کد خبر: ۱۰۸۶۸
۸۸۶ بازدید
۰ دیدگاه (۰ تایید شده)

خبرهایی از ورزش شهرستان میانه

۱۳۹۲/۲/۳۰
۱۷:۰۵

خبرهایی از ورزش شهرستان میانه

مرتضی شیری تکواندو میانه ی اولین مدال طلا استان در سال ۹۲ بر گردن آویخت/هادی صبحی تنیسور میانه ی درمسابقات بسیج کشور طلا گرفت

مرتضی شیری تکواندو میانه ی اولین مدال طلا استان در سال ۹۲ بر گردن آویخت
سومین دوره تورنمنت بين المللي تونس که در رده سنی بزرگسالان و در دو بخش بانوان و اقایان در شهر" نابول " شروع شده بود با قهرمانی تیم تکواندو کشورمان به پایان رسید مرتضی شیری تکواندوکار ملی پوش شهرستان میانه که در وزن هفتم در این مسابقات شرکت کرده بود توانست با شکست تمامی حریفان به مدال طلا این مسابقات دست یابد .
هادی صبحی تنیسور میانه ی درمسابقات بسیج کشور طلا گرفت
مسابقات تنیس روی میز جایزه بزرگ ایرانیان که در استان تهران برگزار گردید هادی صبحی تنیسور میانه ای بدون باخت طلای این دوره از مسابقات را برگردن آویخت.
رکوردگیری تیم ملی دوومیدانی جانبازان و معلولین با حضور 194 ورزشکار برگزار شد
محمد علی ملک پورورزشکار میانه ی به رقابتهای جهانی فرانسه می رود
رقابت های رکوردگیری تیم ملی دو و میدانی جانبازان و معلولین جهت انتخابی نفرات اعزامی به رقابت های جهانی فرانسه برگزار شد که آذربایجانشرقی با 5 نماینده در این رقابتها شرکت کرده بود که محمد علی ملک پور ورزشکار میانه ی با پرتاب دیسک 47/36 متر موفق به کسب جواز رقابتهای جهانی شدند. 
مهران احدی کاپیتان تیم ملی تنیس روی میز به روسیه باخت و از دور مسابقات حذف شد
در رده بندی مردان جهان 1635 نفر پینگ پنگ باز شرکت داشتند که آقای مهران احدی تنیسور میانه ی در این رده بندی حضور داشتند با 1 پله صعود در این رده بندی در مکان 345 قرار گرفتند .

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز