کد خبر: ۱۰۷۱۲
۶۸۹ بازدید
۰ دیدگاه

برگزاری آزمون استخدامی توسط استانداری آذربایجان شرقی

۱۳۹۲/۲/۲۵
۱۷:۴۴

 

 

 

به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز دستگاه‌های اجرایی استان :استانداری آذربایجان شرقی آزمون استخدامی برگزار می‌کند

استانداری آذربایجان شرقی برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود و سایر دستگاه‌های اجرایی استان، آزمون استخدامی برگزار می‌کند.

خبرگزاری فارس: استانداری آذربایجان شرقی آزمون استخدامی برگزار می‌کند

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، علیرضا مهرآسا پیش از ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: پیرو برگزاری آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی استان در اسفند ماه سال 91، دومین آگهی آزمون استخدام 27 دستگاه اجرایی به صورت متمرکز در نیمه اول خرداد ماه سال جاری انتشار می‌یابد.

وی افزود: این آزمون به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز استانداری و سایر دستگاه‌های اجرایی استان و به استناد قانون برنامه پنجم توسعه، طبق مفاد قانون مدیریت خدمات کشوری برگزار و افراد واجد شرایط از طریق آزمون توانمندی‌های عمومی، تخصصی، مصاحبه و گزینش به صورت پیمانی استخدام خواهند شد.

مهرآسا با تاکید بر سیاست دولت در راستای رعایت عدالت استخدامی و توزیع برابر فرصت‌ها در مشاغل اداری، خاطرنشان کرد: آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی استان از محل مجوزهای معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور و بر اساس دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی و تخصصی برای به کارگیری افراد در دستگاه‌های اجرایی برگزار خواهد شد.

 

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز