کد خبر: ۱۰۸۱۳۲
۳۱۹۸ بازدید
۳۴ دیدگاه (۲۸ تایید شده)

خبرنگاران خبرساز! اسماعیلی در بین گزینه های احتمالی کابینه دولت رئیسی

۱۴۰۰/۴/۸
۰۰:۳۴

اخیرا لیستی از کابینه رئیسی در دولت آینده منتشر شده که نه خبرنگارش معلوم است و نه خبرگزاری اش و ادعا کرده است: مهدی اسماعیلی نماینده مردم شهرستان میانه در بین گزینه های احتمالی کابینه و بعنوان گزینه مرکز بررسی استراتژیک معرفی شده است.

حال باید منتظر ماند و دید که این لیست چقدر به واقعیت نزدیک خواهد بود.

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۰۰/۵/۴ ۰۰:۱۳

حاجی بابایی مناسب آموزش و پرورش هست، حیفه که بره برنامه و بودمه

۰۰/۴/۹ ۰۳:۵۶

وقتی که نماینده سواد داشته باسه رو زمین نمیمونه احسنت بر این سواد وشعور حقا که آقای اسماعیلی سواد و درایت این پست رو دارند

۰۰/۴/۹ ۰۰:۲۴

این خبر از کجات در اومده🤑🤑🤑🤑🤑🤑

۰۰/۴/۸ ۲۲:۵۲

جوک نگو، مگر اسماعیلی میخواد وزیر بشه؟ حتی این خبر خودساختگی درست باشد، میخواد رییس تحقیقات استراتژیک بشه

۰۰/۴/۸ ۲۱:۵۵

برای وزراوهییت دولت بازنشستگی محدودیت سنی ندارد.
این قانون برای استانداران ومدیران ادارات هست

۰۰/۴/۸ ۲۱:۳۲

آقای اسماعیلی بازنشسته است و فقط می تواند نماینده باشد. طبق قانون منع بکارگیری بازنشستگان ایشان نمیتواند در سازمانها حضور یابد.

۰۰/۴/۸ ۱۹:۲۰

از این لحاظ خوب میشه که سید مرتضی حسینی تک نماینده میشه وپیشرفتی حاصل میشه .بیزیم چراغیمیز کچر یانار هیئت دولتین چراغی

۰۰/۴/۸ ۱۸:۰۳

امکانش صفر است

۰۰/۴/۸ ۱۶:۰۱

وقتی در روز روشن خرید وفروش رای میشود فکر کنم اکثریت قریب به اتفاق میانه ائی ها روز ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ را هرگز از یاد نخواهند برد.
در روزگارانی که معیشت مردم به تنگنا افتاد وگذران زندگی برایشان مقدور نبود تنها کاری که مانده بود رای شان را بفروشند!!!
در فایل صوتی پخش شده بین دو اطرافیان کاندیدا نکات مهمی داشتند که در خور توجه هست:
-هزینه یک کارگر روز مزد چقدر هست انگار که کارگر روز مزد گرفته ام
- شما مگر به کارگرتون نهار نمی دید آیا صحیح است که قشر محترم وزحمتکش کارگر گرسنه بمانند
- بابا هزار تا کارگر استخدام کن که تبلیغات شما را انجام دهند بنر و پوستر و بوروشور شما را پخش کنند دستمزد یک روز فعالیت آنها را هم بدید خوب خودش وبا خانواده اش به شما رای بده این میشه پنج هزار تا رای ، کجای این کار خلافه اشتغال زائی هم کرده!؟
- بعضی ها حال تبلیغات ندارن رای خودشه میخواد صد تومن بگیره به یکی رای بده به چه کسی ربط داره؟
- اونهایی که با صندوق قهر کرده اند وخودشون را روشنفکر میدونن ورای نمیدن یعنی جمهوریت را قبول ندارند بله حقی دارند که در خصوص مباحث جمهوریت صحبت کنند ولی حق ندارند در خصوص منتخبین این شکلی نظر بدهند
- اونهایی که ترس از مهر شناسنامه دارند ورای باطله می دهند هیچ حقی ندارند در خصوص جمهوریت ومنتخبین نظر دهند
- کسانی که در ادوار مختلف انتخاب های ریاست جمهوری، مجلس ، شورا تصمیم خود را بر این موضوع گرفته اند که رای ندهند و رای هم ندادند، به قولی اونهایی که قدرت رئیس جمهور را در حد آبدارچی میدونن، ویا فکر میکنند که مجلس در راس امور نیست، ویا اینکه روش انتخابات به سمتی رفته که مهندسی میشه یا تخلفاتی مثل خرید وفروش رای حال به هر عنوان وتمکین نهاد نظارتی بر این روش انتخاباتی، روزی که کاندید میشدند نامه فدایت شوم نوشته نبودند اگر توان مالی لازم ودیدگاهی مغایر با این روش انتخاباتی داری، خوب ثبت نام نکن
در نهایت عرایضم قهر رای دهندگان، قهر کاندیداهای ارزشمند را در پی خواهد داشت
وآن روز ، روز جمهور نیست ...
بگذارید بگذریم...

۰۰/۴/۸ ۱۵:۵۹

در صحت این کابینه منبع معتبری برای تایید نیست


اما ۵پست و وزراتخانه اهمیت راهبردی دارند : وزارت خارجه ، وزرات اقتصاد ، وزارت صنعت معدن ، سازمان برنامه بودجه ، بانک مرکزی .
در اینها باید نهایت دقت شود


وزارت های دیگر جنبه غیر اقتصادی دارند مثلا وزارت اموزش و پرورش و علوم تحقیقات میدانیم بیشتر جنبه کارکنان مهم هست سیاست گزار اصلی شورای انقلاب فرهنگی هست .


در مورد وزرا قضاوت نمیکنیم چون هنوز معلوم نیستند ولی به نظر شخصی بنده دولت آینده جناب آیت اله رییسی باید از حاشیه دوری کنند بعضی افراد این فهرست حاشیه ساز هستند دولت با حاشیه مواجه خواهند کرد باتوجه به حوادث و نظر مردم . همچنین اعتقاد داریم افراد همه استعداد دارند اما هرکس در یک پست خاص مثمر ثمر تر هست مثلا در فوتبال دفاع را به هافبک نمیبرند . باید خصوصیات ویژگی در نظر گرفته شود . مدیر موفق از همه عناصر بهره میگیرد مانند یک مربی خوب مهره ها در جایگاه مناسب خود میچیند .اعتقاد بعدی من این هست دولت باید اجماع ساز باشد یک پست یا سازمان وزارتخانه ، حال نه زیاد مهم که باعث نقصان نباشد اما تجربه ساز باشد به زنان تعلق بگیرد چون ۵۰ درصد جامعه ما زنان هستند . مطمئنا تجربه مدیریتی در این حوزه ها کمک کننده به محول کردن حیطه های خطیر تر و مهم تر به انهاست . جامعه را باید از انشقاق و شکاف دور کرد. مطمئنا روزی که مدرسه یا دانشگاه به ایران امد عده ای گارد گرفتند اما به مرور متوجه اشتباه خود شدند همان مدارس و دانشگاه هم گاهی مبلغ بعضی ارزش های انسانی و حتی مذهبی شدند .


انتظار دیگه این هست ارامش و ثبات به جامعه برگردد و از دادن شوک به جامعه صرف نظر شود تا جامعه تعادل روانی خود بازیابد . اما برنامه جراحی اقتصادی اماده اجرای تدریجی باشد


در مورد پست جناب دکتر اسماعیلی بنظر شخصی بنده هست پست نمایندگی مجلس خطیر تر و مهم تر هست چرا ؟ مدیر موفق بهتر از مدیر بودن هست . استدلال ما اینه است . جناب اسماعیلی مثلا از سازمان پژوهش های مجلس معاونت و ریاست شروع کنند موفقتر خواهند بود ، چرا که در امر مدیریت تجربه عامل مهم در موفقیت هست تجربه در سازمان های کوچک و اشنایی به ضعف ها یک دید کلی و یک نوع روانشناسی تعامل اجتماعی و مدیریتی به انسان میدهد که کمک کننده به انسان هست . همچنین تجربه ثابت کرده افراد وقتی پله پله از پایین یک سازمان را طی میکنند ایراد های ان بهتر میبینند ، ریاست به یکباره انسان کور میکند افراد گاها حجاب در چشم مدیر میشوند . اما کسی که پله پله عرصه برود اشنایی با سازمان داشته باشد بایک پیش زمینه از ضعف ها و قوت ها و تجربیات و مطالعات در هنگام مدیریت با بینش گسترده تری و بهتری به مدیریت می افزاید . چون ادبیات بین سازمانی و تعامل اجتماعی و سیاست و لابی ها را بمرور اموخته است . بنظر شخص بنده به صلاح خود جناب اسماعیلی و یا دولت نیست . جمله شهید چمران در مورد تقوا و تخصص راهنما میدانیم .

بنظر بنده جناب اسماعیلی با تجربه طی این چند سال موفق تر خواهند بود . مجلس خود عرصه بزرگتری هست .
حال از نظر منفعت برای شهرستان میگوییم .


《اعتقاد من این است در زیر سایه حکومت شایستگان بودن خود یک موهبت برای همگان هست .》 شایستگی یک امر ذاتی و بخشی از ان اکتسابی در طول زمان و تجربه هست .

در امریکا زمان دوتوکویل و حتی چین امروز ، مدیر شهردار از یک روستا شروع میکرد و پله پله از شهر ، ایالت ، دولت و حکومت میرسد یعنی کسی که در عرصه پایین موفق باشد به مدارج بالاتر میرود و هم تجربه و اموزش مدیریتی خود فرا میگیرد.

۰۰/۴/۸ ۱۵:۵۱

اول برو حرف زدن یاد بگیر بعدا بیا نظر بده

۰۰/۴/۸ ۱۵:۳۷

کدام نیروی انقلابی را حمایت کردند؟

۰۰/۴/۸ ۱۵:۳۴

خبری خوب و خوشحال کننده است ارزوی موفقیت و سربلندی برای نماینده پر تلاش شهرمان را دارم

۰۰/۴/۸ ۱۵:۲۵

خخخخخ...
اوزون گولسون

۰۰/۴/۸ ۱۴:۵۹

اومییز یخلدی والا

۰۰/۴/۸ ۱۱:۱۳

در یک کلام .... چرتا و پرتا

۰۰/۴/۸ ۱۱:۱۰

متاسفانه اکثریت این آقایان امتحان بدی در طول دوران خدمت شأن داده اند و اگر این لیست واقعی باشد مملکت بازهم حالت عقب گرد خواهد داشت و خدا آخر و عاقبت همه ی ما را ختم بخیر کند .

۰۰/۴/۸ ۱۰:۲۳

اگه بشه برا شهرمون خوبه که بعدشم اقای اسماعیلی از همه لحاظ بهترینن از اون گذشته اولین بارمون نیس که پشت سر یه مدیر بد مینویسیم تبریزیان بیاد نماینده بشه قالیباف شهردار بازم انتقاد میکنیم همه نها فقط فتنه ها چرا اون کارهایی رو که انجام میدنو نمیبینیم. بایدتشویقشون بکنیم و بهشون روحییه بدیم برن حقمونو بگیرن . خییر پیش

۰۰/۴/۸ ۱۰:۱۲

فکرنکنم اتفاق بیفته.
چندماه پیش رهبری به دولت اینده توصیه کردازمجلس یارگیری نکند.

۰۰/۴/۸ ۰۹:۲۸

ای بابا! امان از ... سیاسی ! هزار رحمت و سلامت باد بر ... در عوام فریبی !جایگزین امثال سعید حجاریان در دفتر استراتژیک ریاست جمهوری اسماعیلی میانه شود !!!! عجبا شاید میگفتن غلامحسین اسماعیلی سخنگوی قوه قضاییه بازهم قابل هضم بود. برای کدام روزمه سیاست ورزی و عملکرد و.... چنین پیشنهادی به ایشان شده بغییر از همان عوام فریبی و پرداخت پول نهار به خبرنگاران پارلمانی چیز دیگری نیست. آن یکی پرسید اشتر را کی هی ،از کجا میآیی ای فرخنده پی ،گفت از حمام گرم کوی تو ،گفت خود پیداست از زانوی تو به نظر پی گیری های روی اینستا و تلگرام ایشان به نتیجه برسد حضور در کابینه پیشکش

۰۰/۴/۸ ۰۸:۱۴

هرسال که به طرف سراب ونیر وسرعین یا اردبیل میرویم میبنیم جاده ها را دارن توسعه میدن یا دارند جاده های عریضتری میزنن معلوم میشه واقعا نمایندگان ومسئولان دلسوز شان ازحق وحقوق واعتباراستانی با حداکثر توان دفاع مکنن وجذب مینمایند.و سهولت تردد جاده ها موجب سرازیر شدن هزاران توریست ومسافروگردشگر به شهرشان شده ورونق تولید واقتصاد وکاهش بیکاری وجذب سرمایه میگردد.شهرما چی.

۰۰/۴/۸ ۰۸:۱۳

واله تو این 2 سال که کار خاصی ندیدیم

۰۰/۴/۸ ۰۷:۵۹

فک نکنم- در مورد آب شرب و جاده های مواصلاتی فعلا بی نتیجه مانده- چه برسد به تشکیل کابینه منظم و کارآمد دکتر ریسی............

۰۰/۴/۸ ۰۷:۱۷

خبر درست باشد برای دولت انقلابی باید فاتحه خواند .

۰۰/۴/۸ ۰۴:۲۷

منبع خبر...؟

۰۰/۴/۸ ۰۱:۱۴

ماشالله خیلی به شهر خدمت کرو مونده به کشور خدمت کنه

۰۰/۴/۸ ۰۰:۵۸

مرکز بررسی استراتژیگ در خاور دور

۰۰/۴/۸ ۰۰:۵۸

این بسیار عالی است به شرط صحت؟
اما چرا صحت دلیلش این است که ورود به بدنه دولت بالاخص مرکز استراتژیک ریاست جمهوری سبقه سیاست ورزی و حضور در لایه های بالایی قدرت می خواهد نمی دانم مدیرکل امور اجتماعی استانداری آذربایجانشرقی به عنوان اداره کلی توصیفی و تئوریک یک لایه بالایی قدرت محسوب میشود یانه؟علاوه بر این ارتباطات سیاسی و حزبی شخص نیز مهم است که نمی دانم نماینده میانه تا کنون با احزاب و جریانهای سیاسی کشوری و استانی و حتی شهرستانی ارتباط داشته یانه که اینهم همشهریان و کسانی که از ایشان شناخت دارند بفرمایند.چون حداقل نگارنده این سطور اسمی از ایشان نشنیده.در ضمن یکی دیگر از پارامترهای شرکت در بدنه بالایی دولت حضور و فعالیت بالا در ستاد منتخب ریاست جمهوری است که مورد اخیر را ستاد دکتر رییسی نظر بدهند.اما خوب این گمانه زنی برای فردی کمتر شناخته شده از کجا نشات می گیرد؟ جواب اینست متاسفانه برخی از خبرنگاران رسانه ها یا با دریافت پول یا روی دوستی و اخذ خدمت و ... اسامی افراد گمنام و کمتر شناخته شده و یا مطرح نشده رو در گمانه زنی ها میاورند و باقی ماجرا که خود میدانید....وگرنه ما را چه به مرکز استراتژیک ریاست جمهوری، چرا و چگونه و به چه دلیل ؟؟؟؟؟

اخبار روز