کد خبر: ۱۰۹۴۲
۷۱۷ بازدید
۰ دیدگاه (۰ تایید شده)

سه خبر از سایت فرمانداری ویژه

۱۳۹۲/۳/۱
۱۹:۰۶
خبر اول :

معاون استاندار و فرماندار ویژه میانه گفت: کوچکترین حرمت شکنی و بداخلاقی انتخاباتی پیگرد قانونی خواهد داشت.

تقی خلفاپور روز چهارشنبه در جلسه توجیهی کاندیداهای چهارمین دوره انتخابات شورای اسلامی در خصوص تخلفات تبلیغاتی افزود: عزیزانی که احساس مسئولیت کرده و پا به عرصه انتخابات گذاشته اند بعنوان پیشاهنگان اصلی ایجاد حماسه سیاسی به شمار می روند .

وی برضرورت رعایت موارد قانونی ذکر شده در آیین تبلیغات انتخاباتی از سوی کاندیداها تاکید کرده گفت: رعایت قانون از سوی کاندیداهای انتخاباتی سبب خواهد شد تا انتخابات در کمال صحت ، آرامش و اطمینان همچون سالهای گذشته برگزار شود.

خلفاپور به وضعیت سیاسی و اجتماعی خاص جامعه اشاره کرده افزود: با توجه به اینکه وضعیت اقتصادی نیز بر مردم فشار آورده ، تبلیغات کاندیداها نباید بر آزار و اذیت مردم بیافزاید.

وی اظهار کرد: برای هرکار خیر اجتماعی شرایطی متصور است و قانونگذار هم برای انجام این خیر چارچوبه ای تعریف کرده و ما هم دست در دست هم داده ایم تا به نحو احسن در راستای اجرای قانون و خواسته های مردم عمل کنیم چراکه بدون رعایت قانون این کار خیر ممکن است تبدیل به شر شود .

معاون استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به تفاوت انتخابات امسال با انتخابات سالهای گذشته گفت : تمامی لایه های اجرای انتخابات مشخص شده ، آموزشهاو توجیه این عزیزان در حال اجرا بوده و سیستم گردش امور انتخابات کاملاً منظم برنامه ریزی شده و هیچ مشکلی نخواهیم داشت.

وی مهمترین دغدغه فرهنگی ، سیاسی و اجتماعی در انتخابات را تبلیغات کاندیداها خوانده گفت: قسمت اعظم این نگرانی مربوط به کاندیداها ، طرفداران و مدل تبلیغات آنهاست که امیدواریم در تبلیغات به قانون نمایند.

فرماندار ویژه میانه افزود کاندیداها با اقدام قانونی می توانند به فرهنگ سازی در این زمینه کمک نمایند.

خلفاپور اظهارامیدواری کرد که بعد از شمارش آرا و انتخاب افرادی اصلح ، نجیب ، سالم ، عالم و متدین شاهد جوی آرام و لذت بخش در میانه باشیم.

در این جلسه آیین نامه اجرایی تبلیغات کاندیداهای شوراهای شهر قرائت شد.

خبر دوم :

امام جمعه میانه با انتقاد از مسوولین استانی در بازسازی اطراف امامزاده اسماعیل میانه گفت: خواسته های مردم نباید مورد بی توجهی برخی قرارگیرد.

حجت الاسلام محمدرضا حامدی در جلسه ساماندهی اطراف امامزاده اسماعیل میانه افزود: مسئولین استانی بدانند که باید جوابگوی خواسته 50 ساله مردم باشند.

وی اظهار کرد: 35 سال است که در این محل کسی اجازه ساخت ، توسعه و خرید وفروش ملک خود را ندارد اما دم نمی زنند که این نشانگر نجابت مردم ماست .

حامدی تاکید کرد: این جلسه باید خروجی مثبتی داشته باشد تا بتوانیم جوابگوی مردم باشیم.

خبر سوم :

کاروان پیاده امام علی (ع) در نوزدهمین حرکت خود به مرقد مطهر امام راحل عصر امروز وارد میانه شد.

کاروان پیاده مرقد امام (ره) که از 27 اردیبهشت حرکت خود را از تبریز جهت میثاق با آرمانهای بنیانگذار کبیر انقلاب ومقام معظم رهبری و شرکت در بیست و چهارمین سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام (ره) آغاز کرده بود امروز عصر وارد میانه شده و مورد استقبال گرم مردم و مسئولین شهرستان قرار گرفتند.

کاروان پیاده مرقد امام در قالب 120 نفر به سرپرستی تیزچنگ در بدو ورود با حضور در مزار شهدای گمنام میانه و زیارت قبور شهدا زیارت عاشورا خواندند.

این کاروان تا دوم اردیبهشت در حوزه میانه به ادامه راه پرداخته و در 13 خرداد وارد تهران خواهند شد.

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز