کد خبر: ۱۰۸۴۹۲
۱۲۵۰ بازدید
۳۳ دیدگاه (۱ تایید شده)

بازشماری آرای شورای شهر میانه و ابطال یک صندوق

۱۴۰۰/۴/۲۱
۲۰:۴۰

رئیس هیئت نظارت بر انتخابات شهرستان میانه و نماینده استان با بیان اینکه بازشماری آرای چند صندوق انتخابات شورای شهر میانه از ساعت 17 روز بیستم تیر آغاز شده و ساعت 2 بامداد امروز به پایان رسید، گفت: بر اساس درخواست تعدادی از کاندیداهای انتخابات شورای اسلامی شهر میانه برای بازشماری حداقل 6 صندوق که حدودا سیزده درصد آرا را تشکیل میداد، این کار با حضور نمایندگان کاندیداهای معترض انجام پذیرفت.

او در گفتگو با خبرنگار صدا و سیمای شهرستان میانه با بیان اینکه با وجود مقاومت و مخالفت رئیس هیئت اجرایی انتخابات شهرستان میانه در زمینه بازشماری آرا و همچنین حضور نمایندگان معترض در این بازشماری، این امر صورت گرفت، افزود: صندوق سیار شماره 86 بخاطر تخلف بالا از جمله مخدوش بودن آرا، ابطال شد.

وی ادامه داد: این ابطال تاثیری در نتیجه نهایی انتخابات نداشت.

* رضا امامی / خبرگزاری صدا و سیما

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۰۰/۴/۲۲ ۱۷:۵۱

با عنایت به ارسال پیامهای انتقادی یا حمایتی در این موضوع و اعتراض آقای ستاری، صدای میانه تمامی پیامها را از تأیید خارج می کند. تأیید انتخابات شورای شهر برعهده مسئولین ذیربط است و ذکر عنوان دکتر بر عهده خبرنگار مربوطه یعنی آقای رضا امامی می باشد و صدای میانه در مقام تأیید یا رد انتخابات و اثبات یا نفی مدرک حوزوی یا دانشگاهی فردی قرار ندارد.

اخبار روز