس قرار گرفت و در حالي که 2 بر صفر از حريف پيش بود در پايان بازي را با نتيجه 4 بر 3 واگذار کرد و حذف شد. 

مهران احدي دارنده رتبه جهاني 345 دقايقي پيش در مقابل پلاتونف بلاروس با رتبه جهاني 160 قرار گرفت و در حالي که 2 بر صفر از حريف پيش بود در پايان بازي را با نتيجه 4 بر 3 به اين بلاروس واگذار کرد و حذف شد.

به گزارش ايرنا، نيما عالميان نيز که رتبه جهاني 278 را در اختيار دارد و به نظر مي رسيد با توجه به اختلاف رنکنيک اش با اوروس اسلاتينسيک از اسلووني که رتبه جهاني اش 1763است کار دشواري پيش رو نداشته باشد برخلاف انتظار ظاهر شد و نتيجه را به اين حريف واگذار و حذف شد.

نيما نتايج گيم هاي اول و دوم را پيروز شد اما درادامه کم آورد و در چهار گيم متوالي مغلوب رقيب خود شد.

بدين ترتيب در قسمت انفرادي تنها نوشاد عالميان در جدول باقي مانده و از فردا رقابت هاي خود را آغاز مي کند.

پيش از اين تمامي بانوان شرکت کننده کشورمان در اين مسابقات و حميد رضا طاهر خاني نيز از گردونه رقابت هاي انفرادي و دوبل حذف شده بودند.
کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز